پیکاپ ویزای کانادا | سالیان سفر

پیکاپ ویزای کانادا
پیکاپ ویزای کانادا

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که در مسیر گرفتن ویزای کانادا وجود دارد، عدم وجود سفارت یا نماینده صدور ویزای کانادا در ایران است و این مسأله باعث می‌شود که مسافرتی اجباری و طاقت‌فرسا به گردشگرانی که قصد سفر به کانادا را دارند تحمیل شود. مسافرت به کشوری واسط (معمولاً ایرانیان امارات و یا ترکیه را انتخاب می‌کنند) که افزون بر سختی‌هایی که باید برای اخذ ویزای کانادا تحمل کرد، دشواری‌های سفر به کشوری دیگر را هم بر دوش گردشگران می‌گذارد. این اتفاق زمانی به وضوح درک می‌شود که اولین درخواست ویزای کانادا مردود شود و شخص متقاضی مجبور به سفر دوباره‌ای برای پی‌گیری شرایط و یا تکمیل مدارک ارسالی باشد. حال باید این نکته را هم در نظر گرفت که ممکن است هر زمانی برای صدور وقت سفارت کانادا، توسط سفارت‌خانه این کشور انتخاب شود و این احتمال وجود دارد که ظرف مدت یک هفته، شخص متقاضی مجبور به سفر به کشور واسط شود. اما مسلماً در شرایط حال حاضر که تمام گردشگران، مشکلات کاری و معیشتی خاص خود را دارند، این اقدام می‌تواند بی‌نهایت سخت و دشوار باشد؛ پس برای کسانی که متقاضی اخذ ویزای کانادا هستند تنها یک راه باقی می‌ماند: استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا !
ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا

