تور اروپا، قیمت روز بهترین تورهای اروپا

تور اروپا ✈️ نرخ تور ارزان اروپا و تور ترکیبی اروپا + ویزای شینگن اروپا ✔️ پرواز مستقیم ⭐️ اقامت در بهترین هتل ها


تور اروپا، قیمت

سال‌هاست که تورهای اروپا، محبوب‌ترین تورها در میان گردشگران جهان هستند و بسیاری از آن‌ها، چندین تور را در قاره سبز تجربه کرده‌اند. از حق نگذریم که قاره اروپا به نوعی جذاب‌ترین قاره جهان است و در هر سمت و سویی از آن، طبیعت و امکاناتی استثنایی وجود دارد. همچنین تاریخ پربار تمدن و تجربه جریان‌های مختلف فکری و علمی، اروپا را به متمایزترین قاره در این زمینه‌ها تبدیل کرده است؛ به‎صورتی که پس از رنسانس، در روند شکل‌گیری بسیاری از اصول عقاید نو و یافته‌های علمی، ردپای اروپاییان به چشم می‌خورد و همین تجربیات باارزش سبب پرش سریع‌تر اروپا به جهان مدرن و رشد اساسی تکنولوژی در کشورهای اروپایی شده است؛ اتفاقی که به دلیل حاکم بودن برخی عقاید بازدارنده، در سایر قاره‌ها مدت‌ها به تعویق افتاد.

افزایش سریع نرخ شاخص‌های رشد، در کنار جاذبه‌های طبیعی استثنایی و از همه مهم‌تر فراوانی آب، از اروپا آرمان‌شهری ساخت که در حال حاضر، صف‌های طویلی در مقابل سفارت‌خانه کشورهای اروپایی به پا کرده است و درخواست‌هایی که برای صدور ویزاهای مختلف اروپا از کشورهای این قاره به عمل می‌آید، آن چنان زیادند که مثلاً برای اخذ ویزای شینگن و یکی از کشورهای حوزه شینگن مانند آلمان در ایران دست کم به ۱ سال زمان نیاز است! با این حال، ارائه خدمات تور اروپا با قدرت زیادی از سراسر جهان انجام می‌شود؛ چرا که بر خلاف عدم تمایل کشورهای اروپایی به جذب هم‌وطن، تقریباً تمام این کشورها علاقمند به جذب گردشگر هستند!

آخرین پکیج های تورهای اروپا

چرا تور اروپا؟!

فرقی نمی‌کند که به سواحل جنوبی اروپا سفر کنید و یا به کشورهای سرد شمال و مرکز اروپا! شرق یا غرب؛ جای جای قاره اروپا مملو از جاذبه‌های توریستی حیرت‌آور است و به همین دلیل است که تقریباً اکثر گردشگران حرفه‌ای، تورهای اروپا را بهترین تورهای گردشگری جهان می‌دانند. نام کشورهایی نظیر یونان، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، انگلیس، نروژ، بلژیک و چندین کشور مطرح دیگر از حیث گردشگری، در میان کشورهای اروپایی به چشم می‌خورد؛ بدون شک آن کیفیت از سفر که حاصل کشف جهان‌ها و تجربیات کاملاً نو است، درتورهای اروپا به حدی افزایش می‌یابد، که بسیاری از گردشگران را متعجب می‌کند!

بهترین زمان سفر به اروپا

سفر به کشورهای شمالی قاره اروپا، نظیر سوئد، نروژ، هلند، انگلستان، آلمان و… در اواخر پاییز و فصل زمستان، چندان جالب به نظر نمی‌رسد؛ چرا که معمولاً دمای هوا در این زمان‌های اروپا، منفی می‌شود و اوج سرما هم در شمال اروپا و به دلیل نزدیکی زیاد به مناطق قطبی اتفاق می‌افتد. فصل بهار و به خصوص اواسط آن، بهترین زمان برای سفر به اکثر کشورهای اروپایی است؛ تا آنجایی که زمستان‌ها، فصل پرکاری برای سفارت‌خانه کشورهای اروپایی محسوب می‌شود! اما نکته جالب، خنک بودن هوای شمال و غرب و مرکز اروپا در تابستان و اوایل پاییز است که بسیاری از گردشگران را از سراسر جهان به این قاره می‌کشاند.

رزرو تور اروپا

برای رزرو تورها اروپا باید از صدور ویزا مطمئن باشید! یعنی ممکن است که بسیاری از گردشگران نتوانند در زمان رزرو تور به ویزای توریستی کشور موردنظرشان دسترسی پیدا کنند و ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه‌های کنسلی و وقت سفارت شوند. لذا بهتر است آن دسته از گردشگرانی که ویزای شنگن و یا کشور موردنظر را ندارند از ماه‌ها قبل‌تر از تاریخ سفرشان به اروپا، برای اخذ ویزا اقدام کنند. معمولاً گردشگران حرفه‌ای‌تر برای یک ویزای ۵ ساله توریستی اقدام می‌کنند تا پس از اخذ ویزا، اجازه چند بار ورود و خروج به کشور موردنظر را داشته باشند. پس برای رزرو تور اروپا، ابتدا با مشاوران ویزای سالیان سفر مشورت کنید.

قیمت تور اروپا

معمولاً تورهای اروپا برای ایرانیان در دسته‌بندی گران‌قیمت‌ها قرار می‌گیرند و هرچه فاصله کشور مقصد با ایران بیشتر باشد، به دلیل افزایش قیمت پرواز، قیمت تور هم دستخوش تغییر می‌شود. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که با وجود اینکه قیمت تورهای اروپا بسیار بیشتر از تورهای خارجی اطراف ایران است، اما کیفیت سفر به کشورهای اروپای مرکزی و غربی، زمین تا آسمان با تورهای اطراف ایران تفاوت دارد. با این حال در مورد قیمت تورهای اروپا زیاد نگران نباشید؛ چرا که می‌توان آن‌ها را از حیث قیمت در کنار تورهای تایلند و مالزی و سنگاپور قرار داد؛ تورهایی که سال‌هاست در میان ایرانیان پرمخاطب هستند.

Call Now Button