رستوران دینر این اسکای دبی

رستوران دینر این اسکای دبی، رستوران معلق در آسمان + ویدیو

10/07/1397
دبی

دینر این اسکای یکی از عجیب‌ترین و منحصربه‌فردترین رستوران‌های دنیا می‌باشد که شما می‌توانید لذت غذا خوردن در آسمان در حین تماشای چشم‌انداز دبی را تجربه کنید. برای ورود به این رستوران هیچ پلکانی و دری وجود ندارد، بلکه یک صفحه‌ی مجهز و بزرگ به‌همراه صندلی‌های چرمی و یک میز در پیش‌روی شما وجود دارد. شما می‌بایست بروی صندلی خود بنشینید و کمربند خود را ببندید. لحظاتی بعد جرثقیل برجی شما را از روی زمین بلند می‌کند، تا ارتفاع 50 متری بالا می‌برد و شما را در آسمان معلق نگه می‌دارد.

دینر این اسکای یکی از خارق‌العاده‌ترین رستوران‌ها از نگاه مجله‌ی فوربز است و این فرصت برای شما وجود دارد تا فرصت تماشای مناظر و آسمان‌خراش‌های دبی را در حین صرف غذا داشته باشید. شایان ذکر است که این رستوران دارای ظرفیت 22 نفره است و محیط آن کوچک می‌باشد. اگر اهل ماجراجویی و کشف مکان‌های هیجان‌انگیز هستید، توصیه می‌شود رستوران دینر اسکای را در تور دبی از دست ندهید.

شایان ذکر است که در منوی رستوران برای سه‌وعده‌ی ناهار، عصرانه و شام غذا سرو می‌شود. در منوی ناهار و شام انواع غذاهای بین‌المللی از جمله غذاهای ایتالیایی، فرانسوی و حتی چینی وجود دارد  در منوی عصرانه نیز گزینه‌هایی چون نوشیدنی‌های گرم، کیک و شیرینی به‌چشم می‌خورد. هزینه‌ی صرف غذا در حدود 699 درهم در امارات برای هر وعده در نظر گرفته شده است.

نظرات و دیدگاه‌های خود را در مورد رستوران دینر این اسکای در سالیان سفر با ما و دیگران در میان بگذارید.

 

Call Now Button