گوگل فلایت

با سرویس Google flight از تاخیر در پروازهای‌تان مطلع شوید

25/07/1397
نکات سفر

همان‌طور که می‌دانید موتور جستجوی گوگل دارای امکانات و قابلیت‌های بسیار مدرنی می‌باشد که یکی از آن‌ها google flight یا گوگل پرواز است. با استفاده از این سرویس شما از تاخیر احتمالی در پروازهای‌تان مطلع خواهید شد و برای افرادی که به‌طور دائم در سفر هستند و استفاده از آن بسیار مناسب خواهد بود. گوگل از ترکیبی از داده‌های ذخیره شده  و اطلاعات وضعیت پرواز اخیر برای پیش‌بینی پروازهای تاخیر افتاده استفاده می‌کند.

این سرویس همچنین ارائه کننده‌ی اطلاعاتی نظیر دلایل تاخیر پرواز شما است تا بتوانید از همه‌‌ی جزئیات تاخیر پیش‌آمده مطلع شوید. البته توجه داشته باشید که پیش‌بینی‌های گوگل به‌طور 100 درصدی نیستند و الگوریتم‌های گوگل تضمین 80 درصدی می‌دهند.

در گوگل پرواز برای جستجوی اطلاعات پرواز نام شرکت هوایی، شماره پرواز یا مسیر پرواز (به‌طور مثال پرواز تور استانبول) را به این سرویس می‌دهید تا هر اطلاعاتی که نیاز است را در اختیار شما قرار دهد.

اما به‌تازگی نسخه‌ی جدید آن نیز منتشر شده است که شما را برای یافتن یک پرواز آسان‌تر راهنمایی می‌کند. این خدمات جدید آنلاین براساس قیمت روزها یا هفته‌های قبل عمل می‌کند، به‌طوری که اگر قیمت بلیت‌ها ارزان باشد، نسبت به سوابق بلیت‌ها به شما پیشنهاد می‌دهد که فوراً بلیت را تهیه کنید و اگر سیستم این سرویس تخشیص دهد که در روزهای آتی قیمت بلیط کاهش پیدا می‌کند شما مطلع خواهید شد. البته در آینده نیز آپدیت‌های جدید آن قرار است امکانات بیش‌تری را در اختیارتان قرار دهد.

Call Now Button