پوکت طبق نظر بسیاری از مسافران تور تایلند، محبوب‌ترین و کامل‌ترین شهر تایلند است. این جزیره کوچک در فاصله بسیار کمی از قسمت جنوب غربی تایلند قرار دارد. دور تا دورش را دریای آندامان احاطه کرده‌است و با یک پل زیبا، به قسمت اصلی تایلند متصل می‌شود.

پوکت گلچینی‌ست از تفریح‌ها و زیبایی‌هایی که از تور تایلند انتظار دارید: تپه‌ها و مناظر سرسبز، بکر و شگفت‌انگیز؛ ساحل‌های شفاف و خیره‌کننده؛ معابد و آثار باستانی شکوهمند؛ و هتل‌های لوکس و رویایی که آنها را در صفحه تور پوکت معرفی کردیم.

در این جزیره هم در داخل هتل‌تان و هم در داخل شهر، لحظات بسیار خوشی خواهید داشت. هتل‌های پوکت با طراحی‌های خلاقانه، فضاهایی رویاگونه، امکانات تفریحی و خدمات بسیار گسترده‌شان و به خصوص تفریحات آبی متنوعی که دارند، شما را وسوسه می‌کنند تا در هتل بمانید و از تک تک لحظات حضورتان در هتل لذت ببرید. اما در بیرون هتل هم با گزینه‌هایی تکرارنشدنی مواجهید: معابد باشکوهی که مخصوص این منطقه از جهانند، کوه‌ها و تپه‌های سرسبز، باغ‌ وحش پوکت با گونه‌هایی کم‌تر دیده‌شده، رستوران‌های سنتی و مراکز خرید پوکت و … . و در نهایت باید تاکید کنیم که ویژگی اصلی پوکت، ساحل‌های رویایی آن است؛ ساحل‌هایی که هم می‌توانید در کنارشان آرامش بگیرید و رویا ببینید و هم می‌توانید کارهای هیجان‌انگیز مثل غواصی یا قایق‌سواری کنید.

با ما در صفحه معرفی مکان‌های گردشگری پوکت همراه باشید تا ببینید چرا این شهر، محبوب گردشگران است.