تورهای عمان

چرا تور عمان؟

از آنجایی که کشور عمان، بیشترین رشد گردشگری در آسیا را به خود اختصاص داده است، تورهای عمان به یک‌باره در میان ایرانیان به رونق افتادند. با این حال هنوز بسیاری از گردشگران اطلاعات کافی در مورد تور عمان ندارند. بکرترین جاذبه‌‌های گردشگری اطراف ایران در همین تور قابل‌‍مشاهده هستند و حیرت و شگفتی، نقش ویژه‌ای را در این تور دارند.

بهترین زمان سفر به عمان؛

مثل تمام مناطق جنوبی ایران، تورهای عمان هم در فصل‌های سرد سال، لطف بیشتری دارند؛ اما این به آن معنا نیست که در تابستان، آب و هوا بسیار نامطلوب باشد. چه بسا که بسیاری از گردشگران، هوای گرم ساحلی و انجام بازی‌ها و ورزش‌های ساحلی در زیر آفتاب داغ را بیشتر از پوشیدن لباس‌های گرم می‌پسندند!!

رزرو تور عمان؛

تلاش‌های زیادی برای رفع مشکلات ویزای عمان انجام شده است که اگر به سرانجام برسند، سفر به عمان آسان‌تر خواهد شد؛ اما در حال حاضر ویزای عمان هم همانند قطر با سختگیری‌های زیادی صادر می‌شود و بهتر است حداقل دو هفته قبل از تاریخ سفرتان اقدام به رزرو تور عمان کنید تا به راحتی و با فراغ بال مشکلات احتمالی حل شوند.

بهترین تور عمان؛

هتل‌های ساحلی زیادی در تور عمان وجود دارد که می‌تواند خیال شما را از بابت یک تور پر از تجربه‌های به یادماندنی راحت کند. اما برای انتخاب بهترین تورها، که بنا به سلیقه شما باید انتخاب شوند، حتماً از مشاوره کارشناسان سالیان سفر استفاده کنید؛ چرا که اطلاعات در مورد هتل‌ها و جاذبه‌های عمان بسیار ناکافی‌ست و ممکن است در تور عمان از امکاناتی که به آن‌ها علاقه دارید محروم شوید.

پروازهای تور عمان؛

پروازهای عمان کاملاً عالی هستند و توسط بهترین هواپیمایی‌های کشور انجام می‌شوند. تنها نگرانی در مورد تور عمان، ویزای آن است و هیچگونه نگرانی در مورد پروازها و امکانات این تور وجود ندارد.

قیمت تور عمان؛

تورهای عمان تورهای ارزانی هستند. در مقایسه این تورها با تورهای امارات به قیمت کمتر آن‌ها پی خواهید برد. البته این درست است که امکانات تفریحی امارات با عمان قابل‌مقایسه نیست، اما قیمت ارزان تور عمان، فاکتور مهمی برای محبوبیت تورهای عمان به حساب می‌آید.

و باز هم چرا تور عمان؟!!

جاذبه‌های طبیعی حیرت‌آوری در سواحل عمان وجود دارد که بدون شک در جنوب ایران بی‌نظیرند. بین خودمان بماند اما می‌توان نسبت بین تور عمان و تور دبی را با فرق بین تور قشم و تور کیش در میان تورهای داخلی در نظر گرفت. یکی پر از زرق و برق و تفریحات استثنایی و دیگری پر از جاذبه‌های طبیعی عجیب و غریب…!

ویزای عمان

اگر بخواهید ویزای توریستی دریافت کنید نیازی به مصاحبه وجود ندارد اما در صورت درخواست برای اخذ ویزای تجاری و کاری قوانین متفاوت است.
چند نکته که باید در خصوص اخذ ویزای عمان بدانید:

 • در درخواست برای ویزای عمان حتما باید مشخصاتی از قبیل نام و نام‎خانوادگی و تاریخ ورود و خروج به عمان ذکر شود.
 • کلیه ویزاهای عمان سه ماه و یک بار اعتبار ورود دارند.
 • خروج از ایران به مقصد عمان تنها از طریق مرز هوایی انجام می‌شود.
 • برای اخذ ویزای عمان پاسپورت شما باید حداقل ۶ماه اعتبار داشته باشد.
 • نکته آخر اینکه برای صدور ویزای عادی بین ۷ تا ۱۰ روز کاری و برای صدور ویزای فوری بین ۴ تا ۵ روز کاری زمان لازم است.

مدارک لازم:

 • اسکن صفحه اول شناسنامه
 • اسکن صفحه اول پاسپورت
 • دو قطعه عکس رنگی با زمینه سفید
 • چک ضمانت بازگشت
 • رزرو هتل و بلیط هواپیما
 • درخواست آژانس یا شرکت بر روی کاغذ سربرگدار با مهر و امضا
Call Now Button