تور مالزی
پکیج تور کوالالامپور

خدمات تور:
پرواز ماهان (قیمت پایه)
7شب اقامت در هتل کوالالامپور باصبحانه
گشت نیم روزی کوالالامپور با ناهار
ترانسفر فرودگاهی-راهنمای فارسی زبان در تورها
یک عدد سیم کارت برای هر اتاق
بیمه مسافرتی  
توضیحات:
در صورت عدم کانفرم هتل، هتل مشابه جایگزین می گردد
اتاق سه تخته و بچه با تخت به صورت یک اتاق دوتخته با تخت اضافه می باشد
 
 

پکیج هتل های کوالالامپور

 
 
خدمات
هتل  با صبحانه . گشت نیم روزی با ناهار کوالالامپور.ترانسفر فرودگاهی . راهنمای فارسی زبان.
 یک عددسیم کارت برای هر اتاق.

توضیحات
قیمت ها به دلار آمریکا بوده و قیمت شبهای اضافه ، هرشب هر نفر میباشد.
-قیمت شبهای اضافه هر شب هر نفر می باشد.
رزروهای یک نفره و پروازهای به غیر از ماهان و ایران ایر شامل شارژ فرودگاهی 30 $ می باشد. 
 اتاق سه تخته و بچه با تخت به صورت یک اتاق دو تخته همراه با یک تخت اضافه می باشد
کنسل نمودن هر رزرو  با توجه به قوانین هتل و فصل  خواهد بود.
چنانچه رزرو کمتر از 7 شب باشد می توانید از تعداد شب اضافه به انضمام 15 دلار خدمات استفاده نمایید.
جهت محاسبه پکیج شش شب، یک شب از نرخ شبهای اضافه از پکیج هفت شب کسر گردد.


  

 

اطلاعات گردشگری کشور مالزی

از جنگلهای متراکم شهری کوآلالامپور گرفته تا سواحل بکرجزایر پرهنتیان٬همه را میتوان در یک تور منسجم و مدیریت شده تجربه کرد.کسانی که تور مالزی را تجربه کرده اند اغلب این ادعا را دارند که اگر میخواهید تمام فرهنگ های موجود در شرق آسیا را در یک تور تفریحی تجربه کنید مالزی بهترین کشوراست.ترکیب جمعیت متفاوت مالایی٬ چینی ٬ هندی این کشور در کنار دینهای اسلام ٬ بودا ٬ برهما و مسیحیت باعث غنای فرهنگی مالزی شده است.
تور مالزی توریست که در آن حتی میتوانید با قبایل بدوی و چایکاران سنتی کوهای کامرون نیز آشنا شوید و اگر کمی هم جسارت داشته باشید سری به پارک های ملی گونوگ مولو و تامان نگارا بزنید و ببر و اورانگوتانهای مالایایی را از نزدیک مشاهده کنید.برای دوست داران ورزش های آبی ٬ تور مالزی تجربه ای منحصر به فرد برای شیرجه و آموزشهای مربوط به آن است.اسپیدان جاییست که استثنایی ترین سواحل مخصوص شیرجه و غواصی را در خود جای داده و شما با کمی آموزش و البته مهارت ٬ شیرجه و ورزشهای آبی را هم به خاطرات خوب خود از مالزی اضافه خواهید کرد.از آنجایی که رسالت ما درمجموعه ی سالیان سفر برگزاری تورهای ارزان قیمت و در عین حال مهیج است.در لیست زیر میتوانید هزینه های کلی تور مالزی را برآورد کنید.
اقامت در مالزی: هزینه ی هر شب اقامت در مسافرخانه ها و متلهای مالزی چیزی بین ۳۰ الی ۵۵ رینگیت ( ۲۲۵۰۰ الی ۴۲۰۰۰ تومان است).البته در مورد هتلها قیمت ها متفات است.قیمت تکخوابه ها در حدود ۵۷۰۰۰ تومان و دوخوابه ها ۷۵۰۰۰ تومان میباشد.البته این قیمت پایه ی هتلها میبشد و طبیعتا با افزایش کیفیت و خدمات هتل٬ قیمتها نیز افزایش میابد.
غذاهای مالایی : قیمت ها از حدود ۴ رینگیت شروع میشود ولی یک وعده غذای استاندارد در غذاخوری های تروتمیز چیزی در حدود ۱۱ رینگیت ( ۸۵۰۰ تومان ) میشود.رستورانهای مجلل مطمعنا گرانتر هستند.سرو هر وعده ی غذایی در رستورانها از ۷ رینگیت شروع شده و در نهایت ۲۰ رینگیت مجللترین غذایی است که میتوانید پیدا کنید.(قیمتها حتی نسبت به ایران هم کمتر است)
 
