تورهای لحظه آخری پکن

چرا تور پکن؟

بدون هیچ گونه تردیدی، کشور چین جذاب‌ترین کشور به لحاظ گردشگری در آسیاست. تور‌های پکن از این جهت جذابیتی دو چندان دارند که می‌توانند ترکیبی از سنت‌های حیرت‌آور کشور چین و مصادیق فوق پیشرفته مدرنیته را با هم در اختیار گردشگران بگذارند.

بهترین زمان سفر به پکن؛

سپتامبر و اکتبر و به طور کلی اوایل بهار، زمان‌هایی عالی برای سفر با تور پکن هستند. شهر پکن به زمستان‌های سرد و طولانی معروف است و از این رو ممکن است در زمستان چندان مناسب سفر نباشد. اوایل پاییز هم می‌تواند انتخاب مناسبی برای سفر با تورهای پکن باشد؛ چرا که گرمای تابستان به پایان رسیده است و دمای هوا اعتدال مطلوبی دارد.

رزرو تور پکن؛

سالیان سفر با سال‌ها تجربه در باب تورهای خارجی، آماده ارائه مشاوره به منظور انتخاب و رزرو تور پکن به گردشگران است. کارشناسان تورهای خارجی سالیان راهنمای شما در مورد این تورها خواهند بود، تا بنا به سلیقه خودتان، تور موردعلاقه‌تان را انتخاب کنید.

بهترین تور پکن؛

با توجه به زمانبندی سفر به چین، بهترین تورهای پکن آن‌هایی هستند که طولانی‌تر و در زمان بهتری انجام می‌شوند! شاید تعجب کنید؛ اما بهتر است که وقت زیادی را به تور پکن اختصاص دهید. چرا که مسلماً این سفر آن‌قدر جاذبه خواهد داشت که حتی یک ماه هم برای آن زمان کمی به شمار برود.

پروازهای تور پکن؛

پروازهای پکن، شاید بیشترین سهم از قیمت تورهای این شهر را به خود اختصاص دهند؛ این پرواز یک توقف خواهد داشت که معمولاً در امارات و یا قطر خواهد بود. با این حال پروازهای تور پکن، جزو بهترین پروازهای خارجی هستند که از ایران انجام می‌شوند.

قیمت تور پکن؛

به دلیل مسافت بسیار بالا و قیمت بالای پروازها، تورهای پکن جزو تورهای گران‌قیمت خروجی از ایران هستند. با این حال از مقایسه کشور چین با بسیاری از مقاصد گردشگری اطراف ایران به این نتیجه خواهید رسید که می‌ارزد حتی تا ۵ برابر بیشتر از آن‌ها برای تورهای چین هزینه کنید!

و باز هم چرا تور پکن؟!!

تنوع بسیار بالای جاذبه‌های گردشگری، تفریحات مدرن، غذاهای معروف چینی و فرهنگی که مخاطبان فراوانی در سراسر جهان دارد، از ویژگی‌هایی هستند که جای فکر کردن در مورد تورهای پکن را باقی نمی‌گذارند!

Call Now Button