مانند تمام شهرهایی که برای گرفتن وقت سفارت کانادا انتخاب می‌شوند، وقت سفارت کانادا در استانبول هم متقاضیان زیادی دارد؛ با این تفاوت که استانبول مزیت‌هایی هم به نسبت سایر شهرها دارد و متقاضیان ویزا ترجیح می‌دهند که این شهر را برای طی کردن مهم‌ترین بخش از روند اخذ ویزا انتخاب کنند.

همانطور که می‌دانید، وقت سفارت کانادا در استانبول به منظور طی کردن مراحل چهره‌نگاری و انگشت‌نگاری اخذ می‌شود و تمام این خدمات در دفتر VAC که در منطقه sisli شهر استانبول واقع شده است، ارائه می‌شود. از طرفی سفارت کانادا به همین انگشت‌نگاری و بررسی مدارک اکتفا می‌کند و نیازی به مراجعه حضوری به سفارت جهت انجام مصاحبه حضوری نیست.

مزیت بزرگی که اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول دارد، امکان پرواز روزانه به این شهر است؛ توجه کنید که تمام مراحل انگشت‌نگاری و چهره‌نگاری در دفتر VAC در کمتر از ۱ ساعت پایان می‌یابد و در صورتی که متقاضیان بتوانند از پرواز روزانه استفاده کنند، می‌توانند در اولین ساعات صبح راهی استانبول شوند و پس از انجام انگشت‌نگاری و گشت و گذار در شهر استانبول، در بعد از ظهر همان روز به ایران بازگردند و از اقامت در استانبول معاف شوند. این ویژگی در مورد وقت سفارت کانادا در آنکارا وجود ندارد و متقاضیان مجبور به اقامت دو روزه در آنکارا هستند.

وقت سفارت کانادا در استانبول

جهت اطلاع از مدارک، شرایط و هزینه ها به صفحه وقت سفارت کانادا مراجعه کنید.

تور استانبول برای مراجعه به سفارت کانادا

اگر قصد سفر به استانبول به منظور طی کردن مراحل انگشت نگاری در دفتر وک را دارید؛ میتوانید از خدمات تور استانبول ویژه انگشت نگاری، استفاده نمایید.

سالیان سفر بهترین هتل های نزدیک به سفارت کانادا در استانبول را برای مسافران این تورها درنظر گرفته است. خدمات ویژه ای که در تورهای انگشت نگاری آنکارا ارائه میشود شامل ترانسفر رفت و برگشت از هتل به دفتر VAC و ارسال نماینده آژانس برای راهنمایی مسافر در امور مربوط به سفارت می شود.

تعطیلات سفارت کانادا در استانبول ۲۰۱۹

HOLIDAYS  ۲۰۱۹ DAY DATE
New Year’s Day Tuesday ۰۱ January
Family Day Monday ۱۸ February
Easter Monday Monday ۲۲ April
Victoria Day Monday ۲۰ May
Ramadan Feast Eve  Tuesday ۰۴ June
Ramadan Feast Wednesday  ۰۵June
Ramadan Feast Day 2 Thursday ۰۶ June
 Sacrifice Feast Day 2  Monday  ۱۲ August
Thanksgiving Monday ۱۴ October
Republic Day Tuesday ۲۹ October
Remembrance Day Monday ۱۱ November
Christmas Day Wednesday ۲۵ December
Boxing Day Thursday ۲۶ December

آدرس سفارت کانادا در استانبول

Consulate General of Canada – ۲۰۹ Buyukdere Caddesi – Tekfen Tower – Levent 4, Istanbul – ۳۴۳۹۴ Turkey

مطالب مرتبط با مهاجرت به کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *