مرکز خرید مترونوم ایروان

مرکز خرید مترونوم ایروان

24/03/1397
ایروان

در ایرون مراکز خرید مجلل و شیکی قرار دارند که کلکشنی از مطرح‌ترین برندهای دنیا در حوزه‌های مختلف محصولات باکیفیتی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهند. مرکز خرید مترونوم ایروان یکی از بهترین مراکز خرید در ارمنستان به‌شمار می‌رود که طراحی بسیار شیکی دارد و مسافران تور ایروان را شگفت‌زده می‌کند.

این مرکز خرید در خیابان ایساهاکیان قرار گرفته است و در آن محصولاتی چون پوشاک و جواهرات به‌فروش می‌رسد. همچنین در مرکز خرید مترونوم رستوران، کافی‌شاپ و فست‌فود نیز در نظر گرفته شده است و بازدید کننده‌گان می‌توانند در کنار خرید از غذاهای آن لذت ببرند. برندهای مطرحی چون Lc Waikiki، Barocco، D&G و بسیاری دیگر در آن شعبه دارند.

در این مرکز خرید پارکینگ در محیط بسیار بزرگی در نظر گرفته شده است و مسافران تور ارمنستان می‌توانند بدون دغدغه از جای پارک خودرو از خرید لذت ببرند. همچنین در کنار مجموعه تاکسی در نظر گرفته شده است و بازدید کنندگان می‌توانند بعد از گذراندن یک روز شاد از آن استفاده کنند.جالب است بدانید مرکز خرید مترونوم در نزدیکی ایستگاه مترو قرار گرفته است و همین موضوع دسترسی ساده به این مجموعه را فراهم آورده است.

سینمای مترونوم بسیار مجهز است و جدیدترین فیلم‌های روز دنیا در آن به‌نمایش گذاشته می‌شود. ساعت کار این مجموعه همه‌روزه حتی در ایام تعظیلات از 9 صبح تا 11 شب است و توصیه می‌شود که در سفر به ایروان از مراکز خرید آن لذت ببرید.

Call Now Button