گجت‌های کاربردی در سفر

گجت‌های کاربردی در سفر

10/02/1397
نکات سفر

هروزه تکنولوژی در حال پیشرفت است و گجت‌هایی تولید می‌شود که زندگی را برای انسان‌ها راحت‌تر می‌کند. گجت‌های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید سفر لذت‌بخشی را تجربه کنید. اگر شما هم از طرفداران سفر و گشت‌وگذار در مناطق دیدنی دنیا هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا گجت‌های کاربردی برای سفر را به شما معرفی کنیم.

  • شارژ موبایل با پاوربانک

گجت‌های کاربردی در سفر
گجت‌های کاربردی در سفر

یکی از کارآمدترین و مناسب‌ترین گجت‌های موجود برای سفر پاوربانک است. پاوربانک در حقیقت یک باتری همراه و قابل شارژ است که قابلیت دستگاه‌هایی همچون موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و… را دارد و شما در هنگام سفر در مکان‌هایی که امکان دسترسی به برق وجود ندارد، می‌توانید به‌سادگی دستگاه خود را شارژ کنید و دغدغه‌ی خالی شدن شارژ گوشی خود را نداشته‌ باشید.

  • چمدان هوشمند

گجت‌های کاربردی در سفر
گجت‌های کاربردی در سفر

چمدان هوشمند تراول میت، یکی از گجت‌های بی‌نظیر در سفر است که با استفاده از یک اپلیکشن مخصوص بروی گوشی هوشمند خود نصب کنید و هرکجا که گوشی هوشمند شما باشد، چمدان هم به‌دنبال آن می‌رود. برای مثال در گردشگران زیادی در تور دبی به این شهر مجلل سفر می‌کنند و شاید یکی از دغدغه‌های اصلی آن‌ها در فرودگاه دبی حمل و جابه‌جایی بار است که با استفاده از این گجت دیگر نیازی به حمل بار ندارید. جالب است بدانید این چمدان به سیستم ایمنی قل لمسی مجهز است و با اثر انگشت کاربر باز می‌شود.

  • بالشت سفری هوشمند

گجت‌های کاربردی در سفر
گجت‌های کاربردی در سفر

بالشت سفری هوشمند هدیه‌ای فوق‌العاده به افرادی است که زمان زیادی را به سفر اختصاص می‌دهند. این بالشت طوری طراحی شده است که به‌سادگی می‌توانید آن را در خودرو و هواپیما و یا هتل محل اقامت خود از آن استفاده کنید. این بالشت از فوم انعطاف پذیر ساخته شده است و به هر شکلی درمی‌آید و برای سفرهای طولانی بسیار مناسب است.

  • گجت Go Tenna

گجت‌های کاربردی در سفر
گجت‌های کاربردی در سفر

این گجت فوق‌العاده این امکان را به کاربران می‌دهد تا زمانی که گوشی همراهشان آنتن نمی‌دهد و یا پوشش وای‌فای ندارند، پیامک دهند و یا موقعیت مکانیش را بفرستند. دیگر امکانات این گجت می‌توان به نقشه‌ی آفلاین اشاره کرد که با استفاده از آن می‌توانید زمانی که در تور اروپا و مناطق دیگری به  طبیعت‌گردی می‌روید و پوشش ارتباطی ندارید از آن استفاده کنید.

  • کتاب‌خوان کیندل

گجت‌های کاربردی در سفر
گجت‌های کاربردی در سفر

اگر به کتاب‌خواندن علاقه‌مند هستید و می‌خواهید در طول سفر کتاب همراه خود داشته باشید بهترین گزینه کتاب‌خوان کیندل است. این کتا‌ب‌خوان دیجیتالی بسیار سبک است که شارژ باطری طولانی را در خود جای می‌دهد و شما می‌توانید هزاران کتاب را در آن ذخیره کنید. بسیاری از سایت‌های مربوط به کتاب، کیندل را بهترین گزینه می‌دانند.

Call Now Button