تور ترکیه | سالیان سفر

تور ترکیه
تورهای ترکیه از این جهت در میان ایرانیان محبوب است که سالیان متمادی در کنار تورهای امارات، تنها انتخاب‌های ما برای یک سفر کوتاه مدت به خارج از مرزهای ایران بوده‌اند. تور ترکیه را می‌توان سرآغاز علاقه ایرانیان به تورهای خارجی دانست و به عنوان مثال، تور آنتالیا محبوبیتی شگفت‌آور در میان گردشگران و خانواده‌هایی دارد که علاقمند به سفری کم خرج اما پرهیجان به ترکیه داشتند.
از حق نگذریم که کشور ترکیه هم امکانات و تسهیلات فراوانی را برای مهمان‌هایش در نظر می‌گیرد و سعی می‌کند که رضایت همه جور سلیقه‌ای را برآورده سازد. معمولاً تورهای این کشور ارزان هستند و همین موضوع می‌تواند سبب شود که گردشگران سهم بیشتری از بودجه سفرشان به خرید کردن از مراکز خرید بزرگ ترکیه اختصاص داده شود. این مراکز خرید، نمایندگی برندهای مطرح ترک هستند که شهرتی جهانی دارند و اجناس‌شان در تمام قاره‌های جهان توزیع می‌شود. هتل‌های ترکیه هم تنوعی باورنکردنی در سطح امکانات و قیمت‌ها دارند و در تمام فصول سال آماده خدمت رسانی به مهمان‌های تور ترکیه هستند.
نکته قابل توجه دیگر در مورد سفر ترکیه این است که ایرانی‌ها برای سفر به این کشور احتیاج به ویزا ندارند و می‌توانند در مدت زمان کوتاهی مهیای سفر شوند. خصوصیات متفاوتی که شهرهای ترکیه دارند، این امکان را برای گردشگران فراهم می‌کند که در هریک از تورهای ترکیه، تجربه‌ای خاص به دست بیاورند و همین نکته عامل خوبی برای تصمیم‌گیری در مورد سفر به شهرهای مختلف ترکیه است که می‌تواند در تورهای متنوع ترکیه جلوه گر شود.
البته در چند سال اخیر ناآرامی‌های سیاسی کشور ترکیه، تورهای این کشور را با رکود مواجه کرده بود، اما این نکته دقیقاً فرصتی شد برای ارزان شدن هتل‌ها و تورهای ترکیه که ایرانیان زیادی توانستند با بودجه کم به این کشور سفر کنند. جالب اینجاست که هیچ‌گونه مشکلی هم در ترکیه وجود ندارد و گردشگرانی که بارها به ترکیه سفر کرده‌اند، تصریح می‌کنند که شرایط هیچ تفاوتی با گذشته ندارد.

تور آنتالیا

تور آنتالیا

هتل های آنتالیا
تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

هتل های کوش آداسی
تور استانبول

تور استانبول

هر آنچه که در مورد استانبول باید بدانید
تور آنکارا

تور آنکارا

تجربه ی بی نظیر سفر به آنکارا با تور آنکارا سالیان سفر
تورهای قبرس

تورهای قبرس

تور قبرس
تور آنکارا ایران ایر

تور آنکارا ایران ایر

تور آنکارا 3 شب و 4 روز، پرواز ایران ایر

مقایسه تورهای ترکیه با هم، کار بی‌نهایت دشواری‌ست؛ چرا که در صورت کم‌کاری در توصیف فضا، حق مطلب ادا نمی‌شود و ممکن است یکی از تورهای ترکیه، محبوب‌تر از سایرین به نظر برسد. اما شاید بشود برای روحیه گردشگران نسخه‌ای پیچید تا تور ترکیه به محلی برای تجربه احساسی که گردشگر علاقمند به آن است تبدیل شود.
از جمله‌های بالا می‌توان اینطور نتیجه گرفت که روحیات گردشگران در فصل‌ها و بازه‌های مختلف زندگی‌شان تفاوت دارد و شاید این تورها بتوانند دقیقاً خواسته آن‌ها را در یک بازه زمانی خاص برآورده سازند و آرامش موردنظرشان را به ارمغان بیاورند. مثلاً تور کوش‌آداسی می‌تواند محیطی ساکت و ساحلی را در اختیار گردشگر بگذارد که او را از محیط شلوغ شهر و همهمه آدم‌ها دور کند. سفر به این شهر ترکیه، سفری آرام و پر از چشم‌انداز خواهد بود و هتل‌های ساحلی کوش‌آداسی هم محیط زنده‌ای را به گردشگر عرضه می‌کنند که در تمام ساعات شبانه روز، مملو از تصویرهای شگفت‌آور است.
در مقابل تور آنتالیا، از آن دست سفرها در تور ترکیه است که مملو از سر و صدا و جشن و پایکوبی‌ست! دورهمی‎های شبانه، موزیک‌های مختلف در حال پخش، ورزش‌های دوستانه ساحلی و صدای بلند خنده، دیده‌ها و شنیده‌هایی هستند که در این تور قابل دستیابی هستند. این تور به شدت مناسب افرادی‌ست که علاقمند به هیجان هستند؛ مثلاً کارمندانی که سه ماه مداوم در حال کار پشت یک میز هستند!!
تور آنکارا یکی از مهجورترین‌ها در میان تورهای ترکیه است. این تور بیشتر مناسب گردشگرانی‌ست که علاقمند به خرید کردن از مجتمع‌‍‌های تجاری بزرگ ترکیه، گشت‌و‌گذار در خیابان‌های مطرح این شهر و اقامت در هتل‌هایی لوکس و رؤیایی هستند.
تور استانبول یکی از شگفت‌آورترین تورهای ترکیه است. این شهر مجموعه‌ای از تمام تورهای کشور ترکیه است و در کنار تمام امکانات رفاهی و تفریحی مطلوبش، سرشار از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی خارق‌العاده است. وجود این جاذبه‌های استثنایی، می‌تواند سفر ترکیه با تور استانبول را به سفری جذاب و پرخاطره تبدیل کند. همچنین این شهر به سبب برخورداری از همین امکانات ویژه، محل مناسبی برای عکاسی و ثبت تصاویر رؤیایی‌ست.
در مجموع ذکر دوباره این نکته خالی از لطف نیست که تورهای ترکیه تنوع بسیار زیادی دارند و نگرانی در مورد هزینه‌ها و امکانات این تورها وجود نخواهد داشت. با این حال مشاوران سالیان سفر، با بررسی شرایط گردشگران، بهترین تورها را به آن‌ها پیشنهاد خواهد کرد. قیمت تور ترکیه هم در فصل‌های مختلف، تفاوت دارد و بهتر است در هر زمان از سال که علاقمند به سفر ترکیه هستید، مشورت با کارشناسان سالیان سفر را فراموش نکنید.

ویزای تضمینی کانادا
وقت سفارت تور ارمنستان