پکیج های تور فرانسه

چرا تور فرانسه؟

فرانسه یک مقصد رویایی برای سفر است که به لحاظ ویژگی‌های جذاب متنوع و متفاوت در صدر فهرست کشورهایی قرار می‌گیرد که گردشگران با سلیقه و علایق مختلف رویای بازدید از آن را در سر می‌پرورانند. براساس آمار منتشر شده هشت درصد از کل گردشگران جهان متعلق به فرانسه است و تقریباً ۸۹ میلیون بازدید کننده در سال از آن بازدید می‌کنند. نوشیدنی‌های متنوع، غذاهای لذیذ به ویژه همراه با پنیرهای مشهور فرانسوی و طبیت بکر فرانسه را به یکی از محبوب‌ترین مقاصد سفر تبدیل کرده است. گرچه شهرهایی نظیر نیس، مارسی و کن در بین گردشگران تور فرانسه در جایگاه ویژه‌ای قرار داشته باشد اما پاریس چیز دیگری است، این شهر تلفیق هنر و فرهنگ با طبیعت را در دل خود جای داده است و یک سفر لذت‌بخش و دیدنی در ذهن گردشگران ثبت می‌شود.

بهترین زمان سفر به فرانسه

با توجه به میزان گردشگرانی که در ماه‌های مختلف به این کشور سفر می‌کنند، می‌توان گفت که بهترین زمان برای سفر به فرانسه از جنبه‌های مختلف اعم از آب و هوا بین ماه‌های آوریل تا ژوئن و ماه‌های سپتامبر تا نوامبر هستند. از طرف دیگر در بین ماه‌های جولای تا آگوست فرانسه مملو از گردشگرانی است که از سرتاسر دنیا به‌ویژه کشور خودمان به این کشور سفر می‌کنند. شایان ذکر است که ماه‌‌های نوامبر تا ژانویه آب و هوای سردی در بسیاری از مناطق حاکم است که هتل‌ها معمولاً از قیمت پایین‌تری برخوردار هستند.

رزرو تور فرانسه

همان‌طور که می‌دانید فرانسه عضو پیمان شینگن است، از این جهت کلیه‌ی گردشگرانی که قصد سفر به این کشور را دارند ملزم به دریافت ویزای شینگن پیش از سفر هستند. در اولین گام برای درخواست روادید این کشور، پر کردن فرم تقاضای روادید است. برای ویزای توریستی فرانسه، حضور متقاضی (به استثنای کودکان زیر ۱۲ سال) الزامی است و مصاحبه انجام می‌شود. همچنین اگر خانوادگی سفر می‌کنید، برای هرکدام از اعضا باید فرم جداگانه‌ای پر شود. چنانچه زمان کافی برای صرف دریافت وقت سفارت فرانسه ندارید پیشنهاد می کنیم  این کار را به کارشناسان سالیان سفر بسپارید.

قیمت تور فرانسه

قیمت تور فرانسه بسته به نوع پرواز، کیفت هتل و زمان سفر با رنج‌های قیمتی متنوعی به گردشگران ارائه می‌شوند. اکثر پروازهای به مقصد فرانسه از طریق هواپیمایی‌های AirFrance و IranAir صورت می‌گیرد و کیفیت هتل‌ها بین ۴ تا ۵ متغیر است.

باز هم چرا فرانسه؟!!

آمارها نشان می‌دهد در انتخاب مقصد سفر با تور اروپا، فرانسه یکی از گزینه‌های اصلی اکثر گردشگران می‌باشد.  کشور فرانسه زادگاه عشق و عاشقی، رمان و فیلم های درام و عاشقانه است. به قول اروپایی ها، این کشور یک موزه بصری است؛ از برج ایفل، سمبل آشنای پاریس گرفته تا شانزلیزه که بهشت مد است، تا کلیسای مرموز و افسانه‌ای نوتردام، تا رود پر آب سن و کاخ باشکوه ورسای و… فرانسه را به یکی از هیجان‌انگیزترین مناطق جهان تبدیل کرده است.

Call Now Button