تور سنگاپور
پکیج تور سنگاپور

تور سنگاپور هتل کاپتورن کینگ

تور سنگاپور هتل کاپتورن کینگ

3 شب و 4 روز در ریور ساید
تور سنگاپور هتل اورچارد

تور سنگاپور هتل اورچارد

3 شب و 4 روز در اورچارد
تور سنگاپور هتل اورچارد پاراد

تور سنگاپور هتل اورچارد پاراد

3 شب و 4 روز در اورچارد
تور سنگاپور هتل چنسلور

تور سنگاپور هتل چنسلور

3 شب و 4 روز در اورچارد
تور سنگاپور هتل رویال نیوتن

تور سنگاپور هتل رویال نیوتن

3 شب و 4 روز در نیوتن
تور سنگاپور کوالیتی هتل مارلو

تور سنگاپور کوالیتی هتل مارلو

3 شب و 4 روز در نونا
تور سنگاپور هتل گرند پارک سیتی هال

تور سنگاپور هتل گرند پارک سیتی هال

3 شب و 4 روز در سیتی هال
تور سنگاپور هتل گرند کاپتورن

تور سنگاپور هتل گرند کاپتورن

3 شب و 4 روز در واتر فرانت
تور سنگاپور هتل فوراما ریور فرانت

تور سنگاپور هتل فوراما ریور فرانت

3 شب و 4 روز در ریور ساید
تور سنگاپور هتل گرند سنترال

تور سنگاپور هتل گرند سنترال

3 شب و 4 روز در اورچارد
تور سنگاپور هتل کویین

تور سنگاپور هتل کویین

3 شب و 4 روز در بوگیس
تور سنگاپور هتل فراگرانس

تور سنگاپور هتل فراگرانس

3 شب و 4 روز در سلگی / ایمپریا

پکیج هتل تک سنگاپور - دانلود

خدمات پکیج: 

  سه شب اقامت در هتل با صبحانه +ترانسفر فرودگاهی  .
 + گشت نیمروزی + راهنمای تور+  سیم کارت برای هر اتاق یک عدد.
 

توضیحات:


1 – هزینه ویزا سنگاپور 30$ و دوبار ورود می باشد که شامل نرخ پکیج فوق نمی باشد و  قابل استرداد نخواهد بود.
2 – نرخ شبهای اضافه مربوط به کشور سنگاپور بوده و به صورت هر نفر هر شب محاسبه گردیده است و قابل
کسر کردن از نرخ پکیج نمی باشد.
3 – چنانچه تحویل ویزا در ایران باشد هزینه پست به قیمت فوق اضافه خواهد شد.
4 – چنانچه ورود مسافرین با پرواز قطری یا امارات به فرودگاه سنگاپور باشد برای  تحویل اصل ویزا در فرودگاه سنگاپور مبلغ 40 $
 برای رزرو یک نفر و برای یک نفر به بالا مبلغ 20$ به مبلغ فوق برای هر نفر  اضافه خواهد شد.
5 – برای تحویل ویزا در سنگاپور مسافرین ملزم به داشتن اسکن ویزا می باشند.
6 – کنسل نمودن هر رزرو برای سنگاپور تا یک هفته قبل از ورود مسافر با توجه به تصمیم هتل و  فصل متفاوت خواهد بود.
7 – در صورت رد شدن ویزای سنگاپور از طرف اداره مهاجرت کشور سنگاپور قوانین کنسلی طبق پکیج دارای شارژ خواهد بود.
8 – نرخ هتل Marina Bay Sands ثابت نبوده و قبل از ارسال در خواست حتما چک شود.


4شب کوالا-3شب سنگاپور
ویزا سنگاپور -ترانسفر زمینی بین کوالا و سنگاپور (5ساعت)
هتل  با صبحانه -گشت نیم روزی با ناهار کوالالامپور. گشت نیم روزی بدون ناهار سنگاپور .
ترانسفر فرودگاهی - راهنمای فارسی زبان در تور -یک عددسیم کارت برای هر اتاق .


