آفرود ترکیه

آفرود در ترکیه، تجربه‌ای شگفت‌انگیز

09/07/1398
آنتالیا

وقت آن رسیده که به یک سفر هیجان انگیز بروید و مدتی را در خارج از محل زندگی تان سپری کنید. تفریح هیجانی که آدرنالین خونتان را بالا برده و مهیج ترین لحظه زندگی تان را برایتان رقم بزند.

پیش به سوی آنتالیا…

شهری در ترکیه که علاوه بر داشتن جاذبه های گردشگری کم نظیر، تفریحات مهیج بی نظیری را در خود جای داده. کم تر کسی را می توان شناخت که اهل گردشگری و مسافرت خارج کشور باشد ولی به آنتالیا سفر نکرده باشد.

شهری همه چیز تمام، از همه نظر…

یکی از تفریحات مهیجی که می توان در تور آنتالیا گذراند و تفریحی که ترس، دلهره، شادی و ناراحتی را درکنار هم داشته باشد، سافاری یا آفرود ترکیه است.

آنتالیا به دلیل داشتن ویرانه های مختلف، کوه ها، جویبارها و دره های نا هموار خود، به یک شهر مناسب برای آفرود تبدیل شده و محبوبیت های فراوانی را به خودش اختصاص داده است.

در ادامه مقاله شما را با این تفریح مهیج همراه با خطر لذت بخش آشنا می کنیم.

آفرود ترکیه یکی از هیجان انگیزترین تفریحات تور ترکیه

سافاری در ترکیه | سالیان سفرآفرود یا سافاری به معنی سفر ماجراجویانه در دل طبیعت به وسیله اتومبیل های مخصوص است. امروزه آفرود به یک تفریح هیجان انگیز تبدیل شده و بهانه ای برای طبیعت گردی و عکاسی و فیلم برداری از حیات وحش می باشد.

تبدیل شدن ترس و دلهره به شادی و خوش گذرانی را در این تفریح تجربه کنید.

این تفریح در تور ترکیه یکی از مناسب ترین گردش ها است و بخش عظیم درآمدش صرف حمایت و پشتیبانی از مناطق حفاظت شده حیوانات و ساختن پناهگاه برای گونه های مختلف حیوانات در حال انقراض می شود.

آفرود در ترکیه را می توان یک سفر پر از تجربه و کشف های تازه دانست.

آفرود آنتالیا

یکی از محبوب ترین تفریح در بین گردشگران تور آنتالیا،سافاری آنتالیا شناخته شده. طبیعتی بکر و خارق العاده که آنتالیا را به زیباترین منطقه تبدیل کرده است.

سفر در بین کوه و دره ها، درختان زیبا و رودخانه های خروشان، روح شما را با طبیعت پیوند می دهد و شما را به لذتی بی نظیر دعوت می کند.

نگران آسیب به طبیعت نباشید، چون از مسیرهای ایمن شده و از قبل تعیین شده می گذرید و هیچ خطری برای طبیعت ندارد.

رانندگی خاطره انگیز با اتومبیل های مخصوص که در آب غرقتان می کند، در آسمان پرتاب می شوید و شن های نرم را احساس می کنید.

در آنتالیا پارک های مخصوص سافاری وجود دارد که شما با اتومبیل یا چهارچرخ های بزرگ می توانید گشت و گذار کنید و طبیعت را از نزدیک احساس کنید.در تمام تور سافاری عبور از جنگل، جاده های بین شهری، کوهستانی و ساحلی جزو برنامه ها می باشد.

در کدام منطقه آنتالیا سراغ سافاری برویم؟


حتی شما برای آفرود در طبیعت، می توانید در مسابقات آفرود ترکیه شرکت کنید.

آفرود در منطقه کمر

آفرود در منطقه کمر ترکیهکمر منطقه ای تفریحی و ساحلی در جنوب آنتالیاست. منطقه ای سرسبز و زیبا با عبور از تپه های خاکی، جنگل ها و زمین های ناهموار که این سافاری را به یک هیجان بی نظیر تبدیل کرده است.

در قوانین سافاری منطقه کمر آمده که حتما قبل از انجام آن بیمه می شوید.

شما یک تفریح بی نظیر و خاطره انگیز را تنها با پرداخت 60دلار با چیپ و 40دلار با چهارچرخ انجام می دهید.

آفرود در منطقه کپروکانیون

پارک ملی بی نظیر در دره ای باریک که رودهای سبز رنگ را از میان خود می گذراند و منظره ای فوق العاده را برای شما نمایان می کند. آفرود در کپروکانیون بسیار خاطره انگیز و حیرت آور است. تنها با پرداخت 40دلار می توانید از این تفریح لذت ببرید.

تورهای آفرود مختلف در این منطقه شامل آفرود و کوهنوردی، کشف طبیعت، تورهای شاد و گردش در روستاها می شود که هر یک جذابیت خاص خودش را همراه دارد.

برای شرکت در این تفریح شگفت انگیز حدود 140هزار تومان فقط برای ثبت نام پرداخت می کنید؛ هزینه رفت از هتل تا محل اردو مانند دیگر تورهای آفرود آنتالیا، بر روی هزینه تول محاسبه می شود.

آفرود در منطقه لارا

منطقه لاراسافاری در منطقه ساحلی لارا و صخره نوردی های هیجان انگیزش، شما را برای یک آفرود بی نظیر دعوت می کند. منطقه لارا به آنتالیا خیلی نزدیک است و به همین خاطر گردشگران زیادی این منطقه شگفت انگیز را انتخاب می کنند.

این روزها آفرود در گوشه کنار کشورها طرفدار سرسختی به دور هم جمع کرده، همچنین کشورمان ایران هم دست کمی از این تفریح هیجان انگیز ندارد؛ اما آفرود در منطقه لارا به شهرت جهانی رسیده و گردشگران زیادی را به بهانه این تفریح هیجان انگیزش جذب خودش کرده است.


 

وسایل مورد نیاز برای آفرود ترکیه

برای یک تفریح بی نظیر و مهیج شما نیاز به وسایل ایمنی و مورد نیاز دارید تا بتوانید از تمام امکانات این مناطق لذت ببرید.

  • کوله پشتی: به غیر از آفرود، شما وقتی در دل طبیعت پا می گذارید حتما یک کوله باید همراهتان باشد تا بتوانید وسایل مورد نیازتان را در آن نگهداری کنید.
  • ماسک: یک وسیله خیلی ضروری در آفرود ترکیه به حساب می آید، مخصوصا زمانی که بیماری تنفسی داشته باشید؛ چون یکی از چاشنی های آفرود گرد و غبار آن است که وارد دهانتان می شود.
  • دوربین فیلم برداری: دوربین خود را بردارید تا لحظات خاطره انگیز را در آن به ثبت برسانید. روزی می رسد که دوباره دلتان برای این طبیعت بی نظیر تنگ می شود، این مستند های آفرود هم بهانه ای هستند برای مرور خاطرات گذشته.
  • نوشیدنی: کوه و جنگل تنها جایی است که اثری از مکان های ساخت بشر نمی بینید. حتما با خودتان نوشیدنی ببرید تا تشنه نمانید.
  • مواد شوینده: غبار و گل و لای را حتما در آفرود ترکیه لمس می کنید، اگر پوستتان حساس است حتما ماده شوینده همرا خودتان ببرید.

 

سافاری آنتالیا

Call Now Button