قوانین تعیین وقت سفارت آمریکا در آنکارا برای این کنسولگری تقریبا مشابه وقت سفارت امریکا در ایروان و در دیگر کنسولگری‎های امریکا در کشورهای اطراف است. با این تفاوت که امکان پیکاپ پاسپورت از این کنسولگری وجود ندارد یعنی پس از انجام مصاحبه وقت سفارت امریکا ، می‎باید شخص متقاضی یا یکی از اقوام درجه یک جهت دریافت گذرنامه به سفارت امریکا مراجعه کنند و ویزای شما به کس دیگری تحویل داده نمی‎شود. این کنسولگری در بلوار آتاتورک کاواکلیدر Ataturk Blvd-Kavaklideree واقع شده است.

‌افسرهای این کنسولگری به زبان‎های فارسی،ترکی و انگلیسی مسلط هستند و به همین دلیل است که ایرانیان برای اخذ ویزا به این کنسولگری مراجعه می‎کنند؛ زیرا این آشناییت روند کار آنها را آسان‎تر می‎کند. هرچند باید ‌توجه داشته باشید که با وجود شایعات عمومی، تفاوت عمده ای بین این 3کنسولگری وجود ندارد؛ پس زیاد در انتخاب کنسولگری وسواس به خرج ندهید و یکی که برای شما راحت‎تر و کم هزینه‎تر است را انتخاب کنید؛ چراکه تمامی آنها طبق قوانین ایالات متحده امریکا عمل می‎کنند و مدارک یکسانی را برای وقت سفارت امریکا  از متقاضیان طلب می کنند.

مبلغ هزینه ویزا نیز برای تمامی کنسولگری های ایالات متحده یکسان است و این نوع ویزاست که هزینه را مشخص می کند نه مکان کنسولگری.

*آدرس کنسولگری آمریکا در آنکارا: این کنسولگری در بلوار آتاتورک کاواکلیدر Ataturk Blvd-Kavaklidere قرار دارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button