تخفیف ویژه وقت سفارت انگلیس تا ۲۵ دلار

فرصت تا پایان اسفند

پس از تأسیس شرکت VFS global که نماینده رسمی سفارت انگلیس در تهران است، بسیاری از گردشگران و هموطنانی که قصد سفر به انگلیس را داشتند، کم و بیش از مشکلات ویزای انگلیس رهایی یافتند؛ چرا که این نمایندگی کارهایی که باید برای اخذ ویزای انگلیس انجام شود را به خوبی و در زمان کمی به انجام می‌رساند و نیمی از راه پرمشغله گرفتن وقت سفارت انگلیس و مصاحبه ویزای سفارت انگلیس را کوتاه می‌کند. VFS global صدور تمام ویزاهای انگلیس را که شامل: توریستی، تجاری، تحصیلی و اقامتی می‌شود را برعهده می‌گیرد و شما عزیزان می‌توانید با مشورت با سالیان سفر، تا مراحل پایانی اخذ ویزای انگلیس به صورت آنلاین با این شرکت در ارتباط باشید و از مدت زمان انجام مراحل گرفتن ویزای انگلیس بکاهید. به کمک این VFS می‌توانید به راحتی وقت سفارت انگلیس در تهران را از سیستم دریافت کنید؛ اما توجه داشته باشید که به علت حجم بالای درخواست‌ها، پنجره اخذ وقت سفارت انگلیس، هفته‌ای یک یا دو بار بیشتر باز نمی‌شود و بهتر است که برای موفقیت هر چه زودتر در این امر با سالیان سفر در ارتباط باشید. مراحل اخذ ویزاهای مختلف انگلیس به شرح زیر است:

  • ورود به لینک شرکت VFS global به آدرس: https://www.visa4uk.fco.gov.uk و انتخاب نوع ویزای درخواستی فرمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، که شامل سؤال‌هایی درباره مشخصات فردی است. برای تکمیل این فرم هم بهتر است که با مشاوران سالیان سفر در ارتباط باشید، چرا که پس از submit آن در سایت، دیگر امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد.
  • رزرو وقت مصاحبه و پرداخت هزینه (توجه کنید که پس از اخذ وقت سفارت انگلیس، تنها ۳ ساعت برای پرداخت هزینه بررسی ویزا زمان دارید و در صورت عدم پرداخت وقت شما باطل خواهد شد. پرداخت هزینه بررسی مدارک برای ویزای انگلیس، تنها از طریق مستر کارت، ویزا کارت و پی پال قابل انجام است و در صورتی که این ابزارها را در اختیار ندارید، بهتر است با سالیان سفر تماس بگیرید.)

هر یک از این سه مرحله شرایط و ضوابط مربوط به خود را دارند و برای اطلاع از آن‌ها می‌توانید به صفحه وقت سفارت انگلیس مراجعه کنید. توجه داشته باشید که پاسپورت و تمام مدارک دیگر، تا زمانی که به آدرس پستی شما ارسال می‌گردد، باید در اختیار VFS global باشد و به همین‌خاطر بهتر است زمان‌بندی مناسب را برای عدم در اختیار داشتن مدارکتان در نظر بگیرید. این شرکت مصاحبه‌ای نخواهد داشت و متقاضیان باید تنها یک‌بار برای انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک به نماینده سفارت انگلیس در ایران مراجعه کنند. در صورت تعیین وقت و عدم مراجعه متقاضی در زمان تعیین‌شده، درخواست شما رد خواهد شد و وجه پرداختی برای دریافت وقت سفارت انگلیس هم بازپس داده نمی‌شود. از این جهت متقاضیان باید برای حضور در VFS global آماده باشند، اگرنه ممکن است که ماه‌ها طول بکشد تا دوباره سفارت انگلیس درخواست شما را بپذیرد. باز هم یادآوری می‌کنیم که نماینده‌ سفارت انگلیس در ایران، تنها واسطه‌ای برای ارسال مدارک شما به یکی از سفارت‌خانه‌های انگلیس در کشورهای اطراف ایران -معمولاً امارات و شهر ابوظبی- است و توانمندی انجام مصاحبه را ندارد. اما نکته قابل توجه این است که بدون نظر مثبت این شرکت، سفارت انگلیس هم نظر مثبتی نخواهد داشت؛ لذا بهتر است که با ظاهری مناسب و رسمی برای تحویل مدارکتان به VFS global مراجعه کنید. در تمام این مراحل،سالیان سفر و تیم کارشناسانش در کنار شما خواهند  بود تا در کمترین زمان ویزای موردعلاقه‌تان را بدست بیاورید.

مدارک مورد نیازجهت اخذ ویزای توریستی انگلستان

اصل پاسپورت فعلی با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی.
یک نسجه تکمیل شده فرم آنلاین درخواست روادید به همراه برگه تاییدیه وقت و تاییدیه واریزی وجه سفارت که توسط این مرکز انجام پذیر است.
۲قطعه عکس۳٫۵*۴٫۵
اصل و یا کپی دعوتنامه معتبر و در صورت نداشتن رزرو هتل در انگلستان
اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج
اصل و ترجمه رسمی شناسنامه

اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی مربوطه از قبیل گواهی اشتغال به کار که در آن در مورد تاریخ درخواست مرخصی ذکر شده باشد و اینکه آیا این مرخصی با حقوق میباشد یا خیر ,جواز کسب, پروانه فعالیت,کارت بازرگانی, لیست بیمه ۶ ماه آخر,برگه مالیاتی پرداخت شده ,  کارت پرسنلی  حکم کارگزینی , حکم بازنشستگی ,کارت بازنشستگی , پروانه مطب , کارت مهندسی , کارت دانشجویی و …

**در  صورت کامل نبودن  مدارک شغلی خود از مدارک شغلی همسر هم میتوانید استفاده نمایید.

مدارک میزبان در انگلستان: دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی دعوت کننده
, پرینت حساب بانکی , مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درامد , فیش حقوقی , سند ملکی ملک محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه, آخرین برگ مالیاتی پرداخت شده , قبوض پرداختی از قبیل آب برق و گاز و…
اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری به لاتین برای ۵ ماه گذشته , سپرده های بانکی و…
برای مدیران و سهامداران اصل ریز پرینت حساب شرکت وشخصی به زبان لاتین برای ۶ ماه گذشته الزامیست.
اصل و ترجمه رسمی سند ملکی , در صورت اجاره دادن, اصل و ترجمه اجاره نامه،
**ترجمه رسمی دارالترجمه برای تمامی مدارک فوق کافیست و نیازی به مهر دادگستری و تایید وزارت امور خارجه نمی باشد.

تعرفه قیمت های ویزای انگلیس

مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت انگلیس

اسکن صفحه اول پاسپورت (رنگی، با کیفیت مناسب)

فرم فارسی تکمیل شده ی درخواست وقت سفارت انگلیس

اسکن دعوتنامه و مدارک اقامتی دعوت کننده (در صورت داشتن دعوتنامه)

واچر هتل (در صورت داشتن دعوتنامه، نیازی به واچر هتل نیست)