تور سنگاپور
پکیج تور سنگاپور

تور سنگاپور هتل کوالیتی هتل مارلو

تور سنگاپور هتل کوالیتی هتل مارلو

Quality Hotel Marlow
تور سنگاپور هتل رویال کویینز

تور سنگاپور هتل رویال کویینز

Hotel Royal Queens
تور سنگاپور هتل رویال نیوتن

تور سنگاپور هتل رویال نیوتن

Royal Hotel
تور سنگاپور هتل چنسلر

تور سنگاپور هتل چنسلر

Chancellor Orchard Hotel
تور سنگاپور هتل اورچارد

تور سنگاپور هتل اورچارد

Orchard Hotel Singapore
تور سنگاپور هتل اورچارد پاراد

تور سنگاپور هتل اورچارد پاراد

Orchard Parade Hotel
تور سنگاپور هتل فراگرانس امپریال

تور سنگاپور هتل فراگرانس امپریال

Fragrance Imperial Hotel
تور سنگاپور هتل کاپتورن کینگ

تور سنگاپور هتل کاپتورن کینگ

Copthorne King's Hotel
تور سنگاپور هتل گرند کاپتورن

تور سنگاپور هتل گرند کاپتورن

Grand Copthorne Waterfront Hotel
تور سنگاپور هتل گرند سنترال

تور سنگاپور هتل گرند سنترال

Grand Central Hotel
تور سنگاپور هتل فوراما ریور فرانت

تور سنگاپور هتل فوراما ریور فرانت

Furama RiverFront Hotel
تور سنگاپور کوالیتی هتل مارلو

تور سنگاپور کوالیتی هتل مارلو

3 شب و 4 روز در نونا
تور سنگاپور هتل گرند پارک سیتی هال

تور سنگاپور هتل گرند پارک سیتی هال

3 شب و 4 روز در سیتی هال
تور سنگاپور هتل کویین

تور سنگاپور هتل کویین

3 شب و 4 روز در بوگیس
تور سنگاپور

 

با رشد روزافزون صنعت گردشگری در ایران و رونق گرفتن بازار تورهای خارجی، زمینه برای مسافرت به کشورهایی فراهم شد که تا پیش از این، کمتر گردشگری حتی فکر سفر به آن‌ها را در سر می‌پروراند. تور سنگاپور یکی از تورهایی‌ست که در سال‌های اخیر توانسته است برای خود در میان گردشگران جایی باز کند و سهم تقریباً خوبی از سفر به شرق آسیا را به خود اختصاص دهد. ویژگی تور سنگاپور که آن را از سایر تورهای شرق و جنوب شرق آسیا متمایز می‌کند، این است که اگر پیش از سفر در مورد آن به درستی تحقیق نکنید و تنها با دیدن چند عکس به این کشور سفر کنید، در لحظه اولی که وارد فضایی شهری شدید، مسلماً شوکه خواهید شد. عکس‌هایی که از شهرهای بسیار مدرن سنگاپور در فضای مجازی وجود دارد، تنها بخش کوچکی از معماری و تفریحات حیرت‌انگیز این کشور به شمار می‌روند. 
اتفاق عجیبی که در تور سنگاپور به وضوح قابل‌ملاحظه است، این است که اکثر ساختمان‌های مدرن سنگاپور و مراکز تفریحی و اقامتی این کشور، در سال‌های اخیر ساخته شدند و تازگی قابل‌درکی در جای‌جای شهر به چشم می‌خورد. جاذبه‌های مصنوعی بسیار بزرگی در این کشور وجود دارد؛ به عنوان مثال احداث آکواریم S.E.A که بزرگ‌ترین آکواریوم دنیا است، به تنهایی نام سنگاپور را در صدر اخبار گردشگری جهان قرار می‌دهد. 
اما تعجب نکنید اگر در تور سنگاپور متوجه شدید که ده‌ها و صدها جاذبه تفریحی و دیدنی دیگر نظیر همین آکواریوم در این کشور وجود دارد.  چنان‌چه که اگر مسافر سنگاپور شدید، باید خود را برای تجربه شگفتی‌های فراوانی آماده کنید. 
تور سنگاپور
سنگاپور دومین بازار بزرگ کازینوی جهان است و شاید برای‌تان عجیب باشد که این کشور کوچک، چهارمین مرکز اقتصادی شکوفا در دنیا محسوب می‌شود. سهم بسیار زیادی از این پیشرفت‌ها، مرهون بها دادن بسیار زیاد به صنعت گردشگری در سنگاپور بوده است و شاید سهم بزرگ‌تری هم مربوط به سومین مرکز پالایش نفت جهان باشد.

