تورهای لحظه آخری گوانگجو

چرا تور گوانگجو؟

تور گوانگجو، گردشگران را به پرجمعیت‌ترین شهر جهان می‌رساند! تور گوانگجو از این نظر پراهمیت‌ترین تور در میان تورهای چین محسوب می‌شود که بیشترین سهم از جاذبه‌های تاریخی چند هزارساله چین را در خود جای داده است. فرهنگ سنتی چینی و طعم غذاهایی متعلق به قرن‌ها پیش، هنوز که هنوز است در این شهر قابل تجربه هستند.

بهترین زمان سفر به گوانگجو؛

آب و هوای گوانگجو به اندازه‌ای معتدل و مطبوع است که در گرم‌ترین زمان به 28 درجه و در سردترین زمان به 13 درجه سانتیگراد می‌رسد و این بدان معنی‌ست که تمام زمان‌های سال برای سفر به این شهر مناسب‌اند. بهارهای گوانگجو بسیار استثنایی‌اند و فوران رنگ‌ها در پاییز، تصاویری باورنکردنی را در اختیار گردشگران می‌گذارد. از طرفی زمستان‌ها و تابستان‌ها هم آنقدر گرم و سرد نیستند که برای گردشگرانم غیرقابل‌تحمل باشد.

رزرو تور گوانگجو؛

به مانند سایر تورهای چین، تورهای گوانگجو هم در تمام زمان‌های سال قابل‌دسترسی هستند و کارشناسان سالیان‌سفر آماده ارائه خدمات و مشاوره در مورد رزرو تورهای گوانگجو به علاقمندان این تور می‌باشند.

بهترین تور گوانگجو؛

تصمیم‌گیری در مورد بهترین تورهای گوانگجو، بستگی به نظر شما در مورد زمان سفر و سلیقه شما در مورد امکانات هتلی دارد. اما بهتر است که بهارهای گوانگجو را از دست ندهید؛ چرا که در بهار، طبیعت این شهر به کمال زیبایی می‌رسد و جاذبه‌های تاریخی خارج از شهر که با طبیعت این نواحی از چین گره خورده‌اند، جلوه بی‌نهایت باشکوهی دارند.

پروازهای تور گوانگجو؛

بیش از 6000 کیلومتر پرواز، مسلماً قیمت بالایی خواهد داشت. اما بهتر است بدانید که پروازهای تور گوانگجو، از ایران به صورت مستقیم انجام می‌شوند و چهار هواپیمایی ماهان، امارات، قطری و سی زد چین این پرواز را انجام می‌دهند. بدین جهت که پرواز مستقیم از تهران به گوانگجو وجود دارد، می‌توان از ارزان‌تر شدن تورهای این شهر مطمئن‌تر بود.

قیمت تور گوانگجو؛

چنانچه که گفته شد، تورهای گوانگجو به نسبت سایر تورهای چین، ارزان‌تر هستند. هتل‌های گوانگجو هم به شدت متنوع هستند و امکان کاهش و افزایش قیمت تور، با توجه به تغییر هتل وجود دارد. از طرف دیگر همانطور که گفته شد، برای تورهای گوانگجو از ایران پرواز مستقیم وجود دارد و این مهم سبب می‌شود که قیمت پروازها تا حدود زیادی کاهش یابد.

و باز هم چرا تور گوانگجو؟!!

گوانگجو به نوعی توریستی‌ترین شهر چین است و جاذبه‌های تفریحی و تاریخی و طبیعی فراوانی دارد. به علاوه فرهنگ سنتی چینی هنوز بر زندگی روزمره حکمفرماست و از این نظر تورهای گوانگجو می‌توانند سفرهایی خاص و حیرت‌آور محسوب شوند.

Call Now Button