ها به دلار آمریکا بوده و قیمت شبهای اضافه ، هرشب هر نفر میباشد.
شرایط صدور ویزا طبق قوانین کشور سنگاپور می باشد.
کنسل نمودن هتل، طبق  قوانین هتل می باشد.
رزروهای یک نفره و بعضی از پروازها شامل شارژ اضافه می گردد.
اتاق سه تخته و بچه با تخت به صورت یک اتاق دو تخته همراه با یک تخت اضافه می باشد.

تور سنگاپور

 زبان و فرهنگ سنگاپور

وجود تعداد بسیار زیاد معابد چینی ٬ کلیساها ٬ مساجد و پرستشگاه های هندی ٬ نشان از پختگی و قدمت بالای فرهنگی مردمان این منطقه است.شاید برای شما هم عجیب باشد ولی بیشتر این زیارتگاه ها در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و این از خود ویژگی های منحصر به فردیست که فقط مختص فرهنگ چند ملیتی سنگاپور میباشد. وجود جشنواره های بسیار زیاد چینی ٬ هندی ٬ مالایی و اسلامی سبب شده تا تور مالزی یکی از هیجان انگیزترین تورهای شرقی برای جهانگردان و محققان غربی باشد.جشنواره هایی مانند سال نو چینی ٬ تایپوسام ٬ رمضان و سال نو میلادی از جمله جشنواره هایی است که در سنگاپور با شکوه هرچه تمام تر برگزار میشود.هرچند که تنوع فرهنگی فقط مختص به سنگاپور نیست و امروزه بسیاری از کشورهای دنیا کم و بیش در معرض جهانی سازی قرار گرفته اند.ولی سنگاپور بیش از اینکه تاثیر پذیر باشد ٬ تاثیرگزار بوده است.شاید جهانی سازی توانسته باشد یک سرزمین وسیع مانند هندوستان را طی صدها سال به سرزمینی چندفرهنگی تبدیل کند ولی در هیچ جایی از دنیا نمیتوانید شهری را پیدا کرد که به این اندازه از رشدوشکوفایی رسیده باشند که به تنهایی بتواند کشورهای دیگر را تحت تاثیر خود قرار دهد.تاثیر این تنوع و دگرگونی را میتوان حتی در محله ها ٬  بازارها ٬ مراکز خرید ٬ غذاها و حتی زبان سنگاپور مشاهده کرد.بازار عربها ٬ بازار هندوها ٬ بازار چینی ها و بازارهای بین المللی از نشانه های بارز این خصوصیت منحصر به فرد سنگاپور است.هر چند تمام جنبه های فرهنگی سنگاپوریها جالب و منحصربه فرد است ولی عجیب ترین و زیباترین ویژگی سنگاپوری ها زبان آنهاست. این زبان که در گویش محلی به سینگیلیش معروف است ترکیبیست از انگلیسی ٬ مالایی ٬ هوکی ٬ تچی ٬ کانتونی و تامیل . در رابطه با غذاهای سنگاپوری هم خیالتان از هر جهت راحت باشد.وجود تعداد بسیار زیاد مهاجر از سراسر دنیا سبب شده که سنگاپور کانون سرآشپزان بین المللی باشد.مرکز غذایی ماکسول جاییست که میتوانید هر نوع غذایی را از هرنقطه ی دنیا که تصور کنید٬ در رستورانهای ارزان قیمت آن سفارش دهید.

تاریخچه ی سنگاپور

اولین سوابق تاریخی به دست آمده از متون کهن چینی حاکی از آنست که اولین ساکنان این جزیره ٬ ملوانان چینی ای بودند که در قرون سوم میلادی در مسیرهای دریایی همجوار با سنگاپور به تجارت دریایی اشتغال داشته اند.باوجود اینکه این جزیره بیش از ۱۷۰۰ سال در نگاشته های چینی با نام پو لو چانگ شناخته میشده و مکانی آشنا برای ملوانان چینی بوده است ولی به هر حال تا قرن چهارده میلادی این جزیره همچنان گمنام و ناشناخته باقی میماند تا اینکه دراین دوره شاهزاده ای شرقی حین دنبال کردن یک حیوان افسانه ای وارد این جزیره میشود.این شاهزاده ی سریلانکایی که به شدت تحت تاثیر زیبایی و شکوه این جزیره قرارگرفته بود ٬ شروع به ساختن شهری جدید در این جزیره مینماید.نام امروزی سنگاپور برگرفته از یک عبارت باستانی سانسکریت به نام سیمها پورا است.سیمهاپورا به زبان سانسکریت به معنی شهرشیرهاست و این همان نامی است که این شاهزاده ی سریلانکایی برای اولین بار برای نامیدن این جزیره از آن استفاده نموده است.جهش فوق العاده ی سنگاپور از قرن نوزده میلادی و همزمان با ورود جهانگردان اروپایی به این منطقه آغاز شد.پدر سنگاپور نوین استمفورد رافلز همان کسیست که برای اولین بار تمدن و شهرسازی به معنای امروزی را در سنگاپور توسعه داد.تا جایی که امروزه سبک معماری رافلز به عنوان شناخته شده ترین سبک معماری سنگاپور شناخته میشود و بسیاری از بناهای قدیمی این شهر از روی این الگو ساخته شده است ( سبک پالادیان ). ولی توسعه ی عجیب و سریع سنگاپور چیزی نبود که از چشم انگلیسی ها پنهان بماند.ماراتون استعمار در قرون ۱۹ و ۲۰ میلادی سبب شد که انگلیسی ها برای عقب نیفتادن از حریف هلندیشان نیروهای خود را به تدریج در این جزیره اسکان دهند و کم کم سنگاپور تحت سیطره ی انگلیسی ها درآید.با شروع جنگ جهانی دوم و حمله ی برق آسای نیروهای ژاپنی به سنگاپور جنگ شدیدی بین نیروهای ژاپنی و انگلیسی درمیگیرد و نیروهای انگلیسی باوجود سربازان بیشتری که در اختیار داشتند٬ بزرگترین فضاحت تاریخ خود را تجربه میکنند.تعداد نیروهای تسلیم شده ی انگلیسی در این جنگ به حدی بود که از آن به عنوان بزرگترین ذلالت تاریخ بریتانیا یاد میکنند. ولی متاسفانه با شکست ژاپن در سال ۱۹۴۵ سنگاپور مستعمره ی انگلستان میشود تا اینکه در سال ۱۹۵۹ اولین انتخابات آزاد سنگاپور برگزار و اولین نخست وزیر تاریخ سنگاپور انتخاب میشود. ولی این پایان ماجرا نبود اختلافات داخلی بین ایالت های مختلف سبب میشود که کم کم سایر مناطق نیز ادعای خودمختاری کنند تا اینکه در سال ۱۹۶۵ مالزی به عنوان بزرگترین بخش جزیره ی سنگاپور از آن جدا شده و کشور مستقل مالزی تشکیل میشود.هر چند سنگاپور امروزی کوچکترین کشور اسیای جنوب شرقیست ولی همچنان به عنوان بزرگترین مرکز تجارت دنیا شناخته میشود و بسیاری از کشورهای تازه تاسیس اطراف آن به نوعی تحت تاثیر نفوذ اقتصادی و فرهنگی سنگاپور هستند.

