نمایشگاه طلا و جواهر استانبول 2018

نمایشگاه طلا و جواهر استانبول 2018

نمایشگاه طلا و جواهر استانبول از جمله مشهورترین نمایشگاه‌های دنیا به‌شمار می‌آید و نقش بزرگی را در ایجاد ارتباطات تجاری و همچنین ارائه‌ی محصولات جدید ایفا می‌کند. این نمایشگاه بستری ایده‌آل جهت ارائه‌ی محصولات به حرفه‌ای‌های این صنعت از سرتاسر دنیا شناخته می‌شود.

ترکیه در بین پنج کشور برتر صنعت طلا و جواهر از لحاظ تولید و صادرات قرار دارد و سالانه دو میلیادر طلا و جواهر از ترکیه به کشورهای دیگر صادر می‌شود. در این نمایشگاه بیش از 1200 تولید کننده داخلی و خارجی از کشورهای چین، ایران، روسیه، هند، ایتالیا و… شرکت می‌کنند و محصولات خود را به‌نمایش می‌گذارند. شایان ذکر است که سهم قابل توجهی از محصولات ارائه شده متعلق به ایران، روسیه و عراق می‌باشد.

امسال چهل و هفتمین دوره نمایشگاه طلا و جواهر استانبول ۱۱- ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۹ به ۲۲ مهر ماه ۹۷ ) در مرکز نمایشگاهی سی ان آر استانبول برگزار خواهد شد. توصیه می‌شود اگر علاقه‌مند به این صنعت پر زرق و برق هستید، نمایشگاه طلا و جواهرات را در تور استانبول از دست ندهید.

مکان برگذاری نمایشگاه

نمایشگاه طلا و جواهر استانبول در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی CNR استانبول ترکیه برگزار می گردد که فاصله ای بسیار نزدیک با فرودگاه بین‌المللی آتاتورک (۲ دقیقه از نزدیکترین سالن) دارد.

Call Now Button