 
ورزش های آبی در مالزی:.همگان به این نکته اذعان دارند که دنیای زیر آب بسیار زیبا و فوق العاده است.دنیای ناشناخته ای با انواع صخره های مرجانی  و موجودات دریایی.تور مالزی فرصتی منحصر به فرد برای تجربه های نوین است. شما میتوانید تنها با پرداخت ۶۲۰۰۰۰ هم ازیکی از زیباترین سواحل دنیا نهایت لذت را برده وهم یک دوره ی کامل آموزش غواصی را در مالزی طی کرده و در پایان گواهی بین المللی آنرا دریافت کنید.
جاذبه های توریستی در مالزی : خبر خوش برای آندسته از هموطنانمان که برای یک بازدید یک ساعته از مسجد ایاصوفیه چیزی در حدود ۲۶۰۰۰۰ تومان پرداخت کرده اند(برای ۴ نفر).شاید باورش سخت باشد ولی بیشتر جاذبه های توریستی مالزی کاملا رایگان هستند.مکانهایی که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم تماما رایگان هستند و جهت بازدید حتی یک ریال هم از شما دریافت نمیشود.
 
 
قصر سلطان عبدالصمد :تور مالزی این امکان را برای شما فراهم آورده است که بازدیدی رایگان  از باشکوهترین بنای مالزی در قرون گذشته داشته باشید. قصری که یادگار استعمارگران انگلیسیست.سبک معماری هندی انگلیسی این بنا با بالکنهای قوسی شکل و برج های گنبدی٬ قصه های علاءالدین را برایمان تداعی میکند.قصر سلطان در میدان جمهوری کوآلالامپور واقع شده است.در کنار بازدید از این معماری تحسین برانگیز میتوانید بازدیدی هم از نمایشگاه بزرگ آثار نقاشی هنرمندان مالایی داشته باشید.بازدید از این نمایشگاه این امکان را برای شما فراهم می آورد که با هنر تاریخی مالزی آشنا شده و به قول معروف با یک تیر دو نشان بزنید.
 
محله ی چینی ها: شاید معابد چینی این محله در مقایسه با معابد قدیمی پکن قدیمی و معتبر نباشند ولی تور مالزی این قابلیت را دارد که چشم اندازی از فرهنگ و سنت چینی ها را با کمترین هزینه ی ممکن فراهم آورد.معابدی با تزیینات بسیار و ستونهای قرمز رنگ و معماری تلفیقی غربی شرقی در کنارخدایان و افسانه های باستانی چین هر بیننده ای را محو ظرافت و زیبایی خود میکند.
 
باغ گیاه شناسی پردانا: این باغ که قبلا با عنوان باغ تامان یا باغ دریاچه نیز شناخته میشده است.در پارک میراث کوالالامپور واقع شده و از آن همواره به عنوان ریه ی سبز پایتخت یاد می شده است.این مجموعه ی گیاه شناسی در اصل به عنوان یک پارک تفریحی ایجاد شده ولی با کشت گیاهان گرمسیری ٬ باغ بازسازی شده و امروزه به یک مقصد هدف جهت تور مالزی تبدیل شده است.باغ گیاهشناسی کوالالامپورباوجود قرار داشتن در وسط این کلانشهر شلوغ٬ امروزه با داشتن هزاران نوع از گیاهان گرمسیری حس بودن در جنگلهای گرمسیری را در مخاطب ایجاد میکند.اگر تا به حال به جنگل های استوایی نرفته اید باغ گیاهشناسی پردانا را فراموش نکنید
 
گالری موزه ی هنرهای قومی: این گالری موزه در بازار مرکزی کوالالامپور واقع شده و با ورود به آن حس کامل پیدا کردن جزیره ی گنج را پیدا میکنید.اولی مینی موزه ی خصوصی مالزی امروزه تبدیل به محلی برای آموزش های تخصصی سبک های غنی و متنوع شده است.یک گالری بسیار زیبا از آثار آبرنگ در کنار صنایع دستی شرقی این امکان را برای مسافران تور مالزی به وجود آورده تا در مجموعه ای منحصر به فرد امکان خرید هر آنچه را که مربوط به فرهنگ و هنر مالایی هاست فراهم شود.سوغاتی های خود را با خیال راحت از این موزه خریداری کنید زیرا در هیچ جای دیگر چنین تنوعی از صنایع دستی مالایی وجود ندارد.