باغ های خلیج سنگاپور
 


باغ های خلیج، پارکی زیبا،بزرگ و رنگارنگ در خلیج سنگاپور است که در جشنواره معماری جهان در سال 2012 به عنوان بهترین بنای جهان شناخته شد.سازه های مشهور SUPERTREE تجربه ای تکرارنشدنی را در بالای باغ برای شما مهیا می کند و گلخانه های صدف مانند آب و هوای کوهستان را تداعی می کنند. این پارک با صدها گونه گیاه و درخت از جمله جاذبه های گردشگری سنگاپور است که هم برای کودکان و هم بزرگسالان سرگرم کننده است
غ‌های خلیج اخیرا به جاذبه های توریستی سنگاپور اضافه شده‌اند، اما این موردی است که باغبان‌ها نمی خواهند دیدن آن را از دست بدهند.این باغ سه شامل قسمت است: خلیج مرکزی: که یک باغ با یک پیاده روی در اسکله است و در نهایت دو باغ دیگر را به هم متصل می‌کند، خلیج شرقی: که در مرحله‌ای که بخش‌ها تکمیل شده‌اند باز شده است و خلیج جنوبی: بزرگترین باغ و ویترین باغبانی گرمسیری است و شامل ساختارهای درخت‌ مانند تا ۵۰ متر ارتفاع است که بر چشم انداز باغ تسلط دارد.
         
 

مرکز تئاتر اسپلاندا

 

ION Orchard یکی از جدیدترین مراکز خرید سنگاپور است که در بهار 2009 درب های خود در را به روی مشتریان گشود. این مرکز خرید نمونه ای جدید از ارائه خدمات به مشتریان است و استانداردهای بالایی از یک مرکز خرید را ارائه می کند. ساختمان این مجموعه در 8 طبقه و به زیبایی برای یک مرکز خرید طراحی شده اند، این بنا علاوه بر کاربرد آن از نظر معماری نیز بسیار جالب توجه است و یکی از ساختمان های دیدنی سنگاپور به شناخته شده است.
. 400 فروشگاه و رستوران این مرکز خرید به جهت انتخاب بهترین مارک های دنیا شاخص هستند. مارک های معروفی مانندhristian Dior ،Prada ،Cartier ،Louis و Giorgio Armani اشاره کرد.
     
 
سالن بزرگ گردشگاه (The Esplanade)،يکي از شلوغ ترين مراکز هنري جهان است که رسما در 12 اکتبر سال 2002 در کشور سنگاپور افتتاح شد . اين بناي عظيم با دو پوسته صدفي دوقلوي  خود ، در مجاور رودخانه سنگاپور قرار دارد.  برنامه اصلي اين سالن شامل  موسيقي ، رقص ، تئاتر و هنرهاي تجسمي ، با تاکيد ويژه بر فرهنگ آسيايي است مي باشد . ساختمان داراي دو سالن اصلي بزرگ است ، سالن اول داراي 1600 صندلي مي باشد که به "تالار کنسرت" معروف است و سالن دومي داراي 2000 صندلي مي باشد که به "سالن تئاتر" معروف است که در واقع اقتباس  شده از خانه هاي سنتي  نعلي شکل اپرا در اروپا مي باشد.  تنها در سال گذشته ،  هفت ميليون بازديد کننده به اين سالن آمده اند .  اين سالن به رستوران و مراکز خريد نيز مجهز است

این بنا بزرگترین موزه و گالری در سنگاپور و جنوب شرق آسیا محسوب می شود. که مجموعه بی نظیری از اشیاء، آثار باستانی و هنری را در خود جای داده است. دارا بودن بیش از ۸۰۰۰ قطعه اثر هنری معاصر از قرن نوزدهم تا حال حاضر این موزه- گالری را به بزرگترین مجموعه در آسیا جنوب شرق تبدیل کرده است. تمرکز اصلی این موزه بر نمایش هنر معاصر به همراه تلفیقی از نمایش غنای فرهنگی می باشد.

معماری بی نظیر بنا در کنار ساحل دریا خود به تنهایی کافی است تا شما را علاقه مند به دیدن مجموعه بنای تئاتر کند . مطمئنا تماشای تئاتر در کنار ساحل و در هوای خوب یکی از بهترین تجربه ها در تور سنگاپور می باشد. در این سالن ئتاتر و مجموعه فرهنگی هم انواع نمایش های ادبی نیویورک را اجرا می کنند و هم نمایش های ستنی چینی با مفاهیم تاریخ و فرهنگی .
این گنبدهای دوقلوی نقره‌ای که از زیباترین دیدنی‌های سنگاپورند، برای رقابت با خانه‌ی اپرای سیدنی ساخته شده‌اند. دو گنبد شیشه‌ای، با یک لایه از فلز پوشیده شده‌اند و در طراحی و ساخت آن‌ها از مدل‌های آسیایی استفاده شده است.
داخل ساختمان، علاوه بر سالن تئاتر، چند رستوران و کتابخانه‌ی بزرگی وجود دارد و بازدید از آن، مجانی است.
 

جزیره سنتوزا سنگاپور

 

جزیره سنتوزا در جنوب کشور سنگاپور ، به عنوان یک مکان گردشگری مهم این کشور کوچک سالیانه میلیون ها نفر را به سمت خود می کشاند . این جزیره ابتدا روستایی برای ماهیگیری بوده است و از آن به عنوان بن بست مرگ یا جزیره مردگان یاد می کردند . انگلیس تا سال 1967 از این جزیره با عنوان پایگاه نظامی استفاده می کرده است .اما امروز سنتوزا یکی از زیباترین تفریحگاه های کشور سنگاپور بشمار می رود . ساحل و آفتاب ، اماکن دیدنی و تاریخی ، شهر بازی ، سینمای چهار بعدی ، پارک های ماجراجویی ، پارک پروانه ها ، فواره موزیکال و ... همه و همه دست در دست هم داده اند تا این مکان را به یک تفریحگاه فوق العاده تبدیل کند .
 سنتوزا یکی از تفریحگاه های معروف سنگاپور است . بهترین شکل رسیدن به این مکان استفاده از تورهای هتل هایی است که آژانس مسافرتی سالیان سفر برای شما فراهم می کند. دقت کنید علاوه بر هزینه تور ، حداقل صد دلار سنگاپور همراه خود داشته باشید تا بتوانید از تمام زیبایی های سنتوزا استفاده کنید . دقت کنید زمان شروع فواره موزیکال سنتوزا ساعت ده شب است ، پس سعی کنید زمان خود را طوری تنظیم کنید که بزرگترین رقص آب موزیکال در جهان را از دست ندهید .
 سنتوزا و دنیای زیر آب :
در این مجموعه می توان با تله کابین به سمت سنتوزا حرکت کرد و منظره با شکوه آسمان سنگاپور و بندر تجاری جهانی سنگاپور را از چشم پرندگان مشاهده کرد. هنگام ورود تصاویری که نمایانگر تاریخچه سنگاپور هستند را مشاهده می نمائید. این تصاویر نقاشی شده مومی هرگز جذابیت و زیبایی خود را از دست نمی دهند . در بخش دیگر معرفی جشن های نژادی سنگاپور با تصاویر ، صدا و بو می باشد. بخش بعدی دنیای زیر آب است که در این بخش می توان بیش از 6.000 موجود دریایی در انواع و اندازه های مختلف مشاهده کرد.

    
 

جشنواره های سنگاپور

جشنواره ی غذای سنگاپور – از ۱ جولای تا ۳۰ آگوست

اگر تنها یک چیزوجود داشته باشد که سنگاپوری ها در آن استاد باشند آن چیز حتما آشپزیست.جشنواره ی غذای استانبول در حالی امسال بیست و یکیمن دوره ی خود را گزراند که حقیقتا هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ شرکت کنندگان به مراتب بهتر از سالهای گذشته بود.این جشنواه در چندین بخش متنوع و مختلف غذاهای چینی ٬ غذاهای هندی ٬ غذاهای مالایی  و غذاهای مشهور جهانی برگزار میگردد.و شامل تمامی غذاهای سنتی و مدرن از سراسر دنیا میباشد.اما ویژگی اصلی و ممتاز جشنواره که باعث شهرت جهانی آن شده است بخش رکوردشکنی های گینس میباشد.طولانی ترین ساندویچ دنیا ٬ بزرگترین کشتی ساخته شده از مواد غذایی ٬ بیشترین مقدار غذای پخته شده در زمان محدود و هزاران رکورد جالب و دیدنی دیگر از نمونه های مشهور این رکوردشکنی هستند.با شرکت در این جشنواره علاوه بر آشنا شدن با طیف وسیعی از غذاها ٬ میتوانید هر نوع غذایی را که دوست داشته باشید میل نمایید.البته این جشنواره فقط مختص به آشپزهای حرفه ای نیست و شما میتوانید با شرکت در بخش آماتور جشنواره توانایی خود را محک بزنید.اگر شما هم به غذاهای دریایی و تند شرقی علاقه مند هستید تور سنگاپور  را از دست ندهید.

