رستوران های دبی

رستوران های دبی

21/04/1396
دبی

تنوع رستورانها در دبی چشمگير است و شما با هر ذائقه و بودجه ای می توانيد رستوران مورد علاقه خود را دبی پيدا کنيد . از غذاهای مکزيکی گرفته تا غذاهای ايتاليايی و از غذاهای کشور های مديترانه و خاورميانه گرفته تا غذاهای ژاپنی در رستوران های دبی طبخ و سرو می شود . در دبی، خوردن غذا و بويژه شام در بيرون از خانه در بين همه گروه ها و مليت ها بسيار متداول می باشد . اکثر رستوران ها و غذاخوری ها در بعد ازظهرها از ساعت 6 باز می باشند ولی معمولا تا ساعت 9 شب خلوت می باشند .

اکثر رستوران های دبی در داخل هتل ها قرار دارند ولی رستوران های بسيار خوبی نيز در گوشه وکنار شهر بصورت مستقل فعاليت می نمايند. اکثر رستوران ها بيش از يک نوع غذای بين المللی را سرو می نمايند. برای مثال، در يک رستوران هندی ممکن است غذاهای چينی و تايلندی نيز سرو شود. برخی از رستوران ها نيز در شبهای خاصی از هفته، غذاهای متفاوتی با منو معمولی رستوران سرو می نمايند. برخی از رستوران در تمامی طول هفته و يا روزها و يا شب هايی خاص بصورت بوفه فعاليت می کنند و شما می توانيد با پرداخت مبلغی ثابت و قابل توجه، هر آنچه را از غذاها و نوشيدنی ها ميل داريد، تناول کنيد. در این بخش ما به معرفی رستورانهای دبی به طور کامل می پردازیم و انواع این رستورانها , با قیمتهای متفاوت معرفی میگردد که هم از نظر قیمت و هم سلیقه باب میل مسافرین تورهای دبی میباشد . البته توجه داشته باشید که غذا , رستوران و کیفیت آنها امری کاملا شخصی و سلیقه ای میباشد بنابراین نظرات بازدیدکنندگان این رستوران ممکن است با نظر شما بیننده گرامی متفاوت باشد .

دردبی رستوران های متنوع و متناسب با سلیقه های مختلف وجود دارد . علاوه براغلب رستوران های دبی که در داخل هتل ها قرار دارند ، رستوران های بسیار خوبی نیز در گوشه وکنار شهر بصورت مستقل فعالیت می کنند . انواع غذاهای مکزیکی ، غذاهای ایتالیایی ، غذاهای کشور های مدیترانه و خاورمیانه و غذاهای ژاپنی در رستوران های دبی یافت می شود. اکثر رستوران ها و غذاخوری ها در بعد ازظهرها از ساعت ۶ باز می شوند ومعمولا تا ساعت ۹ شب خلوت هستند . در دبی رستوران هایی هستند که در تمامی طول هفته و یا روزها و یا شب هایی خاص بصورت بوفه فعالیت می کنند و شما می توانید با پرداخت مبلغی ثابت و قابل توجه، هر آنچه را از غذاها و نوشیدنی ها میل دارید، بخورید .مسافرین تورهای دبی با توجه به چارتر بودن پروازهای دبی آنها از پروازها چارتر مثل پرواز چارتر ماهان – چارتر ایران ایر – چارتر قشم ایر و چارتر کاسپیناستفاده مینمایند ، لذا با توجه بهچارتر بودن پروازهای تور دبی مسافرین حتما باید در انتخاب رستوران دقت نمایند تا در زمان تور خود دچار مسمومیت نشوند.


رستوران گلستان

گلستان

این رستوران دارای محیط اصیل و غذاهای فوق العاده ای است که مطمئنا مکان مناسبی برای مناسبت های خاص است. تمرکز کامل این رستوران به غذاهای ایرانی موفقیت بالای برای آن به همراه داشته است که این خود دلیلی است که مسافرین تورهای دبی و چه افرادی که از تورهای چارتری دبی یا پروازهای چارتری دبی و یا حتی مسافرین تورهای چارتری پرواز ماهان دبی یا تورهای چارتری پرواز ایران ایر یا دیگر تورهای پروازهای چارتری به طرف این رستوران جذب میشوند .

 

 


رستوران پیرچیک

پیرچیک

این رستوران که درمکانی بسیارزیبا و شیک با منظره ای فوق العاده از برج العرب و مجتمع مدینه الجمیرا قرارگرفته است انواع غذاهای دریایی و غذاهای لذیذ و خوشمزه را برای مسافرانتورهای چارتر ارزان دبی ومیهمانانش تدارک می بیند.

 

 

 

 


رستوران ایرانی انار

انار

از ویژگی های ممتاز این رستوران می توان به کیفیت غذای خوب ، دکور و فضای سنتی و منظره بسیارزیبای از برج العرب و برج های بادی در مدنیت جمیره اشاره کرد . این رستوران بوفه ندارد و از قیمت بالایی برخوردار است . آدرس : بازارچه مدینت الجمیره

 

 

 

 


رستوران تیترو

تیترو

این رستوران در هتل برج های روتانا واقع شده است . این رستوران نماد تمام عیار از یک رستوران درجه یک که سر آشپزهای فوق حرفه ای آن در فضای باز با سوشی ، لازانیا، پیتزا ، رشته های طعم دار ، کباب و … در تنور های سفالی و فرهای ذغالی و کباب پزهای چرخان غذای فوق العاده ای برای شما آماده می کند .

Call Now Button