پکیج های تور ژاپن

ژاپن را به جرئت می‎توان یکی از زیباترین کشورهای آسیای شرقی دانست که جدا از زیبایی‎های طبیعی و جاذبه‎های گردشگری دارای فرهنگی غنی و منحصربه‌‎فرد است. فرهنگی که می‎توان هر توریستی را تحت تاثیر خود قرار دهد.

کشور ژاپن که در اقیانوس آرام قرار دارد چه از نظر اقتصاد و چه از نظر میزان قدرتمندی یکی از کشورهای مطرح جهان است. ژاپن را دارای سومین اقتصاد بزرگ جهان می‎دانند.  همچنین این کشور با جمعیت حدودا 128 میلیون نفری دهمین کشور پر جمعیت جهان محسوب می‎شود.

تا همین چند سال پیش ایرانیان زیادی ژاپن را به‎عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‎کردند زیرا گرفتن ویزای این کشور به نسبت آسان بود اما در چند سال اخیر ژاپن نیز در قوانین مهاجرت خود سختگیری‎هایی پیش گرفته است.

ویزای ژاپن را در یک تقسیم‎بندی کلی می‎توان به دو گروه ویزای بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم کرد که خود ویزای کوتاه مدت به گروه‎های ویزای تجاری، ویزای توریستی، ویزای دیدار از دوستان، ویزای دیدار از اقوام، ویزای شرکت در کنفرانس و رقابت‎های ورزشی تقسیم می‎شود. نکته ای که باید در مورد ویزای‎های کوتاه مدت ژاپن در نظر بگیرید این است که برای هر کدام از این ویزاها مدارک خاصی نیاز است و البته برخی مدارک نیز هستند که در همه ویزاها مشترک‎اند.

گذرنامه دارای اعتبار

یک قطعه عکس (5*4 در 5*4)

اصل شناسنامه به همراه ترجمه انگلیسی آن

فرم تقاضای تکمیل شده

مدارکی هستند که برای گرفتن هر کدام از این ویزاهای کوتاه مدت مورد نیاز است.

از آنجایی که قصد بسیاری از مردم برای سفر به ژاپن توریستی است لازم است ایجا به تمام مدارکی که اخذ ویزای توریستی ژاپن نیاز دارد اشاره کرد. جدا از مدارکی که در بالا ذکر شد برای اخذ ویزای توریستی ژاپن برنامه سفر( همراه با مدارک رزرو هتل) ، ریز کارکرد 3ماه اخیر حساب بانکی، گواهی اشتغال به کار ( میزان حقوق و موافقت با مرخصی در آن ذکر شود) نیز باید ارائه شود. لازم به ذکر است که ویزای توریستی ژاپن 3ماه اعتبار دارد.

آژانس‎های مسافرتی زیادی هستند که تور ژاپن ارائه می‎دهند و شما را از دردسر رزرو هتل و دیگر اقدامات آسوده می‎کنند اما اگر تصمیم دارید خودتان به سفر بروید لازم است بدانید ژاپن یکی از گرانترین مقاصد گردشگری است پس باید با برنامه‎ریزی کامل در مورد هزینه‎ها این سفر را انجام دهید.

راه‎های زیادی برای کاهش هزینه این سفر وجود دارد.برای مثال اگر بتوانید برای حمل و نقل خود که یکی از گران‎ترین بخش‎های سفرتان خواهد بود از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید هزینه‎های شما تا حدودی کاهش می‎یابد. نگران هزینه خورد و خوراک نباشید زیرا با وجود اینکه ژاپن بیشتر مواد غذایی خود را وارد می‎کند هزینه خورد و خوراک در این کشور بسیار ارزان است. یکی از نگرانی‎های دیگر مسافران هزینه اقامت است که نگرانی به‎جایی است زیرا هزینه اقامت در ژاپن به شدت گران است اما، هاستل‎های ژاپن این امکان را دارند که اگر چند ساعت در روز برایشان تمیزکاری کنید به شما جای خواب می‎دهند.

نگرانی بعدی شما شاید درمورد هزینه های بازدید از جاذبه‎های توریستی باشد. در این مورد باید خیالتان راحت باشد زیرا بازدید از این مکان‎ها در ژاپن بسیار ارزان است. برای مثال ورودی هر موزه حدود 500 ین است.

بهطور کلی اگر بتوانید هزینه حمل و نقل و هزینه اقامت خود را تا حدودی پایین بیاورید دیگر ژاپن برای شما یک مقصد پر هزینه نخواهد بود. به‎طور کلی هزینه‎های سفر به ژاپن با هزینه‎های سفر به یکی از کشورهای اروپایی برابری می‎کند و یا شاید مقدار کمی بیشتر شود بنابراین این بسته به انتخاب شما دارد که ژاپن را به‎عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنید و یا یک کشور اروپایی را.

گالری تصاویر تور ژاپن

Call Now Button