چرا فرانسه یکی از کشورهای زیبای حوزه شینگن است که نه فقط به‎خاطر طبیعت زیبا و دیگر جاذبه‎های توریستی‎اش بلکه به‎خاطر حضور پررنگش در بیشتر انفاقات تاریخی اروپا مانند جنگ‎ها و انقلاب‎ها بسیار کشور معروفی محسوب می‎ شود. سالانه مردم زیادی تصمیم می‎گیرند این کشور زیبا را به‎عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند و یا شرایط مهاجرت به آن را بررسی می ‎کنند. ایرانی‎ها هم از این اصل مبرا نیستند بنابراین صحبت درباره شرایط وقت سفارت فرانسه ضروری به‎نظر می‎رسد.

وقت سفارت فرانسهمدارک لازم برای وقت سفارت فرانسه در تهران

* شماره پاسپورت متقاضی
* تاریخ تولد به میلادی
*شماره تلفن ثابت و موبایل
* تاریخ دعوتنامه (در صورت وجود)
چنانچه زمان کافی برای صرف دریافت وقت سفارت فرانسه ندارید پیشنهاد می‎کنیم  این کار را به ما بسپارید.
هزینه وقت سفارت 300,000 تومان می باشد و مدت زمان دریافت وقت حداقل 2 الی 7 روز کاری خواهد بود، و مدت زمان ورود به سفارت 30 الی 40 روز آینده خواهد بود.
در صورتی که دعوتنامه از ارگان یا شخصی در فرانسه دارید باید به تاریخ مندرج در آن دقت نمائید.
قابل تامل است که بعد از ورود به سفارت مدت زمان دریافت نتیجه درخواست روادید توسط سفارت فرانسه حداقل 144 روز می باشد اما در برخی موارد ممکن است به دلایل کسری یا نواقص در مدارک شما این مدت بیشتر نیز شود.
ولی چنانچه بارکد وقت را توسط ما دریافت نکنید سریعا کل مبلغ واریزی بجز مالیات بر ارزش افزوده دولتی که حدودا 3,000 تومان می باشد به حساب شما عودت داده خواهد شد.

زمان مناسب برای اخذ وقت سفارت فرانسه در تهران

قبل از اینکه ابتدا وقت خود را در سفارت فرانسه یا یکی از سفارت‎های حوزه شینگن بگیرید باید به تاریخ دعوتنامه خود (چنانچه دارید) دقت نمائید و بعد وقت خود را اپلای کنید.
اگر تاریخ دعوتنامه حدودا 3 هفته دیگر باشد ممکن است سفارت فرانسه به شما وقت 2 ماه دیگه یا 11 ماه دیگه بدهد که در این صورت دعوتنامه شما باطل خواهد شد چون به موقع وارد سفارت فرانسه نشدید.
در صورتی که شما از طرف یکی از بستگانتان در خارج از کشور تقاضای دعوتنامه می‎کنید حتما تاریخ سفر را 2 ماه بعد از آن لحظه که دعوتنامه دست شما خواهد رسید انتخاب کنید.

فرم فارسی سفارت فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button