نکته‌ای که پیش از هر چیز در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا باید به آن اشاره کرد، امکان گرفتن وقت فوری سفارت انگلیس است؛ متقاضیان ویزای انگلیس می‌توانند امیدوار به اخذ وقت در بازه‌ای ۱هفته‌ای باشند و به همین خاطر، وقت سفارت انگلیس در آنکارا یکی از انتخاب‌های محبوب ایرانیان است.

تنها مشکل اخذ وقت سفارت در آنکارا این است که متقاضیان ویزا مجبورند حداقل ۲ شب و ۳ روز در این شهر اقامت کنند. در این خصوص کارشناسان تورهای خارجی سالیان سفر، برای انتخاب هتل در نزدیکی دفتر VFS آنکارا که محل انجام انگشت‌نگاری و تحویل مدارک مورد‌نیاز ویزای انگلیس است، شما را یاری خواهند کرد.

نکته دیگر در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا، استفاده از سرویس priority است که پاسخگویی سریعتر این سفارت‌خانه را امکان‌پذیر می‌سازد (تقریباً ۱ تا ۲ هفته زمان می‌برد). این به آن معنی‌ست که تمام مراحل کار در آنکارا با سرعت بیشتری صورت خواهد پذیرفت. گرفتن وقت سفارت در بازه‌ای یک هفته‌ای و پاسخگویی سریع سفارت انگلیس، امتیازهای بزرگی هستند که متقاضیان فقط با گرفتن وقت سفارت انگلیس در آنکارا، از آن‌ها بهره می‌برند.

وقت سفارت انگلیس در آنکارا

 

جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز وقت سفارت انگلیس، دانلود فرم فارسی و همچنین هزینه های اخذ ویزا، به صفحه وقت سفارت انگلیس در تهران مراجعه فرمایید.

به دلیل تغییرات مداوم نرخ بیمه (IHS) بهتر است که در مورد جدول قیمت‌ها با کارشناسان سالیان سفر تماس بگیرید.

تور آنکارا برای مراجعه به سفارت انگلیس

اگر به منظور تحویل مدارک و انگشت نگاری برای سفارت انگلیس قصد سفر به آنکارا را دارید؛ می توانید از خدمات تور آنکارا ویژه وقت سفارت، استفاده نمایید.

سالیان سفر بهترین هتل ها که نزدیک به سفارت انگلیس در شهر آنکارا می باشند را برای شما رزرو می کند. خدمات ویژه ای که برای شما در نظر گرفته ایم شامل ترانسفر رفت و برگشت از هتل به دفتر VFS  و همراهی راهنما در امور مربوط به سفارت می باشد.

تعطیلات سفارت انگلیس در آنکارا ۲۰۱۹

DATEDAY
۱ January Tuesday
۱۹ AprilFriday
  ۲۲ AprilMonday
 ۱ MayWednesday
۴ JuneTuesday
۵ JuneWednesday
 ۶ JuneThursday
۱۲ AugustMonday
 ۱۳ AugustTuesday
۱۴ August

 

Wednesday
۲۶ AugustMonday
۲۹ OctoberTuesday
۲۵ DecemberWednesday
۲۶ DecemberThursday

آدرس سفارت انگلیس در آنکارا

آدرس سفارت انگلیس در آنکاراسفارت انگلیس در آنکارا همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها باز میباشد و متقاضی میتواند به صورت ۶ ماهه ، ۲ ساله و ۵ ساله درخواست ویزا نماید.

آدرس سفارت در آنکارا :TelePerformance Ankara Visa Application CentreSheraton Business CentreNoktali sokakKavaklidereAnkara۰۶۷۰۰

مطالب مرتبط با مهاجرت به انگلیس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button