پیست اسکی ساکلیکنت آنتالیا

پیست اسکی ساکلیکنت آنتالیا

02/08/1397
آنتالیا

ترکیه یکی از مقاصد محبوب و مقرون به‌صرفه در بین گردشگران ایرانی‌ است و امکانات رفاهی زیادی در آن قرار گرفته است. بسیاری از افراد بر این باور هستند بهار و تابستان مناسب‌ترین فصل برای سفر به ترکیه محسوب می‌شود، اما این تصور اشتباه است. در ترکیه مراکز تفریحی متعددی قرار گرفته است که خدمات زیادی را ارائه می‌دهند. یکی از این مراکز پیست اسکی ساکلیکنت آنتالیا می‌باشد که در فصول سرد سال به یکی از قطب‌های گردشگری در تور آنتالیا تبدیل می‌شود.

پیست اسکی ساکلیکنت آنتالیا در منطقه‌ای با همین نام در کنار چشم‌انداز فوق‌العاده قرار گرفته است و در بین ماه‌های نوامبر تا می پذیرای هزاران گردشگر از سرتاسر دنیا می‌باشد. این پیست در فاصله‌ای 45 کیلومتری غرب آنتالیا می‌باشد و ارتفاع پیست آن به 1850 متر بالاتر از سطح دریا می‌رسد.

در ساکلیکنت چهار لاین مسیر برای اسکی کردن در نظر گرفته شده است که هرکدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به‌فردی می‌باشد. که در ادامه نگای به این لاین‌ها می‌اندازیم:

لاین قرمز: لاین قرمز دارای 4000 متر شیب زیادی دارد و دارای زاویه‌های پرپیچ و خم است که برای افراد مبتدی اصلاً توصیه نمی‌شود.

لاین آبی: طول لاین آبی 1500 متر است و مسیر ساده‌ای در انتضارتان است که برای افراد مبتدی مناسب است.

لاین زرد: لاین زرد برای افرادی که مناسبی است که تاکنون هیچ‌گونه آموزشی ندیده‌اند. البته توجه داشته باشید که ورود هرگونه وسیله‌ی تفریحی همانند تیوپ ممنوع می‌باشد. توصیه می‌شود که بازدید از پیست اسکی ساکلیکنت را در تور ترکیه در برنامه‌های سفر خود قرار دهید.

Call Now Button