مرکز خرید AVM کوش‌آداسی

مرکز خرید AVM کوش‌آداسی

کوش‌آداسی یکی از قطب‌های گردشگری می‌باشد که در چند سال گذشته مسافران زیادی را از سرتاسر دنیا به‌ویژه کشور خودمان جذب می‌کند. در کوش‌آداسی جاذبه‌های گردشگری زیادی قرار گرفته است که جذابیت بازدید از این منطقه را دو چندن کرده است. در ترکیه مراکز خرید متعددی قرار گرفته است و بسیاری از گردشگران ترکیه به‌ویژه تور استانبول را برای خرید انتخاب می‌کنند. جالب است بدانید ار این شهر جشنواره‌ی خرید نیز برپا می‌شود که توصیه می‌شود اگر علاقه‌مند به خرید هستید این جشنواره را از دست ندهید.

در کنار استانبول در شهر کوش‌آداسی نیز مراکز خرید متعددی قرار گرفته است که از مشهورترین آن می‌توان مرکز خرید AVM کوش‌آداسی اشاره کرد. در این مرکز خرید برندهای مطرحی و نام‌آشنا در زمینه‌های مختلف از جمله لباس محصولات خود را به‌فروش می‌رسانند و در مواقع خاصی از سال تخفیف‌های شگفت‌انگیزی را بروی محصولات‌شان درج می‌کنند که همین موضوع گردشگران زیادی را در تور کوش‌آداسی به خود جذب می‌کند.

همچنین اگر علاقه‌مند به نمایش‌های جذاب همانند تئاتر هستید در این مرکز خرید یک سالن فضای باز در نظر گرفته شده است که برای بازدید کنندگان بسیار جذاب و لذت‌بخش خواهد بود. به‌علاوه در مرکز خرید AVM رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ در نظر گرفته شده است که خدمات خوبی را در اختیار گردشگران تور ترکیه قرار می‌دهند.

Call Now Button