جزیره کبوتر کوش‌ آداسی

جزیره‌ی کبوتر کوش‌آداسی

جزیره‌ی کبوتر کوش‌‍آداسی از جمله برترین مناطق گردشگری کوش‌آداسی می‌باشد که هرساله گردشگران زیادی را در تور کوش آداسی به خود جذب می‌کند. در بین گردشگران جزیره‌ی کبوترآهنگ را سمبل کوش‌آداسی شناخته می‌شود. این جزیره همانطور که از نامش مشخص است در فصل مهاجرت پرندگان زیادی به این جزیره کوچ می‌کنند که جذابیت‌های بازدید از آن دو چندان کرده است.

یکی از ویژگی‌های بارز این جزیره‌ غروب زیبا و بکر آن است و برای افرادی که علاقه‌مند به دور از شلوغی و هیاهوی شهر هستند که انتخاب ایده‌آل در تور ترکیه محسوب می‌شود. ساحلزیبای جزیره‌ی کبوتر کوش‌آداسی منظره‌هایی فوق‌العاده دارد و دیدن آن بسیار لذت‌بخش است.

در جزیره‌ی کبوتر کوش‌آداسی چندین رستوران، کافی‌شاپ، فست‌فود و یک هتل مجلل قرار گرفته است که خدمات مناسبی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهند. به‌علاوه در این جزیره یک موزه‌ی قصر بزرگ قرار گرفته است که توصیه می‌شود در زمان سفر به این جزیره از بازدید از آن را در برنامه‌های سفر خود داشته باشید.

همان‌طور که می‌دانید جزیره‌ی کبوتر مکانی مناسب برای قدم زدن و پیاده‌روی می‌باشد. شما می‌توانید با تور کشتی کروز نیز این زیبایی‌های خیره‌کننده‌ی این جزیره لذت ببرید.

Call Now Button