تور بالی یعنی سفر به در کشوری پهناور و وسیع به نام اندونزی که خود را در میان اقیانوس هند و آرام جای داده است. کشوری که مجموعه ای از 13000 جزیره شگفت انگیز را داراست، قطعا به یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری تبدیل می شود و سالانه توریست های زیادی را به سمت خودش جذب می کند.

کشور اندونزی بزرگ ترین مجمع الجزایر جهان محسوب می شود که بعد از چین، هند و آمریکا، چهارمین کشور پرجمعیت جهان و بزرگ ترین کشور در آسیای جنوب شرقی می باشد.

اگر دوست دارید سفری پر انرژی و لذت بخشی را برای خود و همراهانتان تجربه کنید با تور بالی سالیان سفر همراه شوید.

چرا تور بالی

بالی جزیره کوچکی است که در مرکز اندونزی قرار دارد. تور بالی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیا به شمار می رود که یکی از دلایلش را می توان وجود سواحل رویایی و زیبا و همچنین مهمان نوازی بی نظیر مردمش دانست.
جزیره بالی از نظر جغرافیایی بین دو اقیانوس آرام و هند قرار گرفته که البته کوچکترین جزیره در بزرگ ترین مجمع الجزایر جهان در اندونزی شناخته شده است.
در سفرتان با تور بالی تنها مشکلی که نخواهید داشت، اقامتتان است؛ زیرا حدود 30 هزار هتل و مرکز اقامتی در این جزیره وجود دارد که از نظر بودجه و انتظاراتی که از یک هتل دارید، می توانید محل اقامت مورد نظرتان را انتخاب کنید.

بهترین زمان سفر به بالی

شرایط جغرافیایی جزیره بالی و همچنین تلاقی دو اقیانوس بزرگ دنیا باعث شده که این جزیره شگفت انگیز دارای آب و هوای گرم و استوایی باشد و همین باعث شده که گردشگران زیادی را به سمت خودش جذب نماید. میانگین دما هوای سالانه در جزیره بالی بین 26 تا 27 درجه و همچنین رطوبت حدود 85 تا 90 درصد است.
بهترین زمان سفر با تور بالی به این جزیره بین ماه های اردیبهشت تا شهریور است ولی با توجه به جاذبه های گردشگری و تفریحات مهیج که در بالی وجود دارد، این زمان می تواند متغیر باشد.
برای تجربه هیجان انگیز موج سواری در فصل خشک سال یعنی ماه های اردیبهشت تا آبان به بخش غربی شبه جزیره سفر کنید زیرا بهترین دنیا را برای موج سواری دارند.

جاذبه های گردشگری در تور بالی

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالییکی از جذاب ترین پارک هایی که در جزیره بالی وجود دارد پارک پرندگان است. 250گونه پرنده زندگی خود را در این پارک سپری می کنند و همه ساله میزبان گردشگران زیادی از کشورهای دیگر هستند.

این پارک در روستایی به نام گینایر رگنسی در شهر باتوبولان قرار دارد و از آنجایی که هیچ نوع تور یا حفاظی در این پارک وجود ندارد، انواع طاووس های نر و توکان های رنگارنگ و طوطی ها آزادانه در این محوطه می چرخند و از بازدیدکنندگان و گردشگران دعوت می کنند تا با آن ها بازی کنند و عکس بیاندازند.

مسافران تور بالی می توانند در پارک پرندگان بالی شاهد زندگی پرندگان گوناگون، مخصوصا پرندگان بسیار نادر اندونزیایی باشند.

آدرس: Jl. Bird Park No.۳، Sukawati، Kabupaten Gianyar، Bali ۸۰۵۸۲، Indonesia

پارک جنگلی میمون ها در تور بالی

پارک جنگلی میمون ها در تور بالییکی از محبوب ترین جاذبه های تور بالی در میان دوست داران حیوانات، پارک جنگلی میمون ها است. طبق گفته سازندگان این پارک، هدف از ساخت پارک جنگلی میمون ها، آموزش در مورد حفاظت از جنگل ها و حیوانات بوده است. بازدید از جنگل میمون ها به خصوص اگر کودکان با شما هستند را از دست ندهید.

در این جنگل حدود 500 میمون از انواع مختلفی که در معرض خطر انقراض هستند زندگی می کنند. در بازدید از این پارک جنگلی حتما مواظب عینک، گوشی موبایل یا دوربین عکاسی خود باشید چون میمون ها عاشق اجسام براق هستند و ممکن است آن ها را از شما بدزدند.

آدرس: Jl. Nyuh Bojog No.۹-۱۳، Ubud، Kabupaten Gianyar، Bali ۸۰۵۷۱، Indonesia

موزه هنر نکا نمایشی در یک باغ | Neka Art Museum

موزه هنر نکا نمایشی در یک باغموزه هنر نکا بالی که نام قبلیش موزه تاریخ شناسی نکا بود، یکی از مهم ترین موزه های خیره کننده و بی نظیر منطقه در جزیره بالی است. در این موزه مجموعه گسترده ای از نقاشی های بالیایی از بهترین مجموعه هنرمندان معروف بالیایی و هنرمندان محلی رونمایی می شود.

این موزه هنری در یک باغ ساکت و آرام با چشم اندازی خیره کننده در کنار یک رودخانه قرار گرفته و از بخش های مختلفی از جمله سالن نقاشی بالایی، سالن های لامپدان، سالن آرای سیتی و سالن هنری معاصر اندونزی تشکیل شده است.

آدرس: Jl. Raya Sanggingan No.۲۱، Ubud، Kabupaten Gianyar، Bali ۸۰۵۶۱، Indonesia

پارک آبی واتربوم بالی

پارک آبی واتربوم بالیاگر چه خیلی ها بالی را به عنوان مقصد طبیعی برای گذراندن اوقات فراقت خود می دانند ولی این بار می خواهیم شما را جایی ببریم که هیجان را در میان محیطی بی نظیر تجربه کنید. پارک آبی واتربوم، سومین پارک آبی برتر دنیا و مقصد منحصر به فرد و هیجان انگیز برای گردشگران تور بالی است.

سرسره های آبی که نظیرش را در آسیا نمی بینید. سرسره های سقوط آزاد و سقوط از قسمت پر شیب، بدون شک یکی از بهترین گزینه برای عاشقان آدرنالین است و اگر هم دوست دارید هیجان کمتری را تجربه کنید می توانید به سراغ موج سواری هایش بروید.

آدرس: Jl. Puspa Ayu، Kuta، Kabupaten Badung، Bali ۸۰۳۶۱، Indonesia

Call Now Button