اخذ ویزای کانادا به صورت کاملا تضمینی
پیکاپ ویزای کانادا در دبی

پیکاپ ویزای کانادا در دبی

پیکاپ ویزا در دبی
پیکاپ ویزای کانادا در آنکارا

پیکاپ ویزای کانادا در آنکارا

پیکاپ ویزا در آنکارا
پیکاپ ویزای کانادا در ابوظبی

پیکاپ ویزای کانادا در ابوظبی

پیکاپ ویزا در ابوظبی
ویزای کانادا

ویزای کانادا

هر آنچه که در مورد ویزای کانادا باید بدانید
مراحل آزمایشات پزشکی ویزای کانادا

مراحل آزمایشات پزشکی ویزای کانادا

آزمایشات پزشکی ویزای کانادا
پیکاپ ویزای کانادا در استانبول

پیکاپ ویزای کانادا در استانبول

پیکاپ ویزا در استانبول
pick up در زبان انگلیسی معانی متفاوتی دارد اما شاید گیراترین معنی آن برای توضیح پیکاپ ویزا، «آورن چیزی با اتومبیل» باشد! دقیقاً پیکاپ ویزا هم به همین طریق عمل می‌کند!
از آن جایی که مدارک و پاسپورت پست شده شخص متقاضی ویزای کانادا، مورد قبول سفارت‌خانه این کشور نیست، چنانکه وصفش رفت، متقاضیان مجبور به سفر حضوری به یکی از کشورهایی که سفارت‌خانه کانادا در آن‌ها وجود دارد، خواهند بود. اما با راه‌ افتادن خدماتی موسوم به پیکاپ ویزا در ایران، این مشکل تا حد زیادی کاهش یافت.
خدمات پیکاپ ویزای کانادا در وهله اول به این معنی‌ست که متقاضی ویزا، شخصی را به نمایندگی انتخاب می‌کند و این شخص به جای او، مراحل اخذ ویزا را در کشوری دیگر پی‌گیری می‌کند و پاسپورت مهرشده را به شخص متقاضی برمی‌گرداند. منظور از پاسپورت مهرشده در جمله قبل، پاسپورتی‌ست که برچسب ویزا دارد و این بدان معنی‌ست که دیگر مشکلی برای پیاده‌شدن از هواپیما در خاک کانادا وجود نخواهد داشت!
خدمات پیکاپ ویزا این امکان را به گردشگران می‌دهد که خود را از شر سفرهای بیهوده خلاص کنند و به راحتی از اخذ ویزای‌شان اطمینان حاصل کنند. نکته‌ای که در این میان وجود دارد، این است که سفارت کانادا اهمیت زیادی برای ویژگی‌های رفتاری و طرز صحبت‌کردن فردی که به نمایندگی شما وارد سفارت‌خانه‌اش می‌شود، قائل است؛ پس بهتر است که در مورد فردی که می‌خواهد مراحل ویزای‌تان را پی‌گیری کند، اطمینان حاصل کنید.
نکته دیگری که همیشه محل مناقشه است این است که عده‌ای از گردشگران تصور می‌کنند مراجعه حضوری به سفارت کانادا، مدت زمان لازم برای صدور ویزا را کوتاه می‌کند، اما سالیان سفر با سال‌ها تجربه در امر ویزا، به گردشگران اطمینان می‌دهد که اصلا و ابدا هیچ تفاوتی میان خدمات پیکاپ ویزا و مراجعه حضوری وجود ندارد و سفارت کانادا، تمام درخواست‌ها را به نوبت مطالعه کرده و پاسخ می‌دهد.
متقاضیان ویزای کانادا برای اطلاع از مدارک موردنیاز و شرایط و ضوابط عمومی ویزای کانادا، می‌توانند به صفحه وقت سفارت کانادا مراجعه کنند، اما برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا، مدارک دیگری هم موردنیاز هستند که باید به صورتی که مد نظر سفارت کاناداست، تکمیل شوند. البته نیازی به نگرانی در باب مدارک وجود ندارد؛ چرا که سالیان سفر اطمینان می‌دهد که در تمام مراحل از طریق مشاوره و اقدام مناسب، همراه گردشگران خواهد بود. مدارکی که برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا مورد نیاز است:
  • برگه رسیدی که مشخص می‌کند وجه ویزای موردنظر پرداخت شده است.
  • اصل و ترجمه تأییدشده برگه وکالت‌نامه محضری به شخصی که قرار است به جای شما مراحل ویزا را پی‌گیری کند.
  • پرینت‌ فرم‌ها و مدارکی که روی وب‌سایت سفارت بارگذاری شده‌اند. (توضیح: تمام مدارک باید به شکلی کاملاً خوانا و در برگه‌های A4 پرینت شده باشند.
  • اصل پاسپورت (توضیح: همان‌طور که قبلاً توضیح داده شد، پاسپورت باید 3 ماه بیشتر از مدت زمان ویزای درخواستی اعتبار داشته باشد. مثلاً برای اخذ ویزای توریستی 6 ماهه کانادا، لازم است که پاسپورت 9 ماه اعتبار داشته باشد.)
البته بهتر است بدانید که این‌ مدارک عمومی هستند و برخی مدارک دیگر هم برای شهرهای خاص (مثلاً ابوظبی، آنکارا و یا ایروان) وجود دارند که مشاوران سالیان سفر با بررسی مدارک کلی شما، بهترین مسیر را برای پیکاپ ویزای‌تان انتخاب خواهند کرد و پس از آن از سایر مدارک هم مطلع خواهید شد.
درست است که برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا، گردشگران مجبور به قبول هزینه‌هایی هستند، اما این هزینه‌ها بسیار بسیار کمتر از هزینه سفر به کشورهای واسط است و برای اکثر پیکاپ ویزاهای کانادا مبلغ 40 دلار به انضمام هزینه اندکی‌ست که با توجه به کشور واسط تعیین می‌شود. از این رو، بهتر است که گردشگران به استفاده از این خدمات عادت کنند و سفری راحت و بی‌دغدغه به کانادا را تجربه کنند. 
ویزای تضمینی کانادا
وقت سفارت تور ارمنستان