نکته‌ای که پیش از هر چیز در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا باید به آن اشاره کرد، امکان گرفتن وقت فوری سفارت انگلیس است؛ متقاضیان ویزای انگلیس می‌توانند امیدوار به اخذ وقت در بازه‌ای ۱ هفته‌ای باشند و به همین خاطر، وقت سفارت انگلیس در آنکارا یکی از انتخاب‌های محبوب ایرانیان است.

تنها مشکل اخذ وقت در آنکارا این است که متقاضیان ویزا مجبورند حداقل ۲ شب و ۳ روز در آنکارا اقامت کنند. در این خصوص کارشناسان تورهای خارجی سالیان سفر، برای انتخاب هتل در نزدیکی دفتر VFS آنکارا که محل انجام انگشت‌نگاری و تحویل مدارک مورد‌نیاز ویزای انگلیس است، شما را یاری خواهند کرد.

نکته دیگر در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا، استفاده از سرویس priority است که پاسخگویی سریعتر این سفارت‌خانه را امکان‌پذیر می‌سازد (تقریباً ۱ تا ۲ هفته زمان می‌برد). این به آن معنی‌ست که تمام مراحل کار در آنکارا با سرعت بیشتری صورت خواهد پذیرفت. گرفتن وقت سفارت در بازه‌ای یک هفته‌ای و پاسخگویی سریع سفارت انگلیس، امتیازهای بزرگی هستند که متقاضیان فقط با گرفتن وقت سفارت انگلیس در آنکارا، از آن‌ها بهره می‌برند.

مدارک مورد نیازجهت اخذ ویزای توریستی انگلستان

 

فرم فارسی سفارت انگلیس

تعرفه قیمت های ویزای انگلیس

مبلغ واریزی مسافرمبلغ واریزی همکارمدت اعتبار ویزا
۲۳۵$۲۱۵$۶ماه
۶۲۰$۶۰۰$۲ ساله
۱۰۷۰$۱۰۵۰$۵ ساله
۱۴۲۰$۱۳۹۰$۱۰ ساله
۲۳۵$۲۱۵$Short term study

به دلیل تغییرات مداوم نرخ بیمه (IHS) بهتر است که در مورد جدول قیمت‌ها با کارشناسان سالیا تماس بگیرید.

آدرس سفارت انگلیس در آنکارا

سفارت انگلیس در آنکارا همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها باز میباشد و متقاضی میتواند به صورت ۶ ماهه ، ۲ ساله و ۵ ساله درخواست ویزا نماید.

آدرس سفارت در آنکارا :

TelePerformance Ankara Visa Application Centre

Sheraton Business Centre

Noktali sokak

Kavaklidere

Ankara

۰۶۷۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام