مرکز خرید پورت باکو

مرکز خرید پورت باکو

12/06/1397
باکو

مرکز خرید پورت باکو از جمله بزرگ‌ترین و برترین مراکز خرید در کشور آذربایجان می‌باشد که دارای طراحی بسیار مدرنی می‌باشد. این مرکز خرید در سال 2014 در فضایی در حدود س32000 متر مربع را به‌خودش اختصاص داده است و در آن برندهای مطرح دنیا در حوزه‌های پوشاک، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی و… قرار گرفته‌اند و جذابیت خاصی را در تور باکو ایجاد کرده‌اند.

در این مرکز خرید مجلل بیش از 70 فروشگاه در سه طبقه جای گرفته است و امکاناتی نظیر پارکینگ، آسانسور و پله‌برقی به‌چشم می‌خورد. از جمله برندهای مطرح این فروشگاه در حوزه‌ی مد و لباس می‌توان به ALEXANDER McQEEN (در حوزه‌ی لباس خانم‌ها و آقایان)، BURBERY (برند مشهور فرانسوی)، EMILIO PUCCI (برند شناخته شده‌ی ایتالیایی) و STELLA McCARTNEY(برند مشهور برای خانم‌ها) اشاره کرد که خدمات خوبی را در اختیار بازدید کنندگان تور آذربایجان قرار می‌دهند.

از آن‌جایی که مرکز خرید پورت باکو دارای برندهای مطرح و نام‌آشنایی می‌باشد، قیمت‌های کالاها نیز نسبت به فروشگاه‌های لاکچری تهران گران‌تر هستند. علاوه‌بر این در مرکز خرید پورت باکو در کنار فروشگاه‌های گوناگون، فود کورت و کافی‌شاپ نیز در نظر گرفته شده است و امکانات خوبی را ارائه می‌دهند.

Call Now Button