تورهای لحظه آخری شانگهای

چرا تور شانگهای؟

بزرگ‌ترین شهر کشور چین و دومین شهر بزرگ جهان، به اندازه‌ای برای گردشگران جذاب است که سالانه میلیون‌ها نفر با تورهای شانگهای همراه می‌شوند. شانگهای همچنین به جنگل آسمان‌خراش‌ها معروف است و برج‌های سربه‌فلک‌کشیده در جای جای آن به چشم می‌خورند.

بهترین زمان سفر به شانگهای؛

شانگهای شهری پربارش است و به همین خاطر بهارهای فوق‌العاده زیبایی دارد. بهتر است که تورهای شانگهای را در پاییز و یا در اواسط بهار انتخاب کنید؛ چرا که در این زمان‌ها، آب و هوای این شهر معتدل است و می‌توانید از تمام تفریحات ویژه‌اش بهرمند شوید. البته تابستان‌ها هم برای سفر به شانگهای مناسب خواهند بود؛ اگر بتوانید رطوبتی 80 درصدی را تحمل کنید!

رزرو تور شانگهای؛

برای رزرو تورهای شانگهای، می‌توانید از راهنمایی کارشناسان تورهای خارجی سالیان سفر مشورت بگیرید. اورهای شانگهای در تمامی زمان‌های سال موجود می‌باشند و کافی‌ست که زمان سفرتان را مشخص کنید.

بهترین تور شانگهای؛

بهترین تورهای شانگهای، تورهای بهاری و پاییزی این شهر هستند که به دلیل برخورداری شانگهای از آب و هوای مطلوب در این دو فصل، امکان بازدید از تمامی جاذبه‌های این شهر فراهم است. در مورد انتخاب هتل هم نیازی به نگرانی نیست؛ چرا که هتل‌های بسیار متنوعی در این شهر وجود دارند و امکان انتخاب هتل با توجه به سلیقه تمامی گردشگران وجود دارد.

پروازهای تور شانگهای؛

هواپیمایی ماهان پرواز مستقیمی را به شهر شانگهای تدارک دیده است، ایرانیان برای سفر به این شهر، مسیر راحت‌تری را پیش رو دارند. پروازهای شانگ‌های هم در تمامی روزهای سال برقرار هستند و خوشبختانه امکانات پرواز هم بسیارعالی هستند.

قیمت تور شانگهای؛

با توجه به وجود پرواز مستقیم از تهران، تورهای شانگهای نسبتاً ارزان‌تر از سایر تورهای چین هستند و این در حالی‌ست که تجربه سفر به شانگهای، بسیار هیجان‌انگیزتر از سایر شهرهای چین است. با این حال برای اطلاع از آخرین قیمت‌ها می‌توانید با کارشناسان سالیان تماس بگیرید.

و باز هم چرا تور شانگهای؟!!

شهر شانگهای مراکز تفریحی بسیار حیرت‌آوری دارد. این شهر به نیویورک شرق معروف است؛ اما در کنار برخورداری از پیشرفته‌ترین مصادیق مدرنیته، طبیعت شهر و اطراف شهر شانگهای، چشم‌اندازهایی باورنکردنی را در اختیار گردشگران می‌گذارد که شاید تنها در این شهر قابل مشاهده باشند.

Call Now Button