هتل های ارمنستان
نرخ هتل های ارمنستان (ایروان) ویژه ماه نوامبر
 
پکیج هتل های ارمنستان
 

پکیج هتل های ایروان ویژه ماه اکتبر

 

 

 

پکیج هتل ارمنستان

خدمات

ترانسفر فرودگاهی 

راهنمای فارس زبان

هر اتاق یک سیم کارت

نرخ کودک زیر 6 سال بدون تخت رایگان میباشد 

کودکان 6 تا 12 سال شامل 50 درصد قیمت فوق میباشند

نرخهای فوق برای آژانسهای همکار میباشد و برای مسافرین شامل 10% شارژ کارمزد میباشد.

 

جاذبه های توریستی ایروان 

موزه ی تاریخ ارمنستان :  
موزه با دراختیار داشتن مجموعه ی بی نظیری از آثار گرانبهای تاریخی یکی از معتبرترین موزه های دنیاست.از قدمت و اعتبار این مجموعه همین بس که اشیای برنزی چهارو پنج هزار ساله تنها جزو آثار درجه چندم مجموعه حساب میشود. وجود شاهکارهایی از دوران ماقبل تاریخ چون ارابه و چرخ دستی های چوبی که عنواندار باستانی ترین شواهد از تاریخ حمل ونقل هستند بر اعتبار و ارزش دیگر آثار مجموعه سایه انداخته به طوری که حتی آثار یونانی و بیزانسی هم باوجود ارزش فراوان جزو آثار تاریخ میانه حساب میشوند.اشیای کشف شده از تپه های باستانی آنی و آمبرد به خوبی این سیر تاریخی را نشان میدهد.این آثار که عمدتا شامل سکه های طلا نقره و مس از حکومت های مقدونی ٬ سلوکی ٬ اشکانی ٬ رومی ٬ بیزانسی و سلجوقی هستند ٬ به خوبی تحول و گذر زمان در برهه های مختلف تاریخی ارمنستان و نقش ارامنه در تکامل آن را نشان میدهد.این موزه با معماری و ساختار زیبای خود درمیدان جمهوری ایروان و در یکی از زیباترین و مشهورترین نقاط شهر قرار گرفته است.بنابراین هیچ گونه نگرانی ای از جهت پیدا کردن موزه نداشته باشید.البته راهنمایان تور ارمنستان نیز راهنمای شما خواهند بود.
 
ساعات بازدید :  
سه شنبه تا شنبه ۱۱ صبح الی ۶ بعد از ظهر  یکشنبه ها ۱۱ صبح الی ۵ بعد از ظهر دوشنبه ها و مناسبت های خاص تعطیل

قیمت بلیط و خدمات :  
بزرگسالان ۰۸۸۸ تومان
دانش آموزان و دانشجویان : ۰۰۸۸ تومان
راهنمای بازدید به زبانهای غیر ارمنی : ۰۸۸۸۸ تومان  
راهنمای بازدید به زبان ارمنی : ۰۰۸۸۸ تومان
کلیسای گریگوری مقدس
 
این کلیسا که بزرگترین و مدرنترین کلیسای ارامنه ی جهان محسوب میشود در سال ۰۸۸۸ و به مناسبت ۱۰۸۸ مین سالگرد پذیرش مسیحیت از جانب ارامنه ساخته شد.ساختار زیبا و دیدنی کلیسا از ۳ کلیسا و گنبد جداگانه ساخته شده.کلیسای اصلی با۱۰۸۸ صندلی و کلیساهای پادشاه تیریدات و ملکه آشخن.نامگزاری کلیسا به دلیل بقایای گریگورمقدس بوده که جهت بزرگداشت او از ناپل ایتالیا به ایروان آورده شده است. ارتفاع ۵۰ متری گنبد اصلی ٬ فضای ۳۰۸۸ متری داخلی کلیسا ٬ قرار گیری آن بر روی تپه ی کنترون و نزدیکی آن به ایستگاه متروی آندرانیک از ویژگی های برجسته ی این کلیسای عظیم و زیباست. از آنجایی که کلیسا از جایگاه ویژه ای در میان ارامنه ی مسیحی برخوردار است.لذا بازدید از این اماکن مقدس بهترین روش برای برای شناخت مسیحیان و آموزه های دینی آنهاست .با تور ارمنستان این امکان برای شما فراهم می آید تا با یکی از کشورهای حوزه ی تمدنی ایران باستان آشناتر شده و از آیین و فرهنگ آنان اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 
ساعات بازدید : تمامی ساعات روز  هزینه ی ورودی : رایگان
 
کارخانه ی آب انگور و ماءالشعیر آرارات
 
این کارخانه فعالیت خود در زمینه ی تولید آب انگور را از سال ۱۰۰۰ میلادی آغاز کرد و امروزه نیز از شرکت های پیشرو در تولید و صادرات آب انگور در جهان محسوب میشود.امروزه محصولات این کارخانه از شهرتی جهانی برخوردار بوده و همین باعث شده که ارمنستان به عنوان کشور پریان و آب انگورهای
فراوان شناخته شود.اولین جایزه ی معتبر بین المللی این کارخانه مربوط به سال ۱۰۸۸ میلادی و نمایشگاه بین المللی پاریس بود و همین جایزه باعث اعتبار و شهرت مارک آرارات در عرصه ی تولید آب انگورهای ارمنی شد و تا به امروز که آرارات با صادرات به ۰۵ کشور جهان  رکورددار تولید و صادرات نوشیدنی های سنتی در جهانست.اما سورپرایز اصلی این شرکت برای جهانگردان و میهمانان خارجیست.با شرکت در تور ارمنستان این امکان برای شما فراهم می آید تا در قالب یک بازدید ۰۵ دقیقه ای٬ تمام محصولات کارخانه را به رایگان امتحان کرده و هر محصولی را که مدنظرتان بود به قیمت کارخانه خریداری کنید.البته اگر مایل باشید میتوانید تا ۰ ساعت هم در کارخانه حضور داشته باشید و از نزدیک بر تمامی فرآیندهای تولید آب انگور نظارت داشته باشید.البته ویژگی بسیار مثبت دیگر این کارخانه نزدیکی آن به مرکز شهر) میدان جمهوری ( میباشد بنابراین هر وقت که بخواهید میتوانید دوباره به کارخانه برگشته واز نوشیدنی های آن لذت ببرید.
 
ساعات بازدید : ۰ الی ۰۱ هزینه ی ورودی : رایگان موزه ی مردم شناسی ارامنه

 

موزه ی مردم شناسی ایروان محلی منحصر به فرد برای آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم ارامنه است.این مجموعه ی بی نظیر با در اختیار داشتن ۱۰۸۸۸ اثر هنری  از مجسمه سازی و کنده کاری های چوبی و فلزی گرفته تا قالیچه و نقاشی های ارزنده ٬ منبعی ارزشمند برای شناخت مردم و روند توسعه ی تدریجی آنان میباشد.این موزه به همت کمک های بشردوستانه و بین المللی برای حفظ و حراست از ارزشهای ارامنه ساخته شده است.به همین دلیل روزبه روز بر گستردگی و تعداد آثار نمایش آن افزوده میشود.بی شک موزه ی مردم شناسی ایروان بهترین مکان برای رصد تحولات هنری واجتماعی ارمنستان طی قرون گذشت است.از آنجایی که هنر ٬ فرهنگ ٬ زبان و خط ارمنستان دارای قرابتهای بسیاری با زبان و فرهنگ ایرانیان قبل از اسلام دارد بنابراین تور ارمنستان فرصتی بی نظیر برای شناخت تاریخ و گذشته ی ایران باستان میباشد.
 
نشانی : ایروان ٬ خیابان آبوویان ٬ شماره ی ۶۰
ساعات بازدید : سه شنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۱ الی ۱۶                
هزینه ی ورودی : رایگان
دوشنبه ها تعطیل


 
 
این پارک در ایروان واقع شده واز منحصر به فرد ترین آثار معماری در ارمنستان  به شمار میرود که به دستور گارن دمیرچیان دبیر وقت حزب کمونیست ساخته شده است یک استادیوم بزرگ در قسمت ورودی این پارک قرار دارد که محل برگزاری مسابقات و جشن های دولتی و کنسرت ها می باشد. در پشت این سالن یادبود کشتار ارامنه قرار دارد که در زیر زمین این محل یادبود یک موزه هم در مورد کشتار ارامنه وجود دارد. روی تپه‌ ای در پارك تسیتسرناكابرد بنای یادبود قربانیان كشتار دسته جمعی قرار گرفته است. همه ساله در 24 آپریل هزاران نفر از ارمنیان در این محل جمع می ‌شوند تا به این قربانیان ادای احترام كنند. طراح این بنا عقابی را تجسم کرده که میخواهد اززمین برخیزد و در حال باز کردن بالهایش است . این مجموعه بزرگ محل اجرای نمایشگاههای بین المللی مسابقات ورزشی و کنسرت های مختلف میباشد و از مهمترین امکانات این مجموعه پیت پاتیناژ (رقص روی یخ ) است که در طول سال قابل استفاده عموم می باشد .
 
         

دریاچه سوان

دریاچه سوان در ۶۰ کیلومتری شمال شرقی ایروان و در استان گغارکونیک قرار دارد. این دریاچه که بزرگ‌ترین دریاچهٔ ارمنستان واز بزرگ‌ترین دریاچه‌ی کوهستانی آب شیرین در جهان است در بلندای ۱۹۱۶ متری سطح دریا واقع شده است. حدود ۳۶ جویبار به این دریاچه می‌ریزند و تنها رودخانه‌ای که ازدریاچه ی سوان سرچشمه می‌گیرد رود هِرازدان است. دریاچه ی سوان در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا، در مرکز کشور ارمنستان واقع شده است . منطقه ی سوان یکی از مهم ترین مراکز توریستی ارمنستان است . آب دریاچه سوان از رودخانه ها و چشمه هایی که در زیر دریاچه جاری هستند بوجودآمده است. از مهم ترین ماهی های این دریاچه ی سوان می توان به ایشخان وسیگا اشاره کرد. رشته کوه Geghama  در شمال دریاچه ی سوان قرارگرفته است نام سوان از ریشهٔ اورارتویی سیونا و به معنی «سرزمین دریاچه‌ها» گرفته شده‌است.
 


 

ویزای تضمینی کانادا
وقت سفارت تور ارمنستان