 

پارک تالابی راه خورشید (  Sunway Lagoon Theme Park)

 
پارک ۸۰ هکتاری راه خورشید بزرگترین پارک تفریحی ورزشی کوآلالامپور با انواع و اقسام تفریحات مهیج و منحصر به فرد میباشد.این پارک از پنج بخش اصلی و متفاوت پارک آبی ٬پارک ترس ٬ پارک تفریحی ٬ پارک شگفتی ساز و پارک حیات وحش تشکیل شده است. محیط سرسبز و بسیار زیبای پارک در کنار سرمایه گزاری های فراوان سبب شده تا راه خورشید از  لحاظ بزرگی ٬ تنوع و امکانات به کار گرفته شده بی نظیرترین و مجهزترین پارک تفریحی مالزی و شرق آسیا شود.پارک آبی این مجموعه با داشتن بخشهایی چون شبیه ساز موج سواری ٬ سرسره ی سرعتی ٬ سرسره ی پیچ در پیچ و آبشارها و موج های مصنوعی از بزرگترین و منحصر به فرد ترین پارکهای آبی جهان باشد.ضمنا اگر به دنبال یادگیری غواصی در محیطی ایمنتر و با صرف هزینه ای کمتر هستید تور کوآلالامپور این امکان برای شما فراهم شده تا در بزرگترین ساحل مصنوعی جهان و باکمک بزرگترین مدرسان این رشته ٬ غواصی را بسیار سریع تر و آسانتر بیاموزید ولی به حال ورزشهای آبی با تمام هیجانات و لحظات فراموش نشدنی آن ٬ به این اندازه نیست تا ضربان قلبتان را به بیشترین مقدار آن در تمام عمرتان برساند.اگر به این اندازه جسور هستید که در محیطی سه بعدی و با کمک عینکهای مخصوص تجربه ی مجازی به جنگ با زامبیها و خون آشامها بروید و یا در کلبه ی وحشت آن هولناک ترین تجربه ی زندگیتان را تجربه کنید پارک وحشت منتظر شماست واما برای آندسته از افرادی که عاشق ورزشهای مهیج و سرعتی هستند و ترسی هم از مارها و جانوران گزنده ندارند٬ پارک شگفتی تنها نقطه ایست که میتوانند تمام این هیجانات را تجربه کنند.از بانجی جامپینگ ۲۰۶ متری و گشت موتوری در جنگل گرفته تا کارتینگ و صخره نوردی و پینت بال .بخش های مجزا و متنوع پارک سبب شده تا همه ی افراد از بودن در این مجموعه لذت ببرد.از کودکان و هنرمندان گرفته تا پژوهش گران و دانشمندان. بخشی که در ادامه به معرفی آن میپردازیم یکی از زیباترین و متنوع ترین بخشهای پارک است.بخش حیات وحش پارک با حفظ ساختار طبیعی و وحشی خود با داشتن بیش از ۱۵۰ گونه ی جانوری یکی از منحصر به فرد ترین پارکهای جهان میبشد.محیط طبیعی و وحشی پارک در کنار قلمرو متنوع جانوری آن سبب شده این مجموعه به عنوان یکی از طبیعی ترین و منحصر به فردترین پارک های وحش کوالالامپور و دنیا شناخته شود.
ساعات بازدید : ۱۱ صبح الی ۶ عصر
 
 
 