جشنواره ی روح گرسنه – ۳ آگوست تا ۳۱ آگوست – سنگاپور

همانقدر که هالووین برای آمریکایی ها جالب و هیجان انگیز است ٬ روح های گرسنه ی چینی هم برای شرقی ها و اللخصوص سنگاپوری ها ترسناک و هیجان انگیز است.طبق یک باور قدیمی چینی روح های گرسنه در چنین ایامی به زمین برمیگردند تا احتیاجات خود را از خویشاوندانشان دریافت کنند و اگر کسی در برآوردن این نیازها کوتاهی کند مورد آزار و اذیت ارواح گرسنه قرار میگیرد.نکته ی جالب در مورد این مورد طیف بسیار گسترده ی کالاهایی است که باید برای ارواح تدارک دیده و سپس سوزانده شود تا ارواح در آن دنیا باکمبودی مواجه نشوند.از پول و جواهرات و ماشینهای گران قیمت گرفته تا غذا و نویشیدنی و وسایل بهداشتی.هرچند شاید سوزاندن این همه وسایل ضروری برای ما نامعقول به نظر آید ولی این آیین برای سنگاپوری ها از توجه و احترام خاصی برخوردار است.این توشه های آخرت اکثرا در معابد مخصوص سوزانده میشود ولی باز بسیاری از افراد ترجیح میدهند که غذاها و احتیاجات ارواح مرده را در کنار پیاده روها و درختها قرار دهند.بنابراین اگر در حین گشت در تور سنگاپور با یک وعده ی غذای خوشمزه روبه رو شدید لطفا از خوردن غذا پرهیز کنید.اینها توشه های آخرت هستند! اما خوب بسیاری از خانواده ها توانایی مالی سوزاندن ماشین و وسایل زینتی و گرانبها را ندارند.ولی از آنجایی که ارواح سنگاپوری بسیار سخاوتمند هستند هر نوع هدیه ای را قبول میکنند حتی اگر این هدیه یک نمایش ٬کنسرت موزیکال و یا حتی یک اجرای کمدی باشد. از این نظیر آگوست بهترین ماه برای تورسنگاپور است.زیرا علاوه بر تعداد بسیار زیاد اجراهای کاملا رایگان ٬ جشنواره های بسیار زیاد دیگری نیز در این ایام وجود دارند که لذت سفر و ماجراجویی را دوچندان خواهند کرد.

