کارت موزه استانبول

کارت موزه استانبول

استانبول یکی از شهرهای باستانی ترکیه می‌باشد که تاریخ غنی از 3 امپزاطور بزرگ را در دل خود جای داده است. موزه از برترین مکان‌هایی است که بازگوکننده‌ی تاریخ غنی این منطقه است اما هزینه‌ی بازدید از این موزه‌ها کمی گران است. از‌این‌رو دولت ترکیه برای کاهش هزینه‌های بازدید از موزه‌ها برای توریست‌ها کارت موزه‌ استانبول را معرفی کرده است که با استفاده از آن می‌توانید کاهش چشمگیری را در هزینه‌های خود شاهد باشید.

اعتبار این کارت 5 روزه می‌باشد و زمان شروع آن و زمان شروع آن درست وقتی است که برای اولین بار از کارت استفاده می‌کنید. همچنین استفاده از کارت مزایای دیگر همچون عدم ایستادن در صف اشاره کرد و هر کارت فقط مخصوص یک نفر در تور استانبول است. همچنین با داشتن این کارت موزه می‌توانید علاوه بر تخفیف‌ بازدید از موزه‌ها می‌توانید از تخفیف خرید از مغازه‌ها برای خرید سوغاتی، تخفیف برای اقامت در برخی از هتل‌ها و رستوران‌ها و همچنین برخی از جاذبه‌های گردشگری را بهره‌مند شوید. در ادامه لیستی از تخفیف‌ها را برای شما آورده‌ایم:

  • 20 درصد تخفیف برای تورهای کروز
  • 36 درصد از تخفیف برای ورود به باغ‌وحش
  • 15 درصد تخفیف برای استفاده از اسپا و رستوران‌ها و هتل‌ها
  • 15 درصد تخفیف برای خرید از مغازه‌های صنایع دستی و کتاب‌فروشی‌ها
  • 10 درصد تخفیف برای دوره‌ی یک روزه مدرسه آشپزی استانبول

برای خرید این کارت در تور ترکیه می‌توانید به دو‌صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید. برای خرید حضوری می‌توانید از باجه‌های تهیه‌ی بلیط جاذبه‌های گردشگری خرید نمایید. همچنین برای خرید اینترنتی می‌توانید به وب‌سایت www.muze.gov.tr مراجعه کنید و از تخفیف‌های آن استفاده کنید.

Call Now Button