تور نوروز 1402

 تور نوروزی ایتالیا / ارزانترین و با کیفیت ترین تور نوروزی ایتالیا با بهترین قیمت


پکیج های تور ایتالیا

چرا تور ایتالیا؟

در این که تورهای اروپا پرطرفدارترین و بی‌نظیرترین تورهای جهان‌اند، تردیدی وجود ندارد. اما تور ایتالیا به نوعی جذاب‌ترین و خواستنی‌ترین تور در میان تورهای اروپایی به حساب می‌آید و همه ساله مقصد بسیاری از گردشگران حرفه‌ای و خانواده‌های علاقمند به گردشگری است. همه چیز در ایتالیا رنگ و بوی تاریخی دارد و این در حالی‌ست که مقوله هنر نیز در تمام دوران‌های تاریخی ایتالیا، نقش پررنگی را بازی می‌کند. جاذبه‌های پر شمار طبیعی و تفریحی هم گردشگران ایتالیا را به وجد می‌آورد.

بهترین زمان سفر به ایتالیا؛

به مانند سایر تورهای اروپایی، بهترین زمان سفر با تور ایتالیا، تمام سال است! قاره سبز در تمام فصل‌ها و ماه‌های سال جذابیت‌های ویژه‌ای را به گردشگران هدیه می‌کند و ایتالیا یکی از مطرح‌ترین مقاصد گردشگری در اروپاست. البته اکثر گردشگران فصل‌های بهار و تابستان را برای سفر به ایتالیا ترجیح می‌دهند؛ چرا که امکان انجام تفریحات آبی و ساحلی در این فصول فراهم است و آب و هوا به شدت مطبوع است.

رزرو تور ایتالیا؛

از آنجایی که رزرو تور ایتالیا ارتباط مستقیمی با اخذ ویزای ایتالیا دارد، بهتر است که حداقل ۴ ماه پیش از زمان سفر، نسبت به اخذ ویزای توریستی ایتالیا اقدام شود. به دلیل شلوغی همیشگی سفارت ایتالیا و احتمال زمان‌بر بودن صدور ویزا، ممکن است زمان سفر گردشگران جابه‌جا شود و مجبور شوند از مدت حضورشان در ایتالیا بکاهند. کارشناسان وقت سفارت و ویزای سالیان سفر، یاری‌گر شما عزیزان در طی مراحل اخذ ویزا خواهند بود.

قیمت تور ایتالیا؛

برای ارزیابی قیمت تور ایتالیا، ابتدا باید نکته مهمی را در نظر گرفت؛ در صورتی که گردشگران دعوتنامه‌ای از دوستان و آشنایان خود در ایتالیا داشته باشند، هم روال اخذ ویزای آن‌ها آسان‌تر خواهد شد و هم از هزینه سفرشان کاسته می‌شود. در غیر این صورت، باید در زمان اخذ ویزا، برگه واچر هتل که به منزله رزرو هتل در زمان اقامت در ایتالیاست، به سفارت ارائه شود. خوشبختانه هتل‌های ایتالیا در تمام شهرهای این کشور، به اندازه‌ای تنوع دارند که می‌توان با هر بودجه‌ای امیدوار به رزرو هتل در ایتالیا بود. پروازهای ایتالیا هم که معمولاً یک توقف دارند، از تهران انجام می‌شوند و قیمتی هم‌تراز با برخی از تورهای شرق آسیا دارند.

و باز هم چرا تور ایتالیا؟!

مسافران ایتالیا به کشوری با جاذبه‌هایی استثنایی خواهند رفت؛ کشوری که شاید هر شهرش به ۲ ماه زمان برای بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی و تفریحی احتیاج داشته باشند. از این‌ها گذشته، آب و هوای مدیترانه‌ای و گشت و گذار در بهترین سواحل دنیا، موهبی‌ست که تنها در کشوری همانند ایتالیا قابل دسترسی است. کشور ایتالیا همچنین مهد مد و پوشاک است و بهترین برندهای جهان از دل ایتالیا در آمده‌اند. به همین خاطر ممکن است بیشتر وقت سفر در این کشور به گشت‌‌هایی در مراکز خرید و بازارهای پرشمار اختصاص یابد.

Call Now Button