هتل های تور سنگاپور

مراکز اقامتی بسیار ویژه‌ای در تور سنگاپور وجود دارد که می‌تواند همه جور سلیقه‌ای را به راحتی پوشش دهد و فضای موردعلاقه گردشگران را در اختیارشان قرار دهد. هتل‌های سنگاپور در دسته‌بندی‌ها و قیمت‌های مختلفی، آماده خدمت‌رسانی به مهمان‌ها هستند و مشکلی از بابت هتل در این تور وجود ندارد. 
پروازهای سنگاپور هم به صورت روزانه و با هواپیماهای مطلوبی از ایران انجام می‌شوند، تا دیگر هیچ مشکلی برای سفر به سنگاپور وجود نداشته باشد و ایرانی‌ها بتوانند بدون دغدغه و دردسر از این کشور شگفت‌آور دیدن کنند. 

حمل و نقل در تور سنگاپور

نکته‌ای که در مورد تور سنگاپور نباید فراموش کرد این است که مساحل کل کشور سنگاپور از مساحت شهر تهران کمتر است! و سیستم حمل و نقل بسیار مدرن و بزرگی که در این کشور وجود دارد، قادر است مسافران درون‌شهری را در مدت زمانی بسیار کوتاه، از شمال این کشور به جنوب این کشور برساند!! قطارهای شهری و مونوریل‌هایی که سیمای شهرهای سنگاپور را هیجان‌انگیز می‌کنند، تنها بخشی کوچکی از ده‌ها روش حمل و نقل عمومی و خصوصی در این کشور هستند. 
رتبه دوم جهانی سنگاپور در آی تی، سبب شده است که بسیاری از کارها در تور سنگاپور توسط سیستم‌های الکترونیکی تسهیل شود و ایرانی‌هایی که از تور سنگاپور برگشته‌اند، همگی به این مهم اذعان کرده‌اند که سنگاپور کشوری فوق مدرن است و مردمش بسیار باهوش هستند.

تورهای ترکیبی سنگاپور

به این دلیل که سنگاپور کشور بسیار کوچکی‌ست و تورهای سنگاپور می‌توانند در مدت زمان کوتاهی انجام شوند، تورهای ترکیبی دیگری هم برای این کشور در نظر گرفته شده که به عنوان مثال می‌توان از تور مالزی و سنگاپور نام برد. البته این به آن معنا نیست که تور سنگاپور جاذبه‌های کمتری دارد؛ سالیان سفر این نوید را به گردشگران می‌دهد که برای دیدن کردن از تمام جاذبه‌های دیدنی و طبیعی سنگاپور و همین‌طور تجربه تفریحات متنوع آن به 4 یا 5 تور 8 روزه سنگاپور احتیاج خواهید داشت.
نکته دیگر در مورد این تور، آسان و ارزان بودن ویزای سنگاپور است. این ویزا به راحتی و با پرداخت 30 تا 40 دلار قابل دریافت است و در مدت زمان کوتاهی به دست گردشگران می‌رسد. البته سالیان سفر مراحل ویزای همراهانش را پی‌گیری خواهد کرد و مسیر راحت‌تری را برای اخذ ویزای آن‌ها انتخاب می‌کند که می‌تواند هم در وقت و هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی کند.

غذا در تور سنگاپور

رستوران‌های بسیار متنوع سنگاپور هم  یکی از بهترین تفریحات تور سنگاپور محسوب می‌شوند و غذا خوردن می‌تواند به تفریحی دلچسب در سنگاپور بدل شود. کیفیت بسیار بالای رستوران‎هایی که انواع منوهای جهانی را در اختیار مهمان‌های‌شان می‌گذارند و فضاهای مدرن و اعجاب‌آور رستورانی این کشور، می‌تواند این توره را به یکی از خوشمزه‌ترین تورهای شرق آسیا تبدیل کند!البته رستوران هتل‌ها هم در رقابتی شدید با رستوران‌های خارج هتلی قرار دارند و آن‌ها هم سهم زیادی از این تنوع رستورانی را به دوش می‌کشند.
نظر شما :
نام :
ایمیل :
ویزای تضمینی کانادا
وقت سفارت تور ارمنستان