بازار سان وی پیرامید کوالالامپور

سان وی پیرامید تنها در چند قدمی پارک تفریحی سان وی لاگون قرار دارد و یک تجربه خرید منحصر به فرد را برای بازدیدکنندگان به ارمغان می آورد. این مرکز خرید، با نقش های مصری، در یک هرم بزرگ واقع شده است و یک ابوالهول تاریخی در ورودی آن به بازدیدکنندگان خوش آمد می گوید.
مرکز خرید سان وی پیرامید اولین مرکز سرگرمی و خرید در مالزی و یکی از کامل ترین بازارهای مالزی برای خرید به شمار می رود. گذرگاه آسیایی در طبقه اول مملو از آخرین مد لباس و کیچ آسیایی است. در مرکز دیجیتال، شما می توانید با خیال راحت خود را سرگرم کنید زیرا چندین رستوران و فست فود در این مرکز خرید وجود دارند که می توانید با خوردن غذا در آنجا خود را شارژ و برای ادامه خرید آماده کنید.
اگر می خواهید مدتی استراحت کنید، می توانید در سینما چند سالنه TGV یک فیلم تماشا کنید، به بولینگ سان وی مگا لینز بروید، تیراندازی با تیرکمان در فضای بسته را امتحان کنید یا یک جفت اسکیت بپوشید و در اولین پیست سرپوشیده اسکی رو یخ مالزی اسکیت بازی کنید.
راه های رسیدن به بازار سان وی پیرامید کوالالامپور:
از راه زمینی
سان وی لاگون در شهر بندر سان وی در پتالینگ جایا واقع شده است. شما می توانید از طریق شبکه ای از بزرگراه ها (بزرگراه فدرال، بزرگراه دامانسارا-پوچونگ، بزرگراه نیو پانتای و بزرگراه کساس) به این منطقه دسترسی پیدا کنید؛ همچنین با 15 دقیقه رانندگی از کوالا لامپور می توان به این پارک رسید. پارکینگ سان وی لاگون فضای زیادی برای پارک خودروها دارد.
اتوبوس
اگر از کوالا لامپور(کوالا لامپور سنترال/بازار مرکزی) به اینجا می آیید، اتوبوس های سریع ایسیر کوالا لامپور به شماره U63 یا U67 را سوار و در سان وی پیرامید پیاده شوید. اتوبوس های عمومی زیادی نیز از مناطق دیگر به اینجا می آیند - تنها کافی است جزئیات آن را از مسئول هتل خود سوال کنید.
اتوبوس ایاب و ذهاب رایگان
روزانه اتوبوس های ایاب و ذهاب رایگان هر 25 دقیقه یکبار و از ساعت 7 صبح تا 9.30 شب در اطراف شهر بندر سان وی حرکت می کنند. در آخر هفته ها و تعطیلات عمومی، این اتوبوس ها از ساعت 9 صبح تا 9.30 شب کار می کنند. ایستگاه های آن در هتل سان وی پیرامید، هتل و چشمه تفریحی سان وی، مرکز خرید سان وی پیرامید، ورودی سان وی لاگون و مرکز درمانی سان وی قرار دارند.
     
