تمام ویژگی‌های وقت سفارت انگلیس در استانبول و آنکارا یکسان است! در کل کشور ترکیه گزینه بسیار مناسبی برای گرفتن وقت سفارت انگلیس به شمار می‌رود؛ چرا که امکان اخذ وقت فوری در این شهرها وجود دارد و معمولاً کارشناسان ویزا این شهرها را به کسانی که وقت اندکی برای اخذ ویزا دارند، توصیه می‌کنند.

طبیعی است که با وجود امکان اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران، اخذ وقت در کشورهای خارج از ایران، غیرطبیعی به نظر می‌رسد؛ اما کارشناسان وقت سفارت و ویزای سالیان سفر، معمولاً برای آن دسته از متقاضیانی که مسأله اصلی‌شان زمان صدور ویزاست، از ۲شهر استانبول و آنکارا وقت می‌گیرند.

مزیت گرفتن وقت سفارت انگلیس در استانبول، استفاده از سرویس Priority است که روال پاسخگویی به درخواست‌ها را تا حد زیادی کوتاه می‌کند. با توجه به امکان گرفتن وقت فوری سفارت انگلیس در استانبول و پروازهای روزانه به این شهر، می‌توان امیدوار بود که تمامی مراحل اخذ وقت سفارت و انگشت‌نگاری و صدور جواب ویزا، در بازه‌ای ۲ هفته‌ای انجام شوند و هزینه‌های مربوط به آن هم تا حد زیادی کاهش یابد.

وقت سفارت انگلیس در استانبول

جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز وقت سفارت انگلیس، دانلود فرم فارسی و همچنین هزینه های اخذ ویزا، به صفحه وقت سفارت انگلیس در تهران مراجعه فرمایید.

با توجه به تغییرات هزینه IHS (بیمه)، قیمت‌های فوق تغییراتی دارند که کارشناسان سالیان شما را از آن‌ها آگاه خواهند ساخت.

هزینه سرویس Priority هم ۳۹۰$ است که باید در زمان انگشت‌نگاری پرداخت شود.

 

تور استانبول برای مراجعه به سفارت انگلیس

اگر به منظور تحویل مدارک و انگشت نگاری برای سفارت انگلیس قصد سفر به استانبول را دارید؛ می توانید از خدمات تور استانبول ویژه وقت سفارت، استفاده نمایید.

سالیان سفر بهترین هتل ها که نزدیک به سفارت انگلیس در شهر استانبول می باشند را برای شما رزرو می کند. خدمات ویژه ای که برای شما در نظر گرفته ایم شامل ترانسفر رفت و برگشت از هتل به دفتر VFS  و همراهی راهنما در امور مربوط به سفارت می باشد.

تعطیلات سفارت انگلیس در استانبول ۲۰۱۹

\

DATE DAY
۱ January  Tuesday
۱۹ April Friday
  ۲۲ April Monday
 ۱ May Wednesday
۴ June Tuesday
۵ June Wednesday
 ۶ June Thursday
۱۲ August Monday
 ۱۳ August Tuesday
۱۴ August

 

Wednesday
۲۶ August Monday
۲۹ October Tuesday
۲۵ December Wednesday
۲۶ December Thursday

آدرس سفارت انگلیس در استانبول

سفارت انگلیس در استانبول همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها باز می‌باشد.

آدرس سفارت در استانبول :

Teleperformance Istanbul Visa Application Centre Profili AVM Cemal Sahir Cad., Kat:4 No:138/a Mecidiyekoy Istanbulا

مطالب مرتبط با مهاجرت به انگلیس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button