رستوران های بدروم

رستوران های بدروم

از رستوران های بدروم چه می‌دانید؟

شاید دست رو دست گذاشته‌اید تابستان رختش را جمع کند و برود تا برای شرکت در تور بدروم چمدان ببندید اما هیچ نمی‌دانید که برای بازدید از بدرومِ بی‌همتا، زمانی مناسب‌تر از اکنون نیست: آن‌هنگام که آفتاب نرم‌تر از هر زمان دیگری بر شن‌های سواحلش می‌‌تابد و نسیمی که بر سطح آب جریان دارد چهره‌تان را شاداب می‌کن . ما برای این فصل چند مقصد از بهترین رستوران‌های بدروم ترکیه را تدارک دیده‌ایم. پنج رستوران جذاب که تعطیلات خوش شما را تکمیل می‌کند.

از بهترین رستوران های بدروم چه می‌دانید؟

رستوران لمون

لمون، بی‌تردید، بیش از تنها یک باغ سبز است که صندلی‌ها و میزهای گران‌قیمت در غروب آفتابش جلوه‌فروشی می‌کنند. پیش از صرف شام، پشت پیشخوانی که زیر درختانی با چراغ‌های روشن معلق قرار دارد، بنشینید و از نوشیدنی‌هایش حظ ببرید. بعد، از منوی تر و تازه‌اش  یک یاپراک سارما (دلمه‌ برگ) سفارش دهید و در سینی آراسته به شکوفه‌ها میل کنید. لمون یک میعادگاه عاشقانه در میان رستوران های بدروم است!

نشانی: ترکیه، بدروم، خیابان کارداک

رستوران اورفوز بدروم

رستوران اورفوز

دریا به رستوران اورفوز سرازیر می‌شود و منوی این یکی از زیباترین رستوران های بدروم را از غذاهای دریایی خوش‌خوراک رنگین می‌کند: ساردین ساسین، حلزون دریایی و ترشی تازه با لیمو. اگر شما هم دل به دریا باخته‌اید، یک میز رزرو کنید و بی‌معطلی به اورفوز بروید، پشت میزهای چوبی‌اش بنشینید و در کنار محیطی که یک‌پارچه با چوب تزیین شده است، از خوش‌طعم‌ترین غذاها تغذیه کنید.

نشانی: ترکیه، بدروم،  زکی مورن

رستوران ممدوف بدروم

رستوران ممدوف

یکی از پرهواخواه‌ترین رستوران های بدروم!

پایتان اگر به ممدوف باز شد، با دو رخداد بی‌نظیر مواجه می‌شوید؛ یکی برای صندلی‌های منحصر به فرد و منظره بی‌نظیر دریا و دیگری برای غذاهای تازه و خوشمزه. شما اما از این میان غذاهای بدروم ترکیه را انتخاب کنید: ساکسوکا، ترکیب درخشان بادمجان سرخ شده با ماست و سس سیر، فاوا یا همان خوراک لوبیای فاوا و کالامارتوا (کلماری سرخ شده) ماهی.

نشانی: ترکیه، بدروم، خیابان گریسالتی

بستنی پنگوئن بدروم

بستنی پنگوئن

وعده غذایی‌ات را با یک خوراکی شیرین تکمیل کن!

این جمله یک پیشنهاد پیش پا افتاده نیست. این جمله یک ضرب‌المثل ترکی است که از ذائقه بومیانش خبر می‌دهد. اگر می‌خواهید ذائقه پویای بومیان ترکی را تجربه کنید، بعد از هر وعده غذایی به پنگوئن بروید یک بستنیِ کره بادام‌زمینی سفارش دهید. بستنی کره بادام‌زمینی بهترین دسر منطقه است و مزه‌های آسمانی را به ذهن متبادر می‌کند.

رستوران ماکاکیزی بدروم

رستوران ماکا کیزی

رستوران ماکاکیزی اسکله‌ای در دلِ یکی از بهترین هتل‌های ترکیه است. مدیران این رستوران میز و صندلی‌های مدرن‌شان را بر یک ایوان بزرگ چوبی، طوری چیده‌اند که نه تنها مشتریان‌شان از غذاهای گوناگون بهره بگیرند بلکه دریای آبی و بیکران رو به رو، خوراکی برای چشم‌هایشان محیا کند.

رستوران ماکاکیزی همچون بسیاری از رستوران های بدروم از ساعت 9 صبح تا 12 بامداد از مشتریانش پذیرایی می‌کند. ما اما پیشنهاد می‌کنیم که برای شام به این رستوران مراجعه کنید و با همراهان‌تان یک شب جادویی بسازید.

نشانی: ترکیه، بدروم، ماکیزی

 

برگرفته از یادداشت فریدا هکراس پیرامون شش رستوران برتر در شهر بدروم
Call Now Button