شهرهای دارای اینترنت رایگان

6 شهر که شما می‌توانید از اینترنت وای‌فای رایگان لذت ببرید

31/06/1397
نکات سفر

در دنیای مدرن امروز اینترنت به یکی از مهم‌ترین تکنولوژی‌های بشر تبدیل شده است و روز به روز به اهمیت آن افزوده می‌شود. یکی از دغدغه‌های افراد در هنگام سفر به‌ویژه سفرهای کاری استفاده از اینترنت می‌باشد، همان‌طور که می‌دانید در تمامی نقاط نمی‌تواند به اینترنت دسترسی داشت که همین موضوع منجر به بروز مشکلاتی برای کسانی می‌باشد که نیازمند استفاده از اینترنت پرسرعت هستند. از این جهت بسیاری از شهرهای توریستی و پر رفت‌و آمد امکان دسترسی به اینترنت وای‌فای رایگان را برای افراد فراهم کرده‌اند و گردشگران می‌توانند بدون دغدغه از اینترنت وای‌فای پرسرعت از آن لذت ببرند. در ادامه‌ی این مقاله از سالیان سفر به معرفی این شهرها می‌پردازیم.

  • بانکوک، تایلند

شهرهای دارای اینترنت رایگان
شهرهای دارای اینترنت رایگان

بانکوک یکی از مهم‌ترین شهرهای دنیا در زمینه‌ی جذب توریست می‌باشد و هرساله گردشگران زیادی ازسرتاسر دنیا با تور بانکوک به این شهر سفر می‌کنند. در بانکوک علاوه بر جاذبه‌های توریستی بی‌نظیر دسترسی اینترنت وای‌فای رایگان است و هر کجا که باشید به‌بهترین شکل اینترنت در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین شما می‌توانید برای استفاده از اینترنت که کافه‌ها و رستوران‌ها نیز سری بزنید و از اینترنت وای‌فای رایگان لذت ببرید.

  • لندن، انگلستان

شهرهای دارای اینترنت رایگان
شهرهای دارای اینترنت رایگان

لندن نیز از جمله شهری شلوغ و پررفت‌وآمد است و از لحاظ تکنولوژی و کیفیت زندگی در سطح بالایی قرار دارد. درصد متقاضیان وقت سفارت انگلیس نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بسیار بالاتر می‌باشد و هرساله افراد زیادی متقاضی سفر به این کشور هستند. شما می‌توانید در هتل‌ها، کافه‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید و جاذبه‌های توریستی همانند موزه‌ها و… از اینترنت وای‌فای لذت ببرید.

  • توکیو، ژاپن

شهرهای دارای اینترنت رایگان
شهرهای دارای اینترنت رایگان

غذا، تکنولوژی و فرهنگ در کنار هم می‌توانند شهری مناسب را برای مسافران بسازد. ممکن است در هنگام برقراری ارتباط کمی دچار مشکل شوید که این مشکل در تمامی مناطق وجود ندارد. در کل اگر علاقه‌مند به تماشای تکنولوژی‌های برتر جهان و اینترنت اشیا هستید توصیه می‌شود که سفر به توکیو را از دست ندهید.

  • سنگاپور

شهرهای دارای اینترنت رایگان
شهرهای دارای اینترنت رایگان

سنگاپور در رتبه‌ی دومین کشور پرسرعت اینترنت می‌باشد و شما می‌توانید در هر نقطه از شهر از اینترنت پرسرعت لذت ببرید. شایان ذکر است که در صورتی که تمایل به استفاده از اینترنت وای‌فای از طریق موبایل دارید باید از قبل گوشی خود را رجیستر کنید و یک اس‌ام‌اس تایید به گوشی شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید در هر نقطه از شهر بدون نیاز به پسوورد، اینترنت وای‌فای پرسرعت 24 ساعته را در تور سنگاپور تجربه کنید.

  • هنگ‌کنگ

شهرهای دارای اینترنت رایگان
شهرهای دارای اینترنت رایگان

هنگ‌کنگ در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و به‌دلیل اینترنت پرسرعت وای‌فای، بسیاری از برنامه‌نویسان این شهر را برای سفر انتخاب می‌کنند. اینترنت وای‌فای پرسرعت در کافه‌ها، موزه‌ها، فودکورت‌ها، مراکز خرید، هتل‌، ایستگاه‌های مترو بسیاری دیگر از مناطق قابل دسترس است و جذابیت خاصی را در سفر به هنگ‌کنگ بوجود آورده است.

  • ویلنیوس، لیتوانی

شهرهای دارای اینترنت رایگان
شهرهای دارای اینترنت رایگان

ویلنیوس یکی از زیباترین و قدیمی‌ترین شهرهای اروپا می‌باشد که به عروس زیبای دریای بالتیک اروپا شهره است. این شهر دیدنی یکی از زیباترین شهرهای ارزان در اروپا می‌باشد و بدون شک اینترنت وای‌فای رایگان در تمامی نقاط شهر اعم از کافه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید، ایستگاه مترو و بسیاری دیگر قابل دسترس خواهد بود که همین موضوع جذابیت بازدید از این شهر را در تور اروپا دوچندان کرده است.

Call Now Button