پاتایا، یکی از اصلی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شهرهای گردشگری تایلند است. این شهر در کنار خلیج تایلند قرار گرفته‌است و روزگاری بیشتر به خاطر تفریحات جوانانه و شبانه‌اش، زبانزد جهان بود. اما چند سالی‌ست که پاتایا ضمن نگه‌داشتن نسبی آن تفریح‌های جوانانه، با استفاده از ظرفیت‌های بسیار زیادی که  این شهر در گردشگری دارد، به مقصدی بسیار زیبا و ایده‌آل برای خانواده‌ها تبدیل شده‌است.

در معرفی لذت‌های تور پاتایا، ابتدا باید به دو بخش اصلی سفرتان اشاره کنیم: ساحل بسیار زیبا و آرامش‌بخش پاتایا و هتل محل اقامتتان. قدم زدن در سواحل فوق‌العاده زیبای پاتایا که به خاطر شن‌های سفیدشان معروف هستند، فوق‌العاده خاطره‌انگیز خواهد بود. با نشستن در یکی از رستوران‌ها و بارهای متعدد ساحل جامتین، در حالی که آبیِ بی‌کران خلیج زیبای تایلند را در مقابل چشمانتان دارید، از نوشیدنی و غذای دلچسبتان لذت می‌برید. در قسمت‌هایی از ساحل هم می‌توانید تفریحات مهیجی مانند جت‌اسکی، غواصی، موج‌سواری و … پیدا کنید. هتل‌های پاتایا هم همانطور که در صفحه تور پاتایا آنها را معرفی کردیم، با معماری‌های دوست‌داشتنی‌ و تخیل‌برانگیزشان و امکانات بسیار زیادی که دارند، اقامتی فوق‌العاده را برای مسافران رقم می‌زنند.

ساحل زیبا و هتلِ همه‌چیز تمام و رویایی، خروج شما از محوطه هتل را سخت می‌کند. اما اینها تمام لذت‌های تور پاتایا نیست. اتفاقات هیجان‌انگیز زیادی در داخل پاتایا در انتظار شماست. موزه‌های متنوع و بسیار جذاب، بنای عظیم و باشکوه «خانه مقدس حقیقت»، باغ استوایی، بازار شناور پاتایا، مجسمه بودای بزرگ، دنیای زیر آب، پارک‌های آبی بزرگ، رستوران‌های مختلف و … تعدادی از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری پاتایا هستند. کافیست معرفی و تصاویر آنها را در صفحه جاذبه‌های گردشگری پاتایا بخوانید تا برای دیدنشان در تور پاتایا لحظه‌شماری کنید.