تورهای لحظه آخری قبرس

چرا تور قبرس؟

سومین جزیره بزرگ مدیترانه، به اندازه‌ای برای گردشگران جذاب است که اکثر آن‌ها پس از سفر با تورهای قبرس، حیرت‌زده می‌شوند. فرقی نمی‌کند که مقصد شما قبرس شمالی باشد یا قبرس جنوبی! جاذبه‌های این جزیره آنقدر فراوان‌اند که تورهای قبرس، تجربه‌ای باورنکردنی برای مهمان‌هایش خواهد بود.

بهترین زمان سفر به قبرس؛

تجربه تورهای قبرس در تابستان می‌تواند جالب‌توجه باشد؛ چرا که هوای این جزیره در تابستان خشک است و سواحل بسیار زیبای مدیترانه به اوج شلوغی گردشگران می‌رسند. بهار و پاییز هم می‌توانند زمان‌های خوبی برای سفر به قبرس باشند و هوای قبرس در این فصول معتدل است. در مورد سفرهای زمستانی، قبرس هم به مانند همه جزیره‌ها و کشورهای اطراف مدیترانه، دمای بالاتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد و به همین خاطر تورهای قبرس در زمستان، مخاطبان فراوانی دارد.

رزرو تور قبرس؛

در هر زمان از سال که بخواهید و به هر مدت زمانی که تمایل داشته باشید، سالیان سفر تورهای قبرس را در اختیارتان خواهد گذاشت. این تورها در دسته‌بندی‌های قبرس شمالی و قبرس جنوبی موجود هستند و کارشناسان تورهای خارجی سالیان سفر در مورد آن‌ها به شما مشاوره خواهند داد.

بهترین تور قبرس؛

تورهای تابستانی بهترین تورهای قبرس هستند و در این زمان از سال کشور قبرس مملو از گردشگران خارجی می‌شود. البته انتخاب یک هتل ساحلی برای تور قبرس می‌تواند تجربه‌های به یادماندنی‌تری را برای شما رقم بزند.

پروازهای قبرس؛

پروازهای تور قبرس هم به صورت مستقیم از ایران انجام می‌شوند و هم با یک توقف در استانبول، که معمولاً ایرانیان نوع اول را انتخاب می‌کنند. پرواز مستقیم به قبرس ارزان‌تر است و هواپیمایی‌هایی معروفی خدمات پروازی آن را ارائه می‌دهند. نوع دوم این پروازها به کار کسانی می‌آید که علاقمند به تور ترکیبی ترکیه و قبرس هستند.

قیمت تور قبرس؛

تورهای قبرس به لحاظ قیمتی میان رده محسوب می‌شوند؛ این به آن معنی‌ست که این تورها از تورهای ارزان کشورهای اطراف ایران، اندکی گران‌تر هستند و از تورهایی مثل تور تایلند ارزان‌تر می‌‌باشند. با این حال سفر به قبرس، سفری بی‌نهایت خاص محسوب می‌شود و می‌ارزد که برای این سفر هزینه بیشتری به نسبت سفرهای تکراری اطراف ایران صرف شود.

و باز هم چرا تور قبرس؟!!

تور قبرس فرق‌هایی اساسی با تور کشورهای همسایه ایران دارد؛ سواحل قبرس در میان سواحل دریای مدیترانه از شهرت فراوانی برخوردارند و تمامی تفریحات ساحلی در این جزیره وجود دارد.

Call Now Button