مراکز خرید ارمنستان

راهنمای خرید در ارمنستان، خرید از برندهای مطرح دنیا

20/01/1397
نکات سفر

خرید بخش جدایی‌ناپذیر در هر سفر است و جزو اصلی‌ترین عوامل جذب توریست به‌شمار می‌آید. یکی از کشورهای پیشرو در این زمینه، ارمسنتان می‌باشد که فرصت‌های فوق‌العاده‌ای را به گردشگران ارائه می‌دهد و خود را متمایز ساخته است. بسیاری از مراکز خرید و فروشگاه‌های مجلل در این کشور در پایتخت آن، یعنی ایروان واقع شده‌اند. شما با قدم زدن در خیابان‌های شهر ایروان با مراکز خرید زیادی روبه‌رو می‌شوید که اکثر آن‌ها برندهای مطرح و نام‌آشنا به ویژه در زمینه‌ی پوشاک هستند.

برندهای نام‌آشنا هرساله در برخی از ایام سال آفرهای خوبی را بروی اجناس خود درج می‌کنند که تور ایروان در این مواقع با استقبال زیادی از سوی گردشگران به‌ویژه ایرانیان مواجه می‌شود. علاوه بر آن در تور ارمنستان شما به وفور می‌توانید انواع هنرهای دستی را مشاهده کنید. نقاشی‌های منحصربه‌فرد، سفال‌کاری‌های زیبا، گلدوزی‌های شگفت‌انگیز، سنگ‌های متنوع، گوشواره‌ها و گردنبندهای زیبا، کاسه‌ها و فنجان‌های رنگ‌آمیزی شده، عروسک و جواهرات ممتاز و بی‌همتا از جمله صنایع دستی زیبای ارمنستان هستند.

مرکز خرید دالما گاردن مال (Dalma Garden Mall) یکی از بهترین و مجلل‌ترین مراکز خرید در شهر ایروان می‌باشد که در آن علاوه بر صنایع‌دستی و کالاهای سنتی، برندهای مطرح همانند Gucci، Dior، D&G، Fendi و بسیاری برندهای دیگر در مرکز شعبه دارند. این مرکز دارای 7 طبقه است که خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهند. همچنین اگر علاقه‌مند به خرید  صنایع دستی و سوغات ارمنستان هستید، بهترین گزینه‌ فروشگاه نایرانNairan)  ) می‌باشد که در خیابان ابوویان (Abovyan) واقع شده است. همچنین عسل از دیگر سوغاتی‌های کشور ارمنستان است که طرفداران زیادی در بین گردشگران دارد.

از دیگر مراکز خرید شهر ایروان می‌توان به مترونوم (Metronome Shopping center) اشاره کرد که یکی از معروف‌ترین فروشگاه‌های ایروان به‌حساب می‌آید. این فروشگاه مکانی بسیار عالی برای تفریح و گذراندن وقت می‌باشد و بسیاری از فروشگاه‌های مختلف اعم از پوشاک، جواهرات، کالاهای الکترونیکی و همچنین کافه در آن وجود دارد.

Call Now Button