لنگکاوی
لنگکاوی

یکی از شهر های ساحلی مالزی که فقط از طریق پرواز  در دسترس می باشد ، زیبایی خیره کننده این ساحل هر بیننده ای را از خود بی خود می کند .
فریبندگی ها و جذابیت های فوق طبیی لنگکاوی٬ همینجا پایان نمی یابد؛ تقریبا تمام جاذبه های اصلی آن ریشه در حکایات و افسانه ها دارند. به عنوان مثال، اگر شما به داستان های وحشتناک علاقه مندید، کافی است از مردم محلی درباره خون آشامی که در جزیره دایانگ بانتینگ زندگی می کند٬ بپرسید. اگر شما برای رفتن به آنجا به اندازه کافی شجاع هستید٬ می توانید به بازدید غارها و تماشای خفاش های ساکن در آنجا بپردازید. یکی دیگر از جاهای محبوب، آبشارهای تلاگا توجو است که ادعا شده زنان نازا را بارور می کند٬ چرا که یک پری در آنجا استحمام کرده است. در حالی که این داستان ها به فرهنگ محلی طعمی خاص می دهند، فهمیدن چگونگی جذب بازدیدکننده در لنگکاوی، چندان سخت نیست. زیبایی طبیعی، ماسه های سفید، نسیم ملایم، آبهای روشن کریستالی، آبشارهای آرام و فضایی آرامش بخش، مناسب سرگرمی های بی سر و صدا و آرام است.

نگین ساحلی مالزی
لنگکاوی محلی برای دوستداران طبیعت است. سواحل متفاوت آن، درختان استوایی همیشه بهار و جنگل های بارانی اش، پناهگاهی امن برای حیات وحش محلی و جانداران دریایی به شمار می رود. اگر در تور جزیره شرکت کنید، آنها شما را به  غواصی و حتی قایق رانی با قایق تفریحی خواهند برد. حتی می توانید این طبیعت را از آسمان ببینید.
همچنین خواهید دید که لنگکاوی مترادف با غذاهای دریایی است. محبوب ترین رستوران های جزیره در شهرک کواه، و نیز سنانگ، و سواحل تنگاه و کوک واقع شده اند. البته هتل های گرانقیمت غذاهای بین المللی را نیز سرو می کنند، پس هیچ کمبودی برای غذاخوری های عالی وجود ندارد.
می توانید انتخاب کنید که در اقامت گاه های ۵- ستاره، مسافرخانه های راحت و یا در یک کلبه ییلاقی آرام و بی سر و صدا بمانید.
در شهر ساحلی لنکاوی منطقه ای هست به نام منگرو که ما بازدید از آن را به شما توصیه می کنیم
منطقه یک دریاچه خیلی بزرگ است داخل لنگاوی  که باید یک قایق رو اجاره کنید و دریاچه رو بازدید کنید.
جاهای دیدنی شامل:،   غار ی برای غذا دادن به عقابها، گشت دور دریاچه و غذا دادن به ماهی ها و .....  داخل دریاچه درختهائی است که ریشه آن داخل اب می باشد و باعث ایجاد  منظره خیلی زیبای از اب و جنگل شده اند که اسم این درختان منگرو است به همین دلیل  منطقه به این اسم شهرت دارد ،   و بعد از کمی قایق سواری  می توانید در منطقه ای که پرورش ماهی است  پیاده شوید و با یک راهنما به سراغ ماهی ها بروید و  به آنها غذا داده و یا آن را لمس کنید .
توصیه های آخر : لنکگاوی جزیره ای ایست برای استراحت و به ارامش رسیدن نیازی برای  دویدن به این طرف و آن طرف نمی باشد  . فقط کافیست  از زیبایی ها آن استفاده کامل نمایید و روحتان را به ارامش برسانید ..
نظر شما :
نام :
ایمیل :
ویزای تضمینی کانادا
وقت سفارت تور ارمنستان