  
آکواریوم کوآلالامپور
این آکواریوم با حجمی بالغ بر ۵۰۰۰ مترمکعب بزرگترین آکواریوم بوده و با دارا بودن بیش از ۱۵۰ گونه ی جانوری ائم از ماهی ها ٬مرجان ها و دیگر موجودات آبزی یکی از عظیم ترین منابع اکوسیستمی دنیا را در خود جای داده است.اما جالبترین و در عین حال مهیج ترین قسمت این مجموعه ی عظیم و فوق العاده تونل آکواریوم ۹۰ متری آن میباشد.این آکواریوم به حدی بزرگ است که میتوانید در آن شنا کرده و ماهیان را از نزدیک لمس کنید.البته اگر جرات رویایی با کوسه ها و مارماهی ها را داشته باشید.هر چند غواصی در آکواریوم احتیاج به ایمنی و آموزشهای خاص دارد ولی به هر حال شدنیست و با کمی پشتکاروحوصله از پس آن برخواهید آمد.البته شگفتی های این آکواریوم تنها محدود به این موارد نیست.ابتکار جالب دیگر این مجموعه امکان ماهی گیری در آکواریومی ۲.۵ میلیون لیتری ٬ همراه با آموزش و تمرین عملی برای آماتورهاست که البته تنها مختص به روزهای دوشنبه و چهارشنبه میباشد.از آنجا که این آکواریوم یکی از جاذبه های توریستی مالزیست برای بازدید ازآن میبایستی حداقل از یک هفته قبل از شروع تورمالزی اقدام به خرید و رزرو بلیط نمود.از آنجا که دیدنی های کوآلالامپور بسیار گسترده است ٬ امکان گنجاندان تمام نقاط توریستی در قالب تور مالزی وجود ندارد.بنابراین اگر مکان خاصی را مدنظر دارید حتما با ما هماهنگ کرده تا بعدا در زمینه ی رزرو بلیط و دیگر مسائل مربوط به آن با مشکلی مواجه نشوید.
ساعات بازدید : ۱۱ صبح الی ۸ شب
غذاخوری های ارزان قیمت جالان الور
اگرچه سرو غذا در رستورانهای دریایی و شیک کوآلالامپور بسیار لذتبخش است ولی ما به شما توصیه میکنیم که حتما غذاخوری های جالان الور را امتحان کنید.صاحبان این رستورانها اکثرا از مهاجرین و افراد غیربومی هستند و به همین علت تنوع و گستره ی غذاهای این منطقه بسیار زیاد است.نرخ فوق العاده متناسب غذاهای دریایی و فرهنگ چند ملیتی این خیابان سبب شده که به عنوان قلب آشپزی شهر شناخته شود.ویژگی برجسته ی این غذاخوری ها سرو غذا در خارج رستوران و در فضای باز اطراف آن است.هرچند هر نوع غذایی را میتوان در منوی این رستورانها پیدا کرد ولی ویژگی اصلی و منحصر به فرد این غذاخوری ها طبخ انواع و اقسام غذاهای دریاییست.از میگو و صدف دریایی گرفته تا انواع ماهیان و آبزیان دریایی.منوی زنده و در دسترس غذاها عملا حق انتخاب را از شما خواهد گرفت.قیمت بسیار پایین و تنوع بالای غذاها هر رهگذری را شگفت زده خواهد کرد.اگر شماهم هوس غذاهای دریایی کرده اید کافیست تنها سوار مترو شده و در ایستگاه بوتیک بینتاگ از مترو پیاده شوید.در انتخاب یک مقصد توریستی به این نکته توجه داشته باشید که تنها هتل های لوکس و خیابانهای پر زرق و برق ملاک انتخاب نیستند.ویژگی اصلی و مهم هر تور خارجی ائم از تور مالزی و یا هر تور خارجی دیگری بایستی تنوع مقاصد توریستی آن باشد.مجموعه ی سالیان سفر با تجارب بسیار در زمینه ی جهانگردی و تورهای خارجی همواره سعی بر این داشته که با رصد جاذبه های توریستی ٬ متنوع ترین و به صرفه ترین تور ممکن را اجرایی نماید.

 

بازار مرکزی کوآلالامپور
از آنجایی که مالزی کشوری چند نژادی و دارای فرهنگ ها و آداب و رسوم های متفاوت است به تبع آن بازارهای آن نیز با چنین تنوعی خو گرفته است.نژادهای مالایی ٬ چینی و هندی این شهر در کنار مذاهب اسلام ٬ بودا و برهمایی سبب گستره ی بسیار متنوعی از کالاها و خدمات در بازارها و مراکز دادوستد شهر شده است.یکی از قدیمی ترین و بزرگترین این بازارها بازار مرکزی کوآلالامپور است.این بازار با قدمتی بیش از ۹۰ سال مرکز اصلی تجارت و خرید و فروش شهر است.بعد از بازسازی بازار در سال ۱۹۸۰ و تاکید بیش از پیش بر هویت و ساختار سنتی آن سبب شد تا این بازار بیشتر به عرضه ی محصولات فرهنگی و پوشاک بپردازد.اگر به دنبال خریدی به صرفه و معقول هستید حتما سری هم به بازار مرکزی بزنید. بوتیک های بسیار بزرگ ٬غرفه های فروش صنایع دستی و رستورانهای محلی از ویژگی های اصلی این بازار است.از دیگر ویژگی های برجسته ی این بازار وجود غرفه های متنوع عرضه و فروش کالاهای ارزان قیمت چینی ٬ هندی و مالاییست.جشنواره های متنوع کوآلالامپور فرصتی بی نظیر برای خرید سوغاتی و مایحتاج سفر با تخفیف های باورنکردنی است.جشنواره هایی مانند سال نو چینی ٬ هاری رایا ٬ دیپاوالی و رمضان از جمله رویدادهایی است که با شکوه و جلوه ی خاصی برگزار میشود بنابراین اگر به دنبال خریدی ارزان و باکیفیت هستید کافیست تنها با ما در این زمینه مشورت کنید.با ما بهترین و ارزانترین تور مالزی را تجربه خواهید کرد.
ساعات بازدید : هر روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب

