دلایل مختلفی برای مهاجرت و سفر های خارج از کشور وجود دارد. از سفرهای تفریحی تا مهاجرت های تحصیلی و کاری. وجود فرصت های مناسب تحصیلی و شغلی در کنار جاذبه های گردشگری باعث شده تا بسیاری بار سفر خود را ببندند و عازم کشورهای مختلف جهان شوند. در این میان خدمات ویزا، وقت سفارت و پیکاپ ویزا از آن مسائلی هستند که ممکن است روند گنگی داشته باشند. با سپردن این کارها به کسانی که سالیان درازی تجربه انجام آن را دارند، می توانید با خیالی آسوده سفر کنید.

خدمات ویزای کانادا

برخی کانادا را کشور فرصت های طلایی می نامند. چرا که این کشور در زمینه گردشگری و مهاجر پذیری پر کار است. سطح فرهنگی بالا، فرصت های شغلی و تحصیلی مناسب در کنار سیستم مهاجر پذیر کانادا و جمعیت کم باعث شده این کشور محبوبیت زیادی بین مهاجران و متخصصان داشته باشد. در صفحه ویزای کانادا می توانید با خدمات ویزای کانادا، وقت سفارت و خدمات پیکاپ ویزا بیشتر آشنا شوید و در صورت نیاز با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات ویزا کانادا

خدمات ویزا شینگن

سال ها پیش در روستایی به نام شینگن توافق نامه ای بین چند کشور اروپایی بسته شد. طبق این توافق نامه ساکنین این کشورها می توانند بدون ویزا به رفت و آمد بپردازند. در حال حاضر 26 کشور اروپایی عضو این توافق نامه هستند و می توانند بدون ویزا به کشورهای عضو این توافق نامه سفر کنند. بسیاری از کشورهای مطرح اروپایی مانند آلمان، اسپانیا، فرانسه و… عضو این توافق نامه هستند. البته افرادی که در سایر نقاط سکونت دارند برای سفر به این محدوده نیاز به ویزا دارند که می توانید با مراجعه به صفحه ویزای شینگن درباره آن بیشتر بدانید.

خدمات ویزا شینگن

خدمات ویزا استرالیا

استرالیا را می توان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دانست. امکانات مختلف این کشور اعم از رفاهی، آموزشی، تحصیلی، بهداشتی و غیره در سطح بالایی قرار دارد و وضع اقتصادی و شغلی استرالیا هم دارای ثبات بالا و رشد روزافزون می باشد. این کشور دارای ویزاهای مختلفی است و می توانید با مراجعه به صفحه انواع ویزای استرالیا با آنها آشنا شوید و در صورت نیاز با همکاران ما تماس بگیرید.

خدمات ویزا استرالیا

خدمات ویزای انگلیس در تهران

انگلیس هم از آن دسته از کشورهایی است که برای مقاصد تجاری، تفریحی و تحصیلی مورد توجه مهاجران و مسافران قرار می گیرد. دولت بریتانیا دارای قوانین عبور و مرور و مرزی خاص خود می باشد. می توان گفت قوانین این کشور به نسبت شینگن یا کانادا کمی سخت تر است. اما نیازی به نگرانی نیست چرا که با داشتن اطلاعات مناسب و کمک گرفتن از همکاران با تجربه ما راه گرفتن انواع ویزای این کشور آسان تر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر درباره خدمات ویزای انگلیس می توانید به صفحه وقت سفارت انگلیس در تهران مراجعه کنید و با همکاران ما تماس بگیرید.

Call Now Button