گالری ملی سنگاپور

گالری ملی سنگاپور

20/07/1398
سنگاپور

سفری کنیم به یکی از مراکز بزرگ تجاری داد و ستاد کالا در جهان، به کشوری که آدامس جویدن در آن ممنوع است.
سنگاپور، در حقیقت یک مجمع الجزایر است که 63 جزیره کوچک و بزرگ را در خود جای داده است.
اگر بارندگی را دوست دارید و عاشق قدم زدن زیر باران هستید، حتما به سنگاپور بروید. این کشور زیبا به رعد و برق هایش معروف است، به دلیل قرار گرفتن در خط استوا و هوای گرم و مرطوبش، باعث شده به طور میانگین 168 طوفان های گرمسیری را در یک سال تجربه کند؛ پس هر وقت به سنگاپور رفتید چترتان هم با خودتان ببرید.

کشور سنگاپور
سنگاپور به بروزترین و باکیفیت ترین امکانات رفاهی مجهز است و جاذبه های گردشگری هیجان انگیز زیادی را در خود جای داده است.
مجموعه باغ های گاردنز بای د بی / پارک موضوعی یونیورسال استودیو / جزیره تفریحی سنتوسا / محله چینی ها / کلیسا و موزه چانگی / موزه تمدن های آسیا / موزه و گالری ملی سنگاپور و خیلی مکان های گردشگری حیرت انگیز دیگر.
ما در این مطلب شما را به یکی از جاذبه های گردشگری این کشور، گالری ملی سنگاپور دعوت می کنیم و سعی می کنیم اطلاعات کاملی به شما ارائه دهیم:

در گالری ملی سنگاپور چه خبر است؟


وقت آن رسیده که در سنگاپور به یک مکان دیدنی بی نظیر بروید، به مکانی که هر گردشگری پا به سنگاپور می گذارد، حتما از این مکان دیدن می کند.
مکانی برای هنردوستان و هنرمندان که این گالری را یک منبع برای خود می دانند و پاسخ بسیاری از سوالاتشان را در اینجا پیدا می کنند.

گالری
نام این مکان گالری ملی سنگاپور است

مجموعه ای دیدنی، که حدود 5 سال از عمرش می گذرد و حدود هشت هزار اثر هنری را در خودش جای داده و به بزرگترین موزه در منطقه شهری دان تاون سنگاپور تبدیل شده است.

موزه سنگاپور

تالار تاریخی شهر و دادگاه قدیمی اصلی به وسیله میله های آلومینیومی و سقف شیشه ای به هم متصل شده اند و این گالری زیبا را تشکیل داده اند.
در این مجموعه دو گالری دی بی اس سنگاپور و یو او بی آسیای جنوبی قرار دارد؛ گالری اولی بیشتر به موضوعات هنری سنگاپور از قرن 19 تا به امروز می پردازد و دومی اکثرا شامل منطقه جنوبی آسیا می شود.

قسمت دیگری هم به نام نمایشگاه سینگتل در این گالری وجود دارد و نمایشگاه های موقتی در این محل برگزار می شود.این گالری ملی بی نظیر، آثار هنرمندانی چون چونگ سو پونگ، جورجت شن، لیو کنگ و چانو مایا تی را در خود جای داده و البته آثار هنرمندان کشورهای دیگر مثل فرناندو آمورسولو از فیلیپین، رادن صالح از مالزی و او با نایان از میان مار را هم به نمایش گذاشته است.
علاوه بر نقاشی های خیره کننده هنرمندان، هنرهای شگفت انگیزی همچون مجسمه سازی، عکاسی، چاپ، تصویرسازی و ویدئوگرافی هم در گوشه کنار این گالری به چشم می خورد که جذابیت خاصی به این نمایشگاه داده است.

در این گالری زیبا می توانید از سالن های غذاخوری برای صرف غذا استفاده کنید و البته فروشگاه های زیادی هم در این مکان قرار دارد که می توانید هدیه های هنری جذابی را برای دوستانتان خریداری کنید.

هزینه بلیط و ساعت کار گالری ملی سنگاپور

درب ورودی گالری سنگاپور

این موزه هنری شگفت انگیز برای این که بتواند از آثار هنری هنرمندانش نگهداری کند و امکاناتش را تامین کند، نیازمند حمایت بازدیدکنندگانش است.
به همین دلیل بازدیدکنندگان 20دلار سنگاپور برای دیدن این گالری می پردازند.

این جاذبه گردشگری محبوب، همه روزه از ساعت 10صبح تا 8 شب به روی بازدید کنندگان باز است.

آدرس

آدرس وبسایت www.nationalgallery.sg
آدرس گالری ملی سنگاپور No 1 St. Andrew’s Road #01–01 Singapore 1789577

نمای داخلی گالری سنگاپور

دسترسی ها

مترو: فقط کافیست خودتان را به ایستگاه مترو سیتی هال (city hall MRT) برسانید و 5 دقیقه پیاده روی کنید تا به این گالری برسید.

اتوبوس: با استفاده از اتوبوس های شماره #961، 961 و 195 می توانید به راحتی خودتان را به این موزه شگفت انگیز برسانید.

سالن های موزه هنر سنگاپور

سالن های گالری

Call Now Button