ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا

12/03/1399
آنتالیا

آنتالیا به عنوان یکی از شهرهای ساحلی کشور ترکیه هر سال پذیرای تعداد زیادی از مسافران تور آنتالیا می‌شود. ساحل‌های تمیز، آب و هوای خوب، امکانات تفریحی متنوع، مراکز خرید مدرن و عواملی از این قبیل باعث جذب گردشگر به این شهر شده‌اند. البته به غیر از ساحل و تفریحات آبی، دیدن طبیعت بی نظیر آنتالیا هم می‌تواند دلیل خوبی برای سفر به این شهر باشد. در واقع اگر به طبیعت علاقه مند باشید بهترین و نزدیک‌ترین شهر نزدیک به شما برای رسیدن به هدفتان شهر آنتالیاست. ساحل لارا آنتالیا یکی از جذاب‌ترین سواحل در این شهر است که قرار است امروز آن را به شما معرفی کنیم.

معرفی ساحل لارا

در این شهر هم می‌توانید حسابی آب تنی و قایق سواری کنید، هم می‌توانید کوهنوردی کنید، هم می‌توانید در فضای سبز فوق‌العاده‌ای که دارد استراحت کنید و به آرامش برسید. حتی برای خرید کردن در این شهر هم می‌توانید از مراکز خرید متنوعش بهره ببرید. بین سواحل آنتالیا دو ساحل لارا و ساحل کنیالتی از همه محبوب‌تر و پرطرفدارتر هستند؛ پس ممکن است قبلاً تعریف این ساحل را زیاد شنیده باشید. بزرگ‌ترین مکان برای تفریحات آبی در آنتالیا در همین ساحل وجود دارد و همین مسئله افراد زیادی را به سمت این ساحل می‌کشاند. ساحل لارا آنتالیا آن قدر تمیز است که وقتی روی شن‌هایش قدم می‌زنید حس می‌کنید اینجا برای اولین بار در تمام دنیا کشف شده وگرنه اینقدر تمیز باقی نمی‌ماند! شرط می‌بندم آب شفاف و فیروزه‌ای رنگی که در این ساحل می‌بینید را در هیچ کجای دیگر ندیده‌اید. هتلهای این ساحل هم با ستاره‌های درخشانشان به بهترین نحو ممکن از مهمانانشان پذیرایی می‌کنند. همه این موارد دست به دست هم داده‌اند تا ساحل لارا آنتالیا را به یکی از دوست داشتنی‌ترین سواحل این شهر تبدیل کنند.

ساحل لارا در آنتالیا

وارد بخش شرقی شهر آنتالیا که می‌شوید، ساحل لارا را با مساحت حدود یک میلیون و 800 هزار مترمربع خواهید دید. همین مساحت بالا باعث شده که عنوان بزرگ‌ترین مکان تفریحی در آنتالیا را به ساحل لارا اختصاص دهند. آبشار دودن آنتالیا هم بخش کوچکی از این ساحل زیباست. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که باعث محبوبیت ساحل لارا بین گردشگران و حتی افراد بومی شهر شده، نزدیکی این ساحل به مرکز شهر است. از ساحل لارا تا مرکز شهر فقط 6 کیلومتر فاصله وجود دارد که با ماشین در زمان کوتاهی طی می‌شود. البته اگر یکی از هتلهای ساحل لارا آنتالیا را به عنوان محل اقامتتان انتخاب کرده باشید، دیگر همین مسافت کوتاه را هم طی نمی‌کنید و خیلی راحت به آب‌های زلال دریای مدیترانه می‌رسید.

آب و هوای مدیترانه‌ای این منطقه باعث شده که در اکثر ماه‌های سال جای خوبی برای تفریح کردن باشد. یعنی هوا در این محدوده نه خیلی سرد است و نه خیلی گرم؛ این مسئله یک امتیاز خیلی مهم برای منطقه ساحلی به شمار می‌رود. با این حال اگر بخواهیم بهترین زمان برای سر زدن به ساحل لارا را به شما بگوییم، باید نام ماه‌های اردیبهشت تا تیر را به زبان بیاوریم.

امکانات تفریحی ساحل لارا آنتالیا

هر جور تفریحی که فکرش را بکنید در گوشه و کنار این ساحل پیدا می‌شود. از وسایل وربوط به آفتاب گرفتن و استراحت کردن بگیرید تا قایق سواری و فوتبال. تعدادی از این تفریحات را در ادامه نام برده‌ایم:

 1. اجاره موتور و اسکوتر برقی
 2. باشگاه
 3. زمین مخصوص فوتبال
 4. محوطه مخصوص اسکیت سواری
 5. جت اسکی
 6. بنانا بوت
 7. پارک عجایب
 8. زمین مخصوص والیبال ساحلی
 9. صندلی‌های مخصوص ساحل همراه با چتر سایه بان
 10. امکانات شنا
 11. غواصی
 12. انواع پلاژ
 13. رستوران

ساحل لارا در آنتالیا

ساحل لارا در آنتالیا

Call Now Button