 
باغ پرندگان کوآلالامپور

باغ ۳۰ هکتاری پرندگان کوآلالامپور با بیش از ۳۰۰۰ پرنده از ۲۰۰ گونه ی منحصر به فرد از پرندگان جهان بزرگترین باغ پرندگان سرپوشیده ی جهان میباشد.این باغ به بخش های مختلفی چون باغ طوطی ها ٬ باغ فلامینگوها ٬باغ کبوترها و ... تقسیم شده است ولی بیشتر پرندگان این مجموعه ها میتوانند آزادانه از بخشهای خود فراتر رفته و در سراسر باغ به گردش بپردازند.از بزرگترین پرندگان دنیا چون عقابها و کرکسها گرفته تا پرندگان کوچکی چون شهدخوارها و مگسخوارها را میتوانید در این مجموعه ی زیبا و منحصربه فرد مشاهده نمایید. از دیگر ویژگی جالب این باغ وحش امکان وارد شدن به زیستگاه پرندگان و برقراری ارتباط نزدیک با بیش از ۶۰ گونه از آنها میباشد.طبیعتا جالب ترین قسمت باغ هم مربوط به طوطی هاست جایی که میتوانید حتی به آنها غذا داده و یا با آنها عکس یادگاری بیندازید.بیشترین تنوع نژادی نیز مربوط به همین قسمت میباشد.از طوطیان سخنگو گرفته تا نژادهای نایاب و ممتاز طوطیان آمازونی را میتوانید در این باغ پیدا کنید.ولی باغ پرندگان تنها منحصر به پرندگان و زیستگاه های آنها نیست.ایستگاه قایقرانی ٬ مجموعه ی تفریحی برای کودکان ٬ رستوران و کافه ی باغ از دیگر امکانات این مجموعه ی سی هکتاریست. .هر چند مالزی کشوری زیبا و با جاذبه های فرهنگی و تاریخی بسیار است ولی باغ پرندگان کوآلالامپور به عنوان بزرگترین باغ سرپوشیده ی جهان از جاذبه های خارق العاده ایست که مختص به مالزی بوده و در هیچ جای دیگری از دنیا مشابه و همانندی برای آن وجود ندارد.تور مالزی فرصت ویژه ای برای طبیعت دوستان و پژوهشگران حوزه ی محیط زیست میباشد.جنگلهای گرمسیری مالزی با بیشترین تنوع جانوری و گیاهی درشرق آسیا از منحصر به فردترین جنگلهای دنیا جهت مطالعات و پژوهش های جانوریست.
ساعات بازدید : ۹ صبح الی ۶ عصر


تور مالزی (کوالالامپور)

هنگامی که شما یک مقصد توریستی را جهت گذران تعطیلات انتخاب میکنید.مطمعنا مکانهایی وجود دارد که به عنوان سرآمد و شاخصه ی آن منطقه شناخته میشود.به عنوان مثال تور پاریس بدون ایفل تقریبا غیرممکن به نظر میرسد و یا در بازدید از رم ٬ حتما سری به کالزیوم خواهید زد.اما در رابطه با کوآلالامپور.این شهر زیبا و سرسبز با شاخصه های چند فرهنگیش چندسالیست که روند توسعه ی بسیار سریعی داشته و امروزه به عنوان یکی از برترین مناطق جذب گردشگر در دنیا شناخته میشود.جاذبه های گردشگری این شهر به حدی فراوان است که از دست دادن هریک از آنها خسران بزرگیست.اگر برای اولین بار میخواهید به مالزی بروید ٬ توصیه ی ما این است که این سفر را حتی الامکان سعی کنید در قالب تور مالزی انجام دهید زیرا کشور چند فرهنگی و چند ملیتی مالزی با تمام نقاط مثبتی که دارد برای مسافران مستقل کمی گیج کننده است مخصوصا به دلیل زبان بومی ٬ آداب و رسوم و قوانین عجیب و غریب.شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چرا تور ما را باید انتخاب کنید؟

چرا ما؟ 
زیرا ما با تجربه ی بسیار در زمینه های فعالیت های توریستی و جهانگردی از برترین شرکتهای خدمات مسافرتی بوده و کارشناسان ما با رصد دقیق هتل ها ٬ مکانهای گردشگری و رستوران ها ٬ مقرون به صرفه ترین و در عین حال باکیفیت ترین تور مالزی را برای شما به ارمغان می آورند. اگر تا به حال تجربه ی تورهای خارجی را داشته اید حتما متوجه این نکته شده اید که بیشتر شرکت ها صرفا به کلی گویی درباره ی شهرهای و هتلهای هدف پرداخته و از پرداختن به جزئیات و مکانهایی توریستی شهرها اجتناب میکنند ولی مجموعه ی سالیان سفر با ارائه ی برنامه ی دقیق و درعین حال جامع٬ تمام ظرفیتها و مقاصد توریستی را به شما نشان خواهند داد.نکته ی مهم دیگری که ما در تورهای مالزی مورد توجه قرار میدهیم گنجاندن تمامی جاذبه های توریستی در یک تور مطمعن و ایمن است.به جرات میتوان گفت که هیچ شرکت دیگری به اندازه ی ما این تعداد جاذبه ی توریستی را در برنامه ی خود ندارد.در ادامه به معرفی مقاصد توریستی و برنامه ی زمانبندی شده ی بازدیدها میپردازیم .
 

برج مناره

تور مالزی

این برج بعد از برجهای دوقلوی پتروناس بلندترین و درعین حال شناخته شده ترین برج کوآلالامپور می باشد که با الگوگیری از معماری ایرانی اسلامی (مقرنس کاری و کاشیهای گل دار ) یکی از زیباترین و جذاب ترین برج های مخابراتی دنیاست.این برج با ۴۲۱ متر ارتفاع در دل یکی از قدمی ترین جنگل های کوآلالامپور ( جنگل آناناس ) واقع شده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در هنگام ساخت بنا نهایت تلاش دست اندرکاران ساخت برج بر این بوده که توازن طبیعی محیط حفظ شود.به همین دلیل شما در عین بازدید از برج میتوانید از چشم انداز زیبای جنگل های اطراف آن نیز لذت ببرید. از دیگر ویژگی های این برج میتوان به رستوران گردان ٬ آمفی تئاتر ٬ استخر آبشاری ٬ هلیکوپتر اجاره ای و فروشگاه های صنایع دستی آن اشاره کرد.
ساعات بازدید :
روزهای کاری : ۹ صبح الی ۱۰ شب 
روزهای تعطیل : ۹:۳۰ صبح الب ۱۰ شب

برج های دوقلوی پتروناس

تور مالزی

این برجها با ۴۵۲ مترارتفاع زمانی بلندترین برجهای روی زمین بودند.۸۸ طبقه ساختمان که با پلی ۱۷۵ متری به همدیگر به هم وصل شده و اکنون به عنوان بلندترین برجهای دوقلوی دنیا همچنان رکوددار هستند.معماری این سازه ی غول پیکر با الهام از معماری اسلامی و با سرمایه گزاری شرکت نفتی پتروناس ساخته شد و اکنون دفترمرکزی شرکت های بزرگی همچون مایکروسافت ٬ بوئینگ ٬ بلومبرگ ٬ الجزیره ٬ مک کینسی و پتروناس است.علاوه بر بازارها و پارک های فراوانی که اطراف برج را احاطه کرده اند ٬ پتروناس میزبان جاذبه های گردشگری ویژه ای همچون گالری هنر ٬ مرکزعلوم و نمایشگاه دائمی صنایع نفتی میباشد.این نمایشگاه که از مشهورترین نمایشگاه های حوزه ی نفت بوده ضمن بررسی تاریخچه ی نفت ٬ مکانی برای نمایش آخرین دستاوردهای حوزه ی نفت ٬ گاز و پتروشیمیست.یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه برج های دوقلوی پتروناس ٬ سالن کنسرت بسیار زیبای آن است که با الگو گرفتن از معماری قرن ۱۹ اروپا ٬ محیطی کلاسیک و رویایی برای اجرای باشکوه ترین ارکسترسمفونیک های دنیاست.از دیگر ویژگی های برجسته ی پتروناس وجود پل هوایی در ارتفاع ۱۷۵ متریست که با قرار گرفتن برروی آن از یک چشم انداز  جذاب ٬ دیدنی و بسیار زیبا بهره مند خواهید شد.
ساعات بازدید : 9 صبح الی ۷ عصر ( به غیر ازجمعه ها ساعت ۱ الی ۲.۵ جهت نمازجمعه )
مکان : ایستگاه مونوریل هتل کنکورد ٬ بین خیابان های جلان آمپانگ و جلان راجا
ویزای تضمینی کانادا
وقت سفارت تور ارمنستان