پارک آبی کوش آداسی

سه پارک آبی کوش آداسی

 

تور کوش آداسی از آن جهت پر طرفدار است که در آن به دیدن یکی از زیباترین سواحل ترکیه در جنوب دریای اژه خواهید رفت. در این شهر می ­توان فرش ­ها و چرم ­های خوبی پیدا کرد. همچنین شهر باستانی افسوس هم در نزدیکی آن قرار دارد. اماکن تفریحی زیادی در کوش آداسی دیده می­ شوند که یکی از این موارد پارک های آبی آن است. این پارک ها باعث محبوبیت تور ترکیه شده است و جالب است بدانید، تابستان­ ها جمعیت کوش آداسی چند برابر می­ شود. بر خلاف ایام گذشته کوش آداسی دیگر یک دهکده کوچک نیست و حالا به شهری تفریحی با امکانات عالی تبدیل شده است. برای آشنایی بیشتر با سه پارک آبی کوش آداسی که بهترین های این شهر هستند، در ادامه­ ی مطلب با سالیان سفر همراه باشید.

لانگ بیچ

هتلی در ساحل لانگ بیچ کوش آداسی وجود دارد که به کمک پارک آبی خود توانسته متفاوت ظاهر شود. هتل لانگ بیچ آکواریزورت محبوبیت زیادی را بین گردشگران دارد. ساحلی که این هتل در آن قرار دارد به دلیل داشتن آب تمیز و محیطی زیبا از بهترین سواحل کوش آداسی می­ باشد. تابستان های این ساحل به دلیل محبوبیت زیاد کمی شلوغ می باشد.

اما پارک آبی لانگ بیچ کوش آداسی امکانات متنوعی دارد. بدیهی است که استخر شنای بزرگ سالان در این پارک آبی پیدا می شود. جدا از آن دو استخر مخصوص کودکان هم وجود دارد. به این ترتیب خیال خانواده ها نیز راحت خواهد بود. سرسره ها و سالن های مخصوص ورزش های آبی از دیگر جذابیت های پارک آبی لانگ بیچ می باشد. امکان قایق سواری برای گردشگران علاقمند هم در پارک آبی لانگ بیچ فراهم است. این پارک آبی از لحاظ اندازه کمی از پارک های دیگر کوچک تر است. از آنجایی که پارک آبی لانگ بیچ در نزدیکی ساحل قرار دارد می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و هر موقع خواستید به ساحل سر بزنید. نکته ی دیگری که درباره لانگ بیچ وجود دارد این است که نیازی نیست حتما در هتل اقامت داشته باشید. چرا که برای عموم در دسترس است.

پارک آبی کوش آداسی لانگ بیچ

پارک آبی آدالند، بهترین پارک آبی کوش آداسی

شاید اگر از گردشگران و مردم بپرسید پارک آبی کوش آداسی کجاست بسیاری به طور مستقیم  آدالند را معرفی کنند. چرا که یکی از جذاب­ترین گزینه­ ها در تور کوش آداسی حساب می­ شود. همچنین بزرگترین پارک آبی کوش آداسی و اروپا می­ باشد! شما در این پارک آبی رو باز می ­توانید نهایت هیجان را تجربه کرده و از اماکانات پر شمار آن بهره ببرید. پارک آبی آدالند کوش آداسی مساحتی حدود 25 هکتار دارد و در آن بیش از 20 سواری شگفت انگیز تعبیه شده است. برخی از ویژگی­های این مجموعه عبارتند از: چلپ چلوپ امواج آبی خنک، استراحت و شناور شدن در میان آب­ های رودخانه تنبل، سقوط هیجان انگیز و بسیار جذاب به برکه و یا آب تنی و آفتاب گرفتن در سواحل گیاهی این پارک زیبا.

اگر در تور ترکیه­ ی خود به دنبال جایی هستید تا لحظات هیجان انگیز، سرگرم کننده و خنده­ های بسیار را تجربه کنید، سرسره ها و فضای سرد اسپلش تستیک پارک آبی آدالند کوش آداسی جای مناسبی برای شماست. با تمام این تفاسیر به راحتی می ­توان گفت بهترین پارک آبی کوش آداسی، آدالند می­ باشد.

پارک آبی کوش آداسی آدالند

 مناسب ترین پارک آبی کوش آداسی برای خانواده ها، پارک آبی آکوا فانتزی

شاید جذاب­ترین موضوع درباره پارک آبی آکوا فانتزی، انواع و اقسام سرسره­ ها باشد. سرسره­ هایی که در انواع پیچ پیچی و هیجانی طراحی شده­ اند و می­ توانند لحظات خوش بسیار زیادی را برای شما به ارمغان بیاورند. همچنین در این پارک آبی برای کودکان تعدادی استخر کم عمق نیز تعبیه شده تا خانواده­ ها با خیالی راحت بتوانند در کنار هم از امکانات این پارک آبی بهره ببرند.  اما استخرها، سرسره­ ها و مسیرهای آبی هم ه­ی چیزی که در این پارک آبی وجود دارند نیستند. شما می­ توانید ورزش­های آبی مانند واترپلو، والیبال آبی و والیبال ساحلی را هم در پارک آبی آکوا فانتزی تجربه نمایید.

امکانات بسیار زیادی در این پارک وجود دارد که برای مثال می­ توان به 10 رستوران، کافی شاپ و فست فود اشاره کرد که در آنها انواع پیتزا، ساندویچ، غذاهای ترکی و دونرکباب خوشمزه یافت می­ شود. یکی از نکته ­هایی که باید درباره این پارک بدانید ممنوعیت بردن خوراکی و نوشیدنی به این مجموعه می­ باشد.

پارک آبی کوش آداسی اکوا فانتزی

Call Now Button