تور تورنتو
پکیج تور تورنتو

چرا تور تورنتو؟

تور تورنتو بهترین سفر در کشور کانادا محسوب می‌شود؛ تورنتو شهری جهانی‌ست و به عنوان یکی از قطب‌های بزرگ اقتصادی در جهان، همیشه در صدر اخبار بوده است. تور تورنتو که در جریان تورهای کانادا برگزار می‌شود، آنقدر ویژگی‌های عجیب و غریب دارد که گردشگران را از تمام جهان به کانادا می‌کشاند. مراکز اقامتی و تفریحی بسیار بزرگ و حیرت‌آور و طبیعتی که کانادا و صنعت توریسم‌اش مدیون آن‌اند، در تور تورنتو به اوج کمال می‌رسند.

بهترین زمان سفر به تورنتو؛

مسلماً تابستان و اوایل پاییز بهترین زمان سفر به پرجمعیت‌ترین شهر کاناداست، اما نباید بهارهای حیرت‌آور کانادا را هم نادیده گرفت؛ با اینکه در بهار هوا اندکی خنک است و شاید در بعضی مناطق رو به سردی برود، اما طبیعت کانادا چنان شکوفا می‌شود که تور تورنتو را برای گردشگران شگفت‌انگیز می‌کند.

رزرو تور تورنتو؛

در همین زمان‌ها از سال (اواخر بهار و فصل تابستان و پاییز) تورهای فراوانی به مقصد کانادا برگزار می‌شود که گردشگران و خانواده‌ها می‌توانند با یک تماس تلفنی و استفاده از مشاوره کارشناسان سالیان سفر، تور موردعلاقه‌شان را رزرو کنند. جدا از این‌ها در این زمان از سال پکیج‌های تور کانادا هم با قدرت مشغول به فعالیت می‌شوند و اگر گردشگران راضی به انتخاب آن‌ها شوند، دیگر هیچ‌گونه مشکلی برای سفر به کانادا و گشت و گذار در این کشور وجود نخواهد داشت. در مورد ویزای کانادا هم نیازی به نگرانی نیست؛ چرا که سالیان سفر در تمام مراحل گرفتن وقت سفارت کانادا و اخذ ویزای این کشور در کنار گردشگران خواهد بود.

بهترین تور تورنتو؛

تورنتو به حدی مدرن است که تورهای کانادا هیچ دغدغه‌ای از حیث هتل و امکانات اقامتی ندارند. لذا اسکان در یک هتل 4 ستاره تورنتو هم می‌تواند تجربه بهترین تور تورنتو را برای گردشگران بیافریند. به زمان انتخاب تورتان هم توجه کنید! اگر علاقمند به تجربه سفری راحت و روتین هستید، اواخر تابستان و اوایل پاییز را انتخاب کنید!

پروازهای تور تورنتو؛

هواپیمایی‌های مطرح جهان، پروازهای تورنتو را انجام می‌دهند و ایرانی‌ها می‌توانند با دو پرواز خود را به تورنتو برسانند؛ این پروازها از قبل برنامه‌ریزی می‌شوند و سالیان سفر به شما اطمینان می‌دهد، هیچ مشکلی در مورد آن‌ها وجود نخواهد داشت.

قیمت تور تورنتو؛

بدون تردید تورهای تورنتو و در کل تمام تورهای کانادا، تورهای گران‌قیمتی هستند. دلیل اصلی قیمت‌های بالا هم مدت زمانی‌ست که این تور طول می‌کشد و معمولاً بیش از 12 روز است! از طرفی تور تورنتو به تنهایی برگزار نمی‌شود و معمولاً در کنار آن از سه چهار شهر دیگر کانادا هم بازدید به عمل می‌آید؛ این نکته سبب می‌شود که هزینه حمل و نقل در این تور بالا برود و تعویض مکرر هتل‌ها هم هزینه‌هایی را در پی داشته باشد. اما بهتر است که نگران هزینه‌های تور تورنتو نباشید؛ چرا که شما سفری فوق‌العاده به‌یادماندنی را انتخاب کرده‌اید.

و باز هم چرا تور تورنتو؟!!

مطمئن باشید که خاطره سفر به کانادا تا همیشه در ذهنتان باقی خواهد ماند؛ شما قرار است در این تور آن‌قدر شوک‌زده شوید و حیرت کنید که بهتر است خود را برای این موضوع هم آماده کنید.
تور تورنتو هتل وان کینگ وست

تور تورنتو هتل وان کینگ وست

One King West Hotel
تور تورنتو هتل و سوئیت‌های گرند

تور تورنتو هتل و سوئیت‌های گرند

Grand Hotel & Suites
تور تورنتو هتل اینترکانتیننتال تورنتو سنتر

تور تورنتو هتل اینترکانتیننتال تورنتو سنتر

InterContinental Toronto Center
تور تورنتو هتل بست وسترن پلاس

تور تورنتو هتل بست وسترن پلاس

Best Western Plus Toronto Hotel
تور تورنتو هتل هیلتون

تور تورنتو هتل هیلتون

Hilton Toronto Hotel
تور تورنتو هتل ردیسون ادمیرال هاربور فرانت

تور تورنتو هتل ردیسون ادمیرال هاربور فرانت

Radisson Admiral Toronto Harbourfront
تور تورنتو هتل فور سیزنز یورک ویل

تور تورنتو هتل فور سیزنز یورک ویل

Four Seasons Hotel Toronto
تور تورنتو هتل شانگری لا

تور تورنتو هتل شانگری لا

Shangri-La Hotel Toronto
تور تورنتو هتل الد میل تورنتو

تور تورنتو هتل الد میل تورنتو

Old Mill Toronto Hotel
تور تورونتو
نظر شما :
نام :
ایمیل :
ویزای تضمینی کانادا
وقت سفارت تور ارمنستان