پارک ملی کلکیتی گرجستان

پارک ملی کلکیتی، بهشتی در تفلیس

26/04/1397
گرجستان

پارک ملی کلککیتی یکی از برترین مکان‌های گردشگری در تور گرجستان است که هرساله گردشگران زیادی را به خود می‌کشاند. این پارک در غرب گرجستان واقع شده است و در آن رودهایی بکر و دشت‌های زیبا قرار گرفته است که تجربه‌ای دل‌انگیز را برای شما رقم خواهد زد. یکی از ویژگی‌های بارز این منطقه وجود 194 گونه از جانوران مختلف اعم پرندگان در آن است که هیجان بازدید از آن را دوچندان کرده است. جالب است بدانید بسیاری از این پرندگان کمیاب و نادر هستند.

اگر علاقه‌مند به قایق‌سواری و اسب‌سواری هستید توصیه می‌شود این مکان بکر را در تور تفلیس از دست ندهید. همچنین در این پارک مملو از مسیرهای پیاده‌روی و استراحت‌گاه‌های ایده‌آل است و یک انتخاب مناسب برای افرادی است که قصد استراحت و دوری از شلوغی و هیاهوی شهر دارند.

به‌طور کلی در گرجستان علاوه بر پارک ملی کلکیتی، پارک‌های ملی زیادی با توجه به منطقه‌ی جغرافیایی مناسب در آن قرار گرفته است. یکی از دلایل محوبیت این کشور و بازدید از پارک‌های ملی آن آب‌وهوای مناسب آن است که بدون شک خاطرات به‌یادماندنی را برای‌تان رقم خواهد زد. پیشهاد می‌شود در طی بازدید از این پارک‌های ملی به‌ویژه پارک ملی کلکیتی به‌دلیل سوژه‌های مناسب عکاسی دوربین عکاسی به‌همراه خود داشته باشید.

Call Now Button