مرکز خرید هیستوریا استانبول

مرکز خرید هیستوریا استانبول

یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری استانبول مراکز خرید شیک و مجللی است که در این شهر قرار گرفته است. یکی از این مراکز خرید هیستوریا می‌باشد که در منطقه‌ی فاتح قرار گرفته است و به دلیل سرگرمی‌های زیادی در آن وجود دارد به یکی از جاذبه‌های گردشگری تور استانوبل تبدیل شده است.

در این مرکز خرید مطرح‌ترین برندهای دنیا و ترک در حوزه‌های مختلف اعم از پوشاک و همچنین وسایل منزل شعبه دارند و در ایام خاصی از سال بروی محصولات خود تخفیف‌های ویژه‌ای درج می‌کنند. محصولات ارائه شده در این مرکز خرید علاوه بر کیفیت بالایی که دارند قیت‌های آن نیز بسیار مقرون به‌صرفه می‌باشد . بدون شک در طی بازدید از مرکز خرید هیستوریا لحظات شادی را در تور ترکیه سپری خواهید کرد. از مطرح‌ترین برندهای این مجموعه می‌توان به Zara، Nike، Waikiki و بسیاری دیگر اشاره کرد.

در این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه‌های کالا، رستوران، کافی‌شاپ و فست‌فود وجود دارد که خدمات خوبی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهند. همچنین یک سینمای بسیار زیبا و مجلل در آن قرار گرفته است که بروزترین فیلم‌های دنیا و ترکی در آن به‌نمایش گذاشته می‌شود.

مرکز خرید هیستوریا به‌دلیل اقتصادی بودن و داشتن کانتر Tax free مشهور است. tax free همان کانتری است که گردشگران به آن‌جا می‌روند و مالیات خود برای خرید کالا پس می‌گیرند.  در اطراف این مرکز خرید چندین هتل وجود دارد که می‌توانید در کنار خرید و بازدید از این مرکز خرید در آن این هتل‌ها اقامت خوبی داشته باشید. هیستوریا همه‌روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب بروی علاقه‌مندان باز است و در ایام تعطیلات و همچنین در بعدازظهرها شلوغ می‌باشد.

Call Now Button