تشیر استریت

چرا تشیر استریت شاپینگ محبوب‌ترین بازار ایروان است؟

26/06/1397
ایروان

مگر می‌شود کسی راهیِ ایروان باشد و سراغ از تشیر استریت شاپینگ گالری ، این یکی از بهترین بازارهای ارمنستان، نگیرد؟ بعید است!  ایروان را به بازارهای خوش‌بر و رو و کالاهای با کیفیتش می‌شناسند؛ منطقه‌ای که کم‌تر کسی می‌تواند از آن دست خالی برگردد.

مسافران تور ارمنستان، به مجرد آن‌که پای‌شان به این کشور باز می‌شود، سر می‌دوانند تا شاید بازار مناسبی برای خرید بیابند و سوغات‌ها و کالاهایی را که از پیش، در ایران، لیست کرده‌اند، به بهترین کیفیت از تهیه کنند. از این جست و جو و گشت و گذار، حتما، عایدی خواهند داشت اما در این یادداشت ما قصد داریم  دست‌کم یکی از این بازارها، موهبت بزرگ ایروان، را معرفی کنیم: تشیر استریت شاپینگ گالری!

تشیر استریت شاپینگ گالری چه‌جور جایی است؟

تشیر استریت شاپینگ گالری، یک مجتمع تجاری در قلب ایروان است. برای سفر به این بازار کافی است راهِ خیابان North را در پیش بگیرید و از طریق یکی از شش ورودیِ بازار تشیر استریت  به وسیله آسانسور یا پله‌های برقی به مجتمع وارد شوید. فرقی نمی‌کند چگونه! خواه با پای پیاده که خود به واسطه کیفیت خیابان North لطف زیادی دارد و یا با ماشین شخصی. چرا که این بازار در زیر خود یکی از مجهزترین و امن‌ترین پارکینگ‌های ایروان را برای پذیرایی از شما تدارک دیده است.

اتومبیل‌تان را با خیال راحت پارک کنید و به خرید بروید. این بازار هفتاد فروشگاه دارد. شاید این تعداد از بازارها در چشم شما کم و ناچیز بنماید اما بی‌تردید هر هفتاد فروشگاه انتظارتان از یک مرکز خرید درجه یک را برآورده می‌کنند.

گویی دریایی را در یک لیوان جا کرده باشند که هر چه می‌نوشی تمام نمی‌شود. محبوبیت بازار تشیر استریت هم همچون آن دریا سیری‌ناپذیر و تمام‌نشدنی است. این بازار از بدو تولد تا به امروز همواره در لیست بهترین بازارهای ارمنستان جا خوش کرده است و در میان گردشگران جایگاهی ویژه دارد.

چرا باید تشیر استریت خرید کرد؟

چرا باید تشیر استریت خرید کرد؟

 

تنوع بالا اجناس

شاید اقبال به این بازار، از تنوع و کیفیت کالاهایش ریشه می‌گیرد؛ عطر، پوشاک، زیورآلات، کفش، کیف و غیره خود به خود خبر از تنوع بی‌نظیر این کالاها دارد.

با کیفیت و مقرون به صرفه

اما تنها تنوع کالاها دلیل قانع‌کننده‌ای برای این حجم از استقبال نیست! بازارهای بسیاری در ایروان از این امتیاز بهره می‌گیرند. باید یک ویژگی متمایزکننده وجود داشته باشد؛ یک ویژگی قطعی و تمام‌کننده. چه چیز جذاب‌تر و قطعی‌تر از ارائه کالاهای با کیفیت و البته همزمان مقرون به صرفه. کالاهایی که نه در کیفیت لنگه دارند و نه در قیمت بسیار مناسب و وسوسه‌انگیزشان.

کاخ برندهای مطرح پوشاک

اگر بخواهیم تنها به آن بخش از کالاهای با کیفیت و مقرون به صرفه اتکا کنیم و قیمت بالا برخی دیگر از کالاهای تشیر استریت شاپینگ گالری را نادیده بگیریم، آن‌گاه درست و دقیق سخن نگفته‌ایم. برخی از کالاهای این مجتمع بزرگ که همگی تحت برندهای مطرح پوشاک و عطر و زیور آلات‌اند. در حقیقت این بازار برجسته ایروان یکی از پایگاه‌های مهم برندهای مطرح پوشاک در ارمنستان است. شاید این یکی دیگر از امتیازی باشد که از آن تافته‌ای جدابافته می‌سازد.

تشیر استریت کجاست؟

تشیر استریت کجاست؟

وقتی از جغرافیای کم‌نظیر تشیر استریت شاپینگ حرف می‌زنیم، از چه حرف می‌زنیم؟!

تشیر استریت شاپینگ در قلب خیابان North قرار دارد؛ خیابانی ویژه عابران پیاده که هرگز از آن اتومبیلی نمی‌گذرد.  North در مرکز شهر ایروان قرار دارد و دو خیابان کنترون و ابوویان را به هم پیوند می‌دهد؛ پر است خانه‌های جذاب، فروشگاه‌های تجاری لوکس، هتل‌های چند ستاره و رستوران‌های پر زرق و برق. محله‌ای که چه در دسترسی‌پذیری و چه در امکانات رفاهی نه تنها هیچ کم ندارد بلکه از هر چیز بهترین کیفیتش را ارائه می‌دهد.

چند مجتمع تجاری همچون تشیر استریت از چنین موقعیت درخشانی برخوردارند؟ از این نظر به جرات می‌توان گفت این بازار از منظر لوکیشن در جایی کم‌نظیر واقع شده است. در حقیقت هنگامی که به تشیر استریت می‌روید نه تنها از این بازار دیدن می‌کنید بلکه خود را در معرض بهترین رستوران‌ها و هتل‌ها و زیباترین مناظر ایروان قرار می‌دهید.

تشیر استریت از ساعت 9 صبح تا 9 شب درهایش را به روی گردشگران تور ایروان باز می‌کند و با بهترین و مقرون‌ به صرفه‌ترین کالاها  و امکانات از آن‌ها استقبال می‌کند.

Call Now Button