جشنواره ی خرید سنگاپور یا جی اس اس – ۳ ژوئن الی ۱۴ آگوست 

شاید در روزهای اولیه ی شروع این جشنواره هیچ کس تصور هم نمیکرد که یک جشنواره ی خرید تا این حد مورد استقبال قرار گیرد.اولین دوره ی این جشنواره در سال ۱۹۹۴ برگزار گردید و استقبال بی نظیر ۷۰۰۰۰۰ نفری از این جشنواره سبب گیرد تا رویداد ذکرشده گسترش پیدا کرده و هر ساله با شکوه و انرژی بیشتری پیگیری گردد.تخفیفهای باورنکردنی تا سقف ۷۰٪ کار را به جایی رساند که حتی توریستهای اروپایی و امریکایی ترجیح میدادند که برای خریدهای اصلی خود به سنگاپور بیایند.امروزه همگان سنگاپور را به عنوان بهشت خرید میشناسند و همین ویژگی منحصر به فرد سبب شده که سنگاپور طی سالیان گذشته شاهد بزرگترین سازه ها و پیشرفته ترین امکانات رفاهی و آسایشی باشد.منطقه ی ارچارد سنگاپور جاییست که بیشترین و بزرگترین مراکز خرید دنیا قرار گرفته است.این منطقه همان جایییست که به اصطلاح از شیرمرغ تا جان آدمیزاد را میتوانید در آنجا پیدا کنید.از جدیدترین دستاوردهای حوزه ی الکترونیک گرفته تا آخرین فشن مدهای مطرح اروپایی.البته این جشنواره ی فوق العاده فقط محدود به ارچارد نبوده و شما تقریبا در هر گوشه ای از سنگاپور میتوانید شاهد این تغییرات باشید.شهر چینی ها ٬ کامپونگ گلام و هندکوچیک از دیگر مناطقی هستند که میتوانید حتی انتظار تخفیف های بیشتری را در آنها داشته باشید.البته اگر قصد رفتن به تورهای ویژه ی سنگاپور مالزی را دارید باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که سنگاپور دارای تعداد بسیار زیادی جشنواره ی فرهنگی و توریستیست پس حتی الامکان سعی کنید بهترین موعد را برای رفتن به سنگاپور انتخاب نمایید البته خوشبختانه جشنواره ی خرید سنگاپور به مدت   ۱۰ هفته دایر است و از این لحاظ فرصت بی نظیری برای توریستهای خارجی فرهم شده است تا اصطلاحا با یک تیر دو نشان بزنند.هم در جشنواره های متعدد سنگاپور شرکت نمایند و هم از خریدی ارزان و فوق العاده لذت ببرند البته شما در این راه تنها نیستید زیرا کارشناسان ما در مجموعه ی سالیان سفر با تجربه ی بسیار در امر تورهای خارجی بهترین مشاور شما برای تورهای خارجی هستند.کافیست تنها با ما تماس گرفته تا ما بهترین زمان رفتن به تور سنگاپور را به شما پیشنهاد دهیم

جشنواره ی بین المللی هنر – اا آگوست الی ۱۷ سپتامبر – سنگاپور

این جشنواره که بزرگترین رویداد هنری سنگاپور میباشد میزبان بیشترین اجراهای هنری نسبت به سایرایام سال است.از جشنواره های رقص و تئاترهای خیابانی گرفته تا جشنواره های فیلم و موزیکال.از آنجا که هدف این جشنواره ٬ توسعه ی هنر بین تمامی اقشار جامعه میباشد بسیاری از این اجراها با حمایت خانه ی هنر سنگاپور و با تخفیف های ویژه صورت میگیرد.شاید جشنواره های هنری سنگاپور از لحاظ قدمت و اعتبار رقیب برجسته ای برای رقیبان غربی خود نباشند ولی این حجم عظیم از فعالیت های هنری آن هم تنها در این مدت کوتاه ٬ حقیقتا در جهان بی سابقه و کم نظیر است.ویژگی چند ملیتی و چند زبانی سنگاپور باعث غنای بیشتر فرهنگی و هنری آن شده است و همین امر باعث پیشرف فوق العاده ی آن طی سالیان گذشته گردیده است.این جشنواره با سابقه ی ۴۰ سابقه ی خود در زمینه ی هنرهای نمایشی ٬ امروزه به یکی از مشهورترین جشنواره های هنری دنیا تبدیل شده است و هرساله میزبان سیل عظیمی از هنرمندان و صاحب نظران مطرح سینما و تئاتر از سراسر دنیا میباشد.بی شک مهمترین ویژگی این جشنواره ها بازتاب آخرین دستاوردهای هنری کشورهای شرقیست و از این لحاظ تور سنگاپور فرصت بینظیری برای علاقه مندان حوزه ی فرهنگ و هنر میباشد تا ضمن بازدید از کشوری زیبا و پیشرفته ٬ با آخرین دستاوردهای هنری شرق آشناتر شوند.
ویزای تضمینی کانادا
وقت سفارت تور ارمنستان