• هتل لنکاوی لاگون ریزورت
  • هتل لنکاوی لاگون ریزورت
  • هتل لنکاوی لاگون ریزورت
  • هتل لنکاوی لاگون ریزورت

هتل لنکاوی لاگون ریزورت

هتل سنتری لنکاوی

درجه: 4 ستاره

شهر: لنکاوی

کشور: مالزی

هتل 4 ستاره هتل لنکاوی لاگون ریزورت یکی از هتل‌های خوب و با امکانات استاندارد شهر لنکاوی است که به نسبت امکاناتی که به مسافران ‌تور مالزی  ارائه می‌دهد قیمت بسیار مناسبی دارد.

اتاق‌های این هتل همگی بزرگ و نورگیر هستند؛ به‌طور روزانه سرویس‌دهی و نظافت می‌شوند؛ به‌شکلی شیک  مدرن دکور شده‌اند؛ چشم‌اندازی رویایی به شهر دارند و همگی آنها از امکاناتی همچون سیستم تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی، چای‌ساز و قهوه‌ساز، وسایل بهداشتی، حمام، یخچال، سشوار، اینترنت وای‌فای، تلفن، تلویزیون، مینی‌بار، صبحانه در اتاق و… برخوردار می‌باشد.

هتل  لنکاوی لاگون ریزورت دارای پرسنلی حرفه‌ای و کارآزموده است که مطابق با استانداردهای بین‌های بین‌المللی هتل‌داری آموزش دیده‌اند. این پرسنل به زبان‌های زنده دنیا مسلط هستند و مسافران  تور لنکاوی  می‌توانند به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنند.

از مزیت‌های این هتل می‌توان به موقعیت مکانی مناسب آن اشاره کرد. این هتل به اکثر جاذبه‌های توریستی و مراکز خرید لنکاوی نزدیک است.

همچنین هتل لنکاوی لاگون ریزورت دارای رستورانی بسیار محبوب و عالی است که انواعی از بهترین غذاهای محلی و بین‌المللی در آن سرو می‌شود.

 دیگر امکانات هتل

سیستم تهویه مطبوع

اینترنت وای فای

ماهواره

اتاق‌های پاک و بدون دود سیگار

مینی‌بار

رستوران، بار

گاو صندوق

استخر

لاندری

پذیرش 24 ساعته

Call Now Button