وقت سفارت انگلیس در دبی دشواری‌هایی دارد که شاید بسیاری از متقاضیان ویزای انگلیس، انتخاب آن را چندان مناسب ندانند! بزرگ‌ترین دشواری در مورد این انتخاب، الزام به اقامت ۲ تا ۸ روزه در دبی است؛ سفارت انگلیس در دبی پاسپورت و مدارک اقامتی متقاضی را تا زمان صدور جواب ویزا برای بررسی نزد خود نگه می‌دارد و به همین دلیل، متقاضی نمی‌تواند به ایران باز گردد.

اما نکته‌ای که متقاضیان ویزای انگلیس را در مورد اخذ وقت از دبی به تکاپو می‌اندازد، امکان استفاده از خدماتی‌ست که موهبت‌های بسیار بزرگی در مسیر اخذ ویزای انگلیس هستند. این خدمات که به نسبت هزینه‌های‌شان بسیار کاربردی‌اند، دست متقاضی را برای تعیین زمان صدور ویزا باز می‌گذارند. تعدادی از این خدمات به شرح زیر هستند:

  • سرویس Priority : به کمک این سرویس متقاضی در کمتر از ۵ روز کاری جواب درخواست ویزای خود را دریافت می‌کند و این به آن معنی‌ست که می‌تواند با پاسپورت مهر شده به ایران باز گردد و از هزینه‌های پیکاپ ویزای انگلیس هم معاف شوند. هزینه این سرویس ۱۹۱ دلار است.
  • سرویس Super Periority : با اینکه هزینه این سرویس ۶۰۰ پوند انگلیس است و یکی از سرویس‌های بسیار گران‌قیمت محسوب می‌شود، اما بسیاری از متقاضیان ویزا آن را انتخاب می‌کنند؛ این سرویس، به معنی صدور جواب درخواست ویزا در کمتر از ۲۴ ساعت است!! یعنی متقاضی می‌تواند در کمتر از ۲۴ ساعت جواب ویزای خود را از سفارت انگلیس دریافت کند و به ایران باز گردد. با توجه به اینکه وقت سفارت انگلیس در دبی هم می‌تواند در بازه‌ای ۱ هفته‌ای به دست بیاید، با خرید این سرویس، جواب ویزا در ۸ الی ۹ روز صادر می‌شود و برای کسانی که وقت کافی برای طی کردن روال اخذ ویزا ندارند، بسیارمناسب است.
  • سرویس Passport Pass Back : این سرویس هم یکی از پرطرفدارترین خدمات وقت سفارت انگلیس در دبی محسوب می‌شود. خرید این سرویس ۶۴ دلاری به معنی دریافت پاسپورت به منظور بازگشت به ایران، در روز انگشت‌نگاری و تحویل مدارک است. اما دقت کنید که جواب ویزا، طبق روال عادی یعنی در مدت زمانی ۱۵ الی ۲۰ روزه صادر می‌شود.

سفارت انگلیس در دبی همه روزه به جز جمعه ها و شنبه ها باز میباشد.

 مدارک مورد نیازجهت اخذ ویزای توریستی انگلستان

 فرم فارسی سفارت انگلیس

 

تعرفه قیمت های ویزای انگلیس