باغ گیاه شناسی نونگ نوچ پاتایا

باغ گیاه‌شناسی نونگ نوچ پاتایا، مکانی زیبا برای عاشقان گل و گیاه

09/07/1397
پاتایا

شهر پاتایا طبیعت بکر و منحصربه‌فردی را در دل خود جای داده است و گردشگران تور پاتایا را مجذوب خود می‌کند. یکی از جاذبه‌های گردشگری این شهر باغ گیاه‌شناسی نونگ نوچ پاتایا می‌باشد که کلکسیونی از برترین گیاهان متنوع و خاص جهان را به‌نمایش گذاشته شده است. این باغ تنها یک باغ گیاه‌شناسی عادی نیست و در آن تفریحات و سرگرمی‌های مختلفی از جمله قایق‌ سواری، فیل‌ سواری، نمایش‌های هیجان‌انگیز تایلندی و… جای گرفته است.

نونگ نوچ جزو 10 باغ زیبای جهان به‌حساب می‌آید و روزانه بیش از 5 هزار نفر گردشگر از سرتاسر دنیا به‌ویژه گردشگران ایرانی در تور تایلند بازدید از آن را در برنامه‌ی سفر خود قرار می‌دهند. هنگامی که وارد باغ می‌شوید انگار که به‌دنیای متفاوت قدم برداشته‌اید چرا که انواع گل‌ها و گیاهان رنگارنگ و نادر از بخش‌های مختلف جهان همانند هلند، ایتالیا، فرانسه، کارائیب  و کشورهای دیگر پیش‌روی شما قرار گرفته‌اند.

بدون شک یکی از زیباترین بخش‌های پارک نونگ نوچ پاتایا باغ فرانسوی آن است که طراحی آن از باغ ورسای فراسنه الهام گرفته شده است. شایان ذکر است که برای ساخت باغ فرانسوی حساسیت خاصی به‌کار گرفته شده است و دو سال برای ساخت آن زمان گرفته شده است. باغ ایتالیایی نیز جذابیت خاصی دارد و از مجسمه‌های مرمرینی ایتالیا در آن به‌کار رفته است و از دیزاین آن ایتالیایی می‌باشد.

Call Now Button