نکته‌ای که پیش از هر چیز در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا باید به آن اشاره کرد، امکان گرفتن وقت فوری سفارت انگلیس است؛ متقاضیان ویزای انگلیس می‌توانند امیدوار به اخذ وقت در بازه‌ای ۱ هفته‌ای باشند و به همین خاطر، وقت سفارت انگلیس در آنکارا یکی از انتخاب‌های محبوب ایرانیان است.

تنها مشکل اخذ وقت در آنکارا، عدم وجود پرواز روزانه به این شهر است و متقاضیان ویزا مجبورند که حداقل ۲ شب و ۳ روز در آنکارا اقامت کنند. البته کارشناسان تورهای خارجی سالیان سفر، برای انتخاب هتل در نزدیکی دفتر VFS آنکارا که محل انجام انگشت‌نگاری و تحویل مدارک مورد‌نیاز ویزای انگلیس است، شما را یاری خواهند کرد.

نکته دیگر در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا که بسیاری از متقاضیان ویزا به آن اشاره کرده‌اند، پاسخگویی سریعتر این سفارت‌خانه در مقایسه با سایر سفارت‌خانه‌های انگلیس در اطراف ایران است. این به آن معنی‌ست که تمام مراحل کار در آنکارا با سرعت بیشتری صورت خواهد پذیرفت. گرفتن وقت سفارت در کمتر از یک هفته و پاسخگویی سریع سفارت انگلیس، امتیازهای بزرگی هستند که به نوعی فقط گرفتن وقت سفارت انگلیس در آنکارا، از آن‌ها بهره می‌برد.

مدارک مورد نیازجهت اخذ ویزای توریستی انگلستان

 

فرم فارسی سفارت انگلیس

تعرفه قیمت های ویزای انگلیس

آدرس سفارت انگلیس در آنکارا

سفارت انگلیس در آنکارا زیر نظر شرکت WORLD BRIDGE میباشد.

سفارت انگلیس در آنکارا همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها باز میباشد و متقاضی میتواند به صورت ۶ ماهه ، ۲ ساله و ۵ ساله درخواست ویزا نماید.

آدرس سفارت در آنکارا :

WORLD BRIDGE , KupeSokak 1/2, Gaziosmanpasa, Ankara